Dvoje vánoční taroty pro vás...

14. listopadu 2015 v 7:26 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny

Poslední letošní výkladový článek. Tajně jsem doufala, že rozdám dobré zprávy… Stalo se i když, on ten osud poslední dobou pracuje v náš prospěch... vlastně, jakákoliv zpráva je dobrá, když pomůže člověku z jeho vnitřních zmatků. Paní Marcela a Wall si můžou dnes oddychnout.

Paní Marcela
Chtěla bych poděkovat za nádherné články na Popelkách a teď už i na Čajovně. Je to inspirující číst tu spoustu příběhů. Já osobně mám zatím ke kartám takový přirozený respekt :-)). Líbí se mi, ráda si je nechám vyložit, ale sama s nimi pouze koketuji. Občas si vyberu kartu na den či spíše měsíc, ale to je tak maximálně vše. Chtěla bych poprosit o výklad, pokud by to bylo možné. Už delší čas přemýšlím jak dál. Kam jít a co dělat. Momentálně jsem na mateřské dovolené a po ní nemám žádné místo kam bych se vrátila do práce. Před mateřskou jsem dělala mzdovou účetní, ale to mě moc nebavilo. Pak jsme si s kamarádkou otevřely kavárnu, ale ta bohužel zkrachovala. Sama nevím co by mě bavilo a co opravdu chci. Je to divné, že člověk ještě nenašel žádnou náplň života. Je spousta věcí, které začnu, ale pak prostě ten elán přejde a já jsem jen otrávená. Mohla by jste mi v tomto poradit? Kam se mám zaměřit? A ještě jedna prosbička. Jak jsem psala měly jsme kavárnu. Z té nám bohužel zůstaly nějaké dluhy. Jak se bude celá záležitost vyvíjet? Na co si máme dát pozor??

Milá Marcelo, kam s Vámi? Ještě nikam, ještě nikam…a to se fakt snažím, ale ta horní řada karet je prostě pořád dokola o tom, že se věci teprve dávají do pohybu a máte zachovat trpělivost s dalším profesním směřováním. Ale zároveň tu je upozornění, že šance na nový obor přijde sama, ale ne hned, až bude čas. Vyloženě si Vás to najde a bude to něco, co Vás bude hodně bavit, ale bude to vyžadovat dost učení. Určitě bych to viděla, že to práce účetní nebude…tam fakt ne. Přijde to docela překvapivě, ta nabídka. Ony ty karty jsou hodně pozitivní a mohlo by to být něco "o pomoci druhým?" Nebo minimálně hodně ve styku s lidma.
Co se týče kavárny, pozor si dejte na detaily. Něco nepřehlídnout, splátku a tak… jakoby se před tím problémem neschovávat. On se vyřeší, ta spodní řada karet je k tomu a je to o úspěchu, podaří se ty dluhy ztopit, pomalu, po malých krůčcích a poprat se s tím. Peníze na splacení by měly být, možná trochu nečekaně nebo ze zdroje, ze kterého byste to tam trochu nečekala, ale i tam je potom "nechte čas plynout"… takže tahle záležitost postupně odejde do ztracena.
No… a bude to na novou budoucnost. Něco tam bude, nějaká změna, ale ještě to chce klid, ještě k té změně musíte jakoby dospět. Kdybyste to lámala teď, tak to nebude ono a nepovede se to. Tam musíte přijít k nějakým životním zkušenostem ještě, aby si to potom všechno sedlo, jak má. Pak přijde ta nová šance.
Wall…
Abych tazatelku s neobvyklým jménem příliš neprozradila, pozměním její jméno na Wall… snad mi tohle oslovení promine…Ptá se vlastně také nepříliš obvykle - na své vnuky….Nebylo to s nimi nikdy lehké, jsou dávno dospělí, ale problémy z minulosti nejdou tak rychle odstranit, sice se o to snaží.. Bude se jim v životě dařit a nepotáhnou za sebou stále jen svoji minulost? Moc děkuji.

Milá Wall, obyčejně nerada vykládám na zbytečné a zvědavé otázky na děti a vnuky… ale babičky jsou andělé a Vy máte opravdu starost. Tohle vyšlo jako základ:

Nahoře je starší vnuk, dole mladší.
Starší - ten si svoje problémy už odžil a i když to nebude mít úplně lehké, pořád ten život bude ovlivněn něčím složitým, celkem v pohodě to na bedrech unese. Na poslední kartě je právě dáma, která nese tíhu celého světa na zádech. A i u toho se usmívá. Vnuk dospěl. Teď už ano, protože pochopil smysl celé situace z minulosti, která byla o příčině a nesení následků. Je to už ale za ním.

Mladší - ten jakoby hledá a nenachází, ale už se to láme, prostřední karta je o nutnosti nechat chvíli věci jen tak plynout, protože se samy ustaví do nějaké formy a začnou nějak fungovat. Nic se nedá nyní uspěchat. Potom tady má tu hezkou kartu, kde jsou peroucí se lišky a jezevec - to je o obrovské síle a odhodlání jít si sám za sebou. Navíc by mu zvenčí mohl někdo pomoci, osud by mu mohl do života přihrát někoho, kdo mu bude hodně užitečný.
Oba dva vaši vnuci mají dobře našlápnuto k tomu se o sebe již dobře postarat. Mladší u toho bude trošku divočejší nebo zarputilejší, ten starší vypadá na klidnější typ a svůj život bere tak, jak leží a běží.
Tak snad bude hezky... Ať jsou vánoční svátky příjemné a příští rok právě tak hezký, jak si přejete.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.