Pro Táňu a maje....

14. listopadu 2015 v 7:27 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny

Dva dotazy ze silvestrovského mejdanu:
Maje:
Ta snaha být spravedlivá a hodná tady opravdu je a manželství projde změnou. Ale hodně zvláštní změnou, která mi tady teď připadá až jako zázračná. Je tam sice zlom a to opravdu obrovský, ale v podstatě z dobrého nebo nadějného směrem k ještě lepšímu.
Oddechneš si a bude to takový nový začátek. Velmi příjemný. A k té změně - bude to hodně o tom, že se najdeš a taky to bude o obrovské síle, snad až sebepřekonání. Něco v tom vašem vztahu drhne a ty jsi ta, která práskne do stolu jednoho dne a ono se to zlepší takový způsobem, ve který jsi třeba ani už nedoufala. Nové začátky, byt…já nevím, i to vypadá dobře a vyřešeně, není tady žádný problém. Tolik pozitivních karet naráz jsem už dlouho neviděla… Spíš si myslím, že zlomových změn ve stylu rozchodů snad ani nebude potřeba. Šance na to dát něco dokupy držíš ve svých rukou a je tam. Manžel by to měl ustