LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Andělské tarotové karty, jeden srdíčkový výklad

14. listopadu 2015 v 8:21 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Kniha Andělské tarotové karty nabízí mimo jiné i jeden další zajímavý výklad, zamilovaný a srdíčkový! Tak si ho zkusíme. Karty se rozkládají do tvaru srdce a každá karta má svůj význam. Ukáže záměry muže i ženy a jejich společnou shodu či neshodu. A také trošku naznačí i vývoj událostí budoucích.
Takže pojďme na to.
Máme tu jeden modelový vztahový výklad.


Karta č. 1 (shrnutí toho, co se na obou stranách děje. Pozitivní karta, že vztah prospívá, karta s výzvou ukazuje, že je vztah pokažený) Tady se tedy přiznám, že jsem začala váhat, protože spousta pozitivních karet obsahuje výzvu. Možná tam mělo být spíš negativní karty nebo karty ze dna tarotové škarpy...
Eso Vzduchu: Nové nápady a inspirace. Vidět pravdu o situaci, Náročný začátek.
Ti dva se sešli nadšeně, až ohnivě. Toto eso je o horlivém začátku, nápad vzešel rychle a je podložen rozumem! Na to pozor, protože to může být dvojsečná zbraň a zároveň v této tarotové sadě Eso Vzduchu nabádá k malé brzdě. Prostě zpomalit… uvidíme, co další karty.
Karta č. 2. (odhalí silné stránky vztahu)
Svět: Dobrá práce, radost, spokojenost, vděčnost, cesta k osvícení.
Pro oba je to nový začátek, ukončení starého. Naprosto nová kapitoa a velká šance k naplněnému a spokojenému životu. Vzhledem k předchozí kartě se chce říct, že tenhle vztah je příležitost chycená za pačesy.
Karta č. 3 (s jakými problémy se současný vztah potýká)
Měsíc:Důležité psychické vhledy. Události v zákulisí. Uvolněte obavy, které vás držely zpátky
Ejhle, tady je opět ono varování z první karty. Tohle je problém. Ještě je něco v tom vztahu skrytého, ještě se něco udává v zákulisí, co ještě může vztah následně ovlivnit. Není to ještě průhledné, je vhodné se zastavit a na chvíli nechat svět plynout jen kolem sebe…. Ještě je potřeba, aby v tomto vztahu zapadl Měsíc a vyšlo Slunce. Vyčkávat na věci příští. Trpělivě prosím.

