Dotaz od Květy...

14. listopadu 2015 v 7:29 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Květa položila pár obecných otázek směřujících k budoucnosti poté, co svůj život radikálně pozměnila. Začít znovu není jednoduché a ona tápala a tušila, že všechno chce svůj čas. V tom měla pravdu.
Paní Květa mi položila pár velmi jednoduchých otázek, ale odpovědi jsou trochu složité. Či je k ním obtížnější cesta. Karty jsem si rozložila tak nějak, jak mi to zrovna přišlo a rozhodně ne tradičně. Asi bylo proč. Ukázalo se mi toto:
Horní karty byly na práci, ke které, paní Květo, upínáte naděje. Určitě tam nastane nějaký vývoj, nějaká fáze učení a vyřešit by se to mělo hlavně poměrně rychle. Víc se přikláním k tomu, že to bude hlavní pracovní poměr z brigády, kterou nyní máte, ale kdyby to nevyšlo, je tady šance i na novou práci, ačkoliv z této se vám bude velmi nesnadno odcházet. Každopádně vše vede ke šťastnému konci, budete touto prací tak nějak schopna zajistit rodinu, či alespoň mít pocit, že jste celkem spokojená.


Celková situace je potom střední část karet, prostřední sloupec. Určitě je tam nějaký pohyb ohledně peněz. Finanční vyrovnání, o kterém jste psala, by mělo dopadnout dobře a hned ta další karta je opět o čekání. Pak nastane určité období, kdy se zdánlivě nebude nic dít. Ztratila jste lásku, potrápila se s jejím oficiálním koncem, ale tam někde je opravdu po té chvíli čekání, ta dolní mečová karta, úplně vpravo dole, je tam nový začátek. Vstanete, a budete opravdu jiná, budete jinak vnímat, mít jiné životní hodnoty a to je chvíle, kdy se vám začne dařit. Najdete sebe samu a rozvinete se po všech směrech. I nějaká láska tam bude, ale nečekejte ji tak úplně hned, ten muž tam ještě úplně vidět není, důležitější jste teď vy, ať dělám, co dělám, prostě chlapa tam nevykoukám.
Jen Vy a Vy a Vy. Patrně je ten vývoj opravdu důležitý, takže Vám to osud nechce kazit nějakou bláhovou zamilovaností. Láska přijde až poté.
Do té doby, až tyhle všechny nepříjemnosti kolem rozvodu překonáte, tam je opravdu krásný čas, budete se vyvíjet, rodina, práce, přátelé... tam to pojede jako po másle a pozor.... hahá, u těch přátel a práce - tam se mi objevuje karta Milenců, tak jsem se taky dočkala?
No... tak si dovolím tipnout, že toho dalšího, možná už pravého, potkáte někde v pracovním kolektivu. A bude v tom kolektivu možná hodně žen, ale jen Vy budete ta, která ho zaujme. A jde to zase směrem k rodině, takže tam bych směle usoudila i na to, že dcera ho bude akceptovat velmi dobře.
Takže vydržte, bude to fajn.Wink
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.