LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Budoucnost pro černou můru

14. listopadu 2015 v 7:29 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Ráda bych věděla,zda se přítel rozhoupá k tomu,abychom byli spolu nebo jak ten náš vztah vůbec vidí momentálně a do budoucna.Moc děkuji...
"Vy jste oba velmi mírní a ten vztah bych až viděla, že vznikl nenápadně, za takových mírných podmínek, nebo do těch klidných vod velmi rychle vplul poté, co jste se seznámili s tím, že za sebou jste měli nějaké období "bídy" prostě ne moc šťastnou dobu.
Ale jsou tam Milenci, takže ano, ten vzájemný třesk a štěstí tam byl. Ale plujete k sobě a spolu velmi pomalu, chápu tvou netrpělivost. On opravdu váhá.


První sloupec karet je tvůj, druhý jeho.
Nahoře je Poustevník a Mírnost, to jsou ty dva aspekty, ze kterých usuzuji na pomalý, až snad meditativní vztah, tedy jeho podvědomá podstata. Ty jsi ale ta Královna holí, která je uprostřed tvého sloupečku, už přemýšlíš, už chceš to žezlo vzít do ruky a něco učinit.
Jenže on tam má ty poháry, v každém je něco lákavého, je v tom zmatek a on prostě neví, co chce, neví, co vybrat, jak se rozhodnout. Jednoznačně se však rozhodnout musí, i on to ví. Ty poslední karty naznačují věci příští a ty jsi tam trochu umírnila, z Královny jdeš o krok níž, do Pážete - opět holí, takže pořád chceš tu odpověď a nabízíš k ní prostor.
On ti ji dá, jenom sám musí projít takovou nepříjemnou situací, kdy v sobě musí něco opustit, něco ve svém životě, je to celkem bolavé a jestli je to proměna v jeho nitru, nebo něco v reálu, o čem třeba víš i ty, nevím, ale to jeho rozhodnutí, že ANO bude vykoupeno i něčím, co za sebou bude muset nechat. Co se týče toho vývoje dál, tak z jeho strany tam je obava o materiální zabezpečení, ten vztah je moc hezký,ale on má obavy, jestli bude dost chlap. Jestli to utáhne, jestli to uživí apod…
Protože ty jsi v tom vztahu ta ráznější, řekla bych. Máš tu zastoupení jak Královny mečů, tak Královny holí, on je Králem pohárů, takže taková ta nejvyšší možná citlivost, možná je někdy až trochu snílek. Pokud budeš ty držet v ruce ty otěže celého vztahu a rodiny, pak to zvládnete. Ale nesmí ti vadit, že tím tahounem není on. Protože on pro samé city a přecitlivělost to někdy neutáhne.
Ale tu citlivou ženu cítí i v tobě, ta v tobě je, moudrá a něžná - a toho k tobě táhne. Jedinou překážkou, kterou budete řešit, je to, jak se popasovat v tom materiálním světě. Tak, snad to vyjde, držím palce!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.