Andělské tarotové karty: Plán A nevychází, proč?

14. listopadu 2015 v 8:20 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny

Dobrá tedy, nevychází plán A, podíváme se na tedy na plán B. Tento typ výkladu se dle autorů, Doreen Virtue a Radleigh Valentina hodí pro objasnění situací, kdy se věci nevyvíjejí tak, jak bychom si přáli nebo jak jsme doufali. Pomůže nám prý pochopit změny, které by mohly přispět k tomu, aby vše zase fungovalo.
Takže otázka zněla, co se stalo, že se tazatelce nevydařila životní etapa, od které si slibovala úlevu a rozkvět.


Karta č. 1 (čeho se snažíme dosáhnout, karta má potvrzovat, že tarot pochopil naši otázku)
Eso Vzduchu: Skvělé nové nápady a inspirace. Vidět pravdu o situaci, náročný začátek.
Karta č. 2 (co stojí v cestě, co prožíváte při pokusech jít přes kartu č. 1)
Páže Vody: Nový člověk vstoupí do vašeho života, vztah začíná novou etapu, zvýšené psychické schopnosti.
Tady bych řekla, že chyba se stala patrně v tom, že do života nevstoupil ten druhý člověk. Že tam chyběla ta láska, to rozvinutí přátelskosti a intuice, na kterou byla tazatelka připravena. On ten začátek nové životní etapy byl náročný, ale ona měla veškeré meče v ruce a měla odvahu. Že by ztroskotala jen na tom, že tam nebyl nikdo, kdo by jí šel po boku?
Podíváme se dál…
Karta č. 3 ("pozemské problémy")
Eso vody: Zamilování se a vzkříšení vztahu. Duchovní růst a lepší intuice. Nový domov.
Karta č. 4 (nevědomé překážky - házíme si klacky pod nohy nebo jsme si vybrali svůj úděl dobrovolně?)
Pětka Země: Obavy obklopující peníze. Moudrost přijmout pomoc od ostatních. Nejistá samostatně výdělečná činnost, pocit nedostatku přátel, lásky
Kříží se tu zase láska, onen začátek lásky, to jiskrné rozžehnutí něčeho a vzápětí také, co si tazatelka hází pod nohy? Nedostatek, pocit bídy a nedostatek víry v to, že ta láska kolem může být. Udržování se v tomto stavu. Uvidíme, co bude dál.
Další je trojice karet…
5., 6., 7., karta (ukazují na řešení, radí, co by měl tazatel dělat, aby se z této situace dostal. Ukazuje, co mu prospěje)
Ego: Falešný pocit uvíznutí, Být příliš zaměřen na materiální věci, negativní nebo na strachu založené myšlenky.
Čtyřka ohně: Spokojenost, mír, hojnost. Šťastný rodinný život. Úspěšné dokončení projektu.
Královna ohně: Roztáhněte křídla a leťte. Nepodceňujte se. Prosaďte svou nezávislost a kretivitu.
Z této trojice vyplývá jediný pocit, který už je naznačen v kartách č. 3 a 4. Jde jen o pocit… o pocit, který se stal realitou, o strach. O to Ego, které uvízlo v obavách, ve strachu. Protože okamžitě ve chvíli, kdy se ten strach rozpouští, nastupuje rodinné štěstí, oslava. I to partnerství, tady je to karta Čtyřky Ohně, což je v tarotu Čtyřka holí, která značí oslavu, vztah, svatbu, pozastavení se v životě a čas si všechno užít. Další cesta za takovou kartou je sebevědomá a krásná, nová… Ona tam dál je jako Královna ohně, což je mimořádně silná žena, která umí tvořit a rozvíjet. Jedna z nejlepších královen, co se týče toho, co za ní zůstává.. Nádherné výsledky i pro jiné…
Poslední karta je karta č. 8 (ukazuje jaký typ výsledků můžeme očekávat, pokud se to podaří)
Šestka Ohně: Vítězství! Dobrá zpráva je na cestě. Veřejná uznání nebo ocenění.
Co k tomu dodat. Když to vezmeme od začátku, pokazilo se nejspíš to, že tam nikdo nepřišel, ačkoliv byl očekáván. Na této touze a představě se začal rozvíjet kolotoč strachu a obav a nízkého sebevědomí, které ústí do bídného, mrazivého stavu. Karta Pětky Země, která tam je jako ukazatel současnosti je mrazivá, ošklivá, vyděděnost na konec společnosti a může ústit až do pocitu nepatřičnosti v životě jako takovém. Cesta ven se ukazuje v podstatě ihned, jde o zbavení se toho strachu.
V tomto výkladu je zřejmé to, o čem autoři v této knize píší. Podle jejich návodu lze tedy napsat jedinou radu: pracovat intenzivně na zbavení se svého strachu.
Potom už půjde všechno podle plánu A, který byl kdysi tím vysněným.
Podle knihy Andělské tarotové karty, Doreen Virtue a Radleigh Valentine, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2015, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.