Jeden runový výklad pro jednu z vás...

14. listopadu 2015 v 7:58 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Slíbila jsem, že se tu čas od času budeme věnovat také runám. Mám je moc ráda, jsou velmi silné a protože je používám opravdu svátečně, do jejich světa pokaždé pronikám s úctou a pokorou. Rozhodla jsem se vyložit runy jedné z Vás...Na opravdu těžké životní cestě náš může potkat cokoliv, a často to bývá pocit, že jsme se úplně ztratily. Požádala jsem runy, ať mi napoví, jakou cestou by se měla tato žena vydat, co jí čeká a kudy ven…
Tři runy se ukázaly v této podobě:

První, ono Xko, je runa Nauthiz: Ukazuje na nedostatek, prázdno a nouzi. Naprosté vyčerpání srdce nebo peněženky. Je úplně jedno, jaké oblasti života se týká, je to prostě runa, která upozorňuje na těžké časy a potíže. Osamění a neuspokojení. Dává ale naději, že tvrdou prací se lze dobrat úspěšného výsledku. Mimo jiné, tato runa jako ochranný amulet pomáhá při léčbě závislostí!
Druhá runa je Pertho, vypadá jako notně v nohou podlomený stoleček. Znamená tajemství, v celé věci je stále něco neodhaleno. Něco, o čem nevíte. Buď je nám něco zatajováno nebo říká, že v tom všem existuje řešení, které ještě nevidíme, ještě se neodhalilo. Jako ženy však máme možnost tyto věci vycítit intuicí, protože je to runa ženského cítění a ženských orgánů. Ovšem tady toho v této chvíli mnoho nezmůžeme - je to prostě tajemství, které existuje, jen my ho z nějakého důvodu ještě nevidíme.
A co třetí runa? Mannaz. Vypadá jako lyžařský praporek… Ta symbolizuje lidské společenství, lidé kolem nás, naše partnery, spolupracovníky, kamarády. Výslovně varuje před izolací od zbytku lidstva a o nutkavé potřebě nalézt ve světě své místo. Pokud tak neučiníme, může to vést k naší zkáze. Dobře napněte uši, někdo v okolí vám dává opravdu dobré rady, ale vy je třeba neslyšíte! Může to být důležité. Je to trochu destruktivní runa, ničitelem jsme však jen my sami. Rozhlédněte se kolem, tam je odpověď. V lidech kolem vás… Žákům hledajícím učitele přináší do cesty někoho moudrého. Těm, co hledají lásku, přivede do života lásku. Možná bych na konci doporučila čtenářce nosit tuhle poslední runu jako amulet. Nemusí být nějak zvlášť vyvedený, když runy fungují i nakreslené na ruce, stačí si ji nakreslit na papírek a nosit ji třeba v peněžence. Za to člověk nikdy nic nedá. Obecně tato trojice run vypadá poněkud osaměle a smutně, asi dokonale dokládá situaci čtenářky. Jediné, co mi runy prozradily, že tajemství a cesta ven tam někde je. Tajemství, které je před ní skrýváno bych hledala v okolí, v lidech kolem ní, v někom dalším, kdo jí ukazuje cestu… Lépe se dívat kolem sebe.
K výkladu jsem použila knížku Míši Kudláčkové: Jak se modlí čarodějky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.