Jeden výklad s Indigovými anděly

14. listopadu 2015 v 8:05 | Renata a nakladatelství Synergie |  Výklady pro vás a výkladové dny

A tak mě napadlo si chvíli pohrát s anděly. Rozverně a rozkošně se zamyslet společně s jejich hebkými křídly nad životní situací jedné ze čtenářek.
Protože ji osobně neznám, vzala jsem si k ruce hezké přáníčko, které jsem od ní dostala před pár dny. Hřejivé, sluníčkové… a tak jsem věřila, že andělům bude blízká a mou rukou se jí dostane konečně nějakého rozřešení.


Takže jsem si stanovila dvě témata: pracovní oblast (nahoře)
A oblast lásky (dole)

A dotaz byl jednoduchý, na blízký vývoj nebo co důležitého je třeba oné milé dámě sdělit.


Pracovní oblast:
Trpělivost - Omluvte se - Vděčnost
Protože jsem vykládala už taroty a ona pracovní - velice atraktivní a neobvyklá nabídka - je již nejen na cestě, ale přímo v realizaci, tak se mi tady otevírá a možná potvrzuje, co bylo v kartách. Ale ještě se podíváme na andělské taroty, takže není všem závěrům konec. Bude to práce nebo situace, ve které bude potřeba být trpělivá. Bude to věc, která vyžaduje čas nebo delší přípravy. Což je pravda.
A druhá karta "Omluvte se"… To je zvláštní, v pracovní oblasti je nějaká záležitost, která si žádá vaši pokoru a omluvu, ačkoliv to tak necítíte. Může jít ale také o omluvu SAMI SOBĚ. Je tam ve hře nějaké zranění a… Jakkoliv dobře víte, že jste neudělali nic špatného, andělé vás žádají, abyste se omluvili. Svým způsobem totiž zodpovídáte za jakákoliv zklamání nebo frustrace, které kolem vás vyvstaly.
Je potřeba vést upřímnou diskuzi - třeba i sám se sebou - na téma opravdových citů a pocitů. A poslední karta o vděčnosti je o tom, že máme poděkovat za to, co máme - a ne se pořád hrabošit ve věcech, které se nám nedaří. Mám z té situace pořád pocit, že tazatelka tuhle pracovní zkušenost prožije spíše nějak niterně, že "dozraje"… a mnohé si uvědomí především sama o sobě. Pro vnějšího pozorovatele to nebude nic extra významného, ale pro ni to bude docela zajímavá zkušenost.

Oblast lásky:
Ochranný štít - Zamyslete se nad tím - Jste jedineční
Hned první karta upozorňuje na velkou citlivost tazatelky a situaci, která ji boří srdce. A ta druhá nabízí zajímavé řešení?
"Tato karta vám radí, abyste se na své životní cestě vrátili přinejmenším o krok zpět. Přezkoumejte znovu svoji situaci, na kterou se ptáte. Spatříte dosud opomíjený aspekt. Andělé vám též doporučují, abyste zpomalili. Jakmile obě ta doporučení splníte, můžete opět postupovat vpřed.
Tato karta vás také může varovat před tím, abyste impulzivně neprovedli žádnou radikální změnu…"
Ale protože za touto kartou je karta něžné jedinečnosti, kterou si v hloubi svého srdce tazatelka uvědomuje, nemám strach, že by v tuhle chvíli jednala nějak impulzivně. Trpělivosti má na rozdávání a v oblasti lásky bych se asi zamyslela nad tím, co je tím "krokem zpět" na kterém uvidí to, co bylo prozatím přehlédnuto.

Tak se podíváme ještě na andělský tarot:

Práce:
Poustevník - Spravedlnost - Sedmička Země
Zase se tu ukazuje nějaký vnitřní proces, správný, spravedlivý, ale bude to pro tazatelku čas, který stráví "v tiché meditaci" nebo tak nějak sama pro sebe, v sobě. Duchovní učení, sebepoznání. Závěrem je tu Sedmička Země, která je o tom, že se události možná pohnou lepším směrem, dobře zasazená semena, o která je postaráno a veškeré starosti jsou zbytečné. Během tohoto pracovního zařazení se pravděpodobně v jejím okolí stane něco, co jí připraví dokonale půdu pod nohama, až se opět vrátí.

A láska:
Devítka Země - Sedmička Vzduchu - Měsíc
Je tady ta štědrá doba, možná trochu samostatnosti, výdělečné činnosti, ale Sedmička vzduchu v andělských tarotech říká, že: "Plány, které potřebují přezkoumat. Jde o víc, než se na první pohled zdá. Špatné načasování."
Za ní je ale Měsíc, který uvolňuje obavy a také přináší události v zákulisí, ještě skrývá to, co je důležité. To, jak to vidíme teď je pravděpodobně pomýlené. Ta pravda je jinde…
Jsem trochu zmatena a tak se ptám, zda-li a jak, dojde tazatelka štěstí. Ano, je tady opravdu velká hojnost, takže šťastná v lásce opravdu bude, ale opět tu stojí nějaká překážka, která potřebuje přezkoumat, jde pravděpodobně o nějaký konflikt citů a reality. Protichůdné cíle, nepříjemné detaily… Asi obě víme, o co jde, jak to tak někdy bývá, ne vždy je osud nakloněn a tak se ptám, JAK to překonat. Dvě karty Velké Arkány: Probuzení a Svět. Podívat se na věci z jiného úhlu a pak je tady radost, štěstí, spokojenost… se světem. Je to ta nová práce, která ukáže všem zúčastněným nové úhly pohledu? Pro tazatelku je důležité zůstat sama sebou a malinko se pozastavit, pozměnit…

Jooooj…. Co se tedy stane, až tazatelka s touto prací skončí? Eso Ohně a Čtyřka ohně….tak to je bomba… Vzrušující nová příležitost, kariérní postup a spokojenost, mír, šťastný rodinný život a úspěšné dokončení projektu. Tak pokud se ptáme na lásku, mohla by to být hodně, ale hodně intenzivní reakce na šťastné shledání dvou, kteří si opravdu chyběli?
Hm?

Renata
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.