Karta č. 4 (co vkládá do vztahu osoba A, tedy žena)
Velekněžka: Poslouchejte svou intuici. Mějte trpělivost, pečlivě promyslete, co chcete, než budete jednat.
No, ta žena do vztahu především vkládá svou vnitřní moudrost. Zralou a ženskou. Svou trpělivost a něžnou péči, takový ten vhled. Pokud dá na svou intuici, tak se bude vztahu dařit…
Karta 5 (jaké city ve skutečnosti chová žena k muži)
Eso ohně: Vzrušující nová příležitost. Kariérní postup. Změňte svůj život právě teď.
Je to příležitost. Je to vzrušující člověk, který zaujal všemi těmi hmotnými esy, ale pravá láska se tady musí ještě rozvíjet. Ona ví, jak na to, je přece Velekněžka a tomto zárodku citů je obrovská vášeň, která, ano, může být až spalující, ale také z ní může mnoho vyrůst, pokud se o tuhle žhavou květinku budeme s láskou starat a pečovat o ni.
Karta č. 6 (ukazuje způsob, jakým žena negativně ovlivňuje vztah)
Pětka Ohně: Protichůdné cíle. Nepříjemné detaily. Konflikt s ostatními
Tady bych si dala asi pozor na prosazování svých přání, svých pravidel, svých detailů. Na takové to prosazování se silou. Může tam vzniknout napětí a pocit, že se ten druhý cítí zahnaný do kouta.
Karta č. 7 (jak by mohla být žena nápomocná muži v tomto vztahu)
Rytíř Vody: Zamilování nebo svatební nabídka, potřeba vyvážit emoce. Pozvání na společenské akce.
S přihlédnutím ke kartě minulé je to o velmi jemném naznačování a postrkování k tomu, že "ano, respektuji tě a beru tě jako součást svého života. Vážně." Rytíř Vody tohle umí velmi pomalu, něžně a láskyplně. Čili žena může muže zahrnout romantikou, nadšením, ale i hloubavou láskou… tím mu určitě prospěje.
A nyní se dostáváme k druhé polovině srdce a sice muži. Osobě B.
Karta č. 8 (naděje, které do vztahu vkládá muž)
Ego: Falešný pocit uvíznutí, být příliš zaměřen na materiální věci, negativní nebo na strachu založené myšlenky.
Onen muž má obavy, které se ale týkají spíše jeho sebevědomí než toho, že by si s sebou vláčel hrob své bývalky a ten ho strašil ve všech nočních snech. Možná tu pomalost potřebuje on proto, aby si zvykl na to, že ho má někdo rád. Že i jemu se takové štěstí přihodilo.
Karta č. 9 (jaké city ve skutečnosti chová muž k ženě)
Dvojka Země: Příliš mnoho se děje najednou. Je třeba učinit rozhodnutí. Zvažte hravější přístup.
Je zahlcen, milá ženo, zvolni… On žongluje s city svými, s city svými a co chvíli hrozí, že mu ty míčky vypadnou z ruky. Pokud se ale tohle podaří vyvážit, tak to bude super a vznikne velmi trvalý vztah.
Karta č. 10 (způsob, jakým muž negativně ovlivňuje vztah)
Trojka Země: Moc kreativity, být týmový hráč. Uznání za kvalitní práci.
Tady mu chybí pocit výsledku. Je to karta zručnosti, spolupráce a fáze vzniku nádherného výsledku. Tohle tady chybí. Že by ta zbrklost šla i z jeho strany nebo spíše neschopnost zorganizovat tento vztah pomaleji? Málo prostoru pro kreativitu, pro tvoření…
Karta č. 11 (jak by mohl být muž nápomocen ženě)
Šestka Země: Dary peněz, času nebo snahy. Nové pracovní příležitosti. Získání úvěru nebo splácení dluhů.
Prostě tohle je světská materiální spravedlnost. Jde-li o vztah, je to prostě o tom, že tenhle muž zná správnou míru a umí spravedlivě rozdávat. On to umí a bude to dělat. Jen mu k tomu dát prostor. Může tedy ženě pomoci se cítit jako královna, jako princezna a může z ní sejmout břemeno "celá tíha světa na mých bedrech".
Karta č. 12 (nejpravděpodobnější scénař vztahu, když se nic nezmění v této chvíli)
Trojka Vzduchu: Velký smutek. Udělejte si čas k uzdravení. Je třeba odpustit sobě i jiným.
Tady pravděpodobně ten čas, který nebyl dopřán nebude mít dobrý dopad. Ty bolesti tam jsou. Možná dojde na situaci, kdy proplavou směrem ven a bude třeba toho druhého (bolavého) utěšovat. Vzhledem ke směru, jakým se tato karta dívá, bych tvrdila, že tou bolavou bude ta žena, že tam do jejího života projde někdo z minula nebo někdo třetí, kdo začne trochu dělat neplechu a všechno hodí zpět na váhy a do nejistoty. Je tohle ten pravý? Nebo kdo to byl…
A když si k této situaci dovyložím ještě další dvě karty, Rytíř Země a Sílu, tak je jednoznačné, že vyhraje tenhle klidný Zemní muž, že se tam chtě nechtě do toho vztahu vkrade klid, ticho a milé spočinutí bez akce. Vzájemné nabrání sil jeden od druhého.
Je to tedy závěrem vztah, který má velké šance na klidný a spokojený život, pokud mu bude dán čas na rozvoj. Ten čas má v rukou především ten muž, ten vyloženě drží ten klid a pohodu v dlaních a je ochoten ji rozvíjet. Jen musí dostat příležitost.
Podle knihy Andělské tarotové karty od Doreen Virtue a Radlegh Valentina, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2015, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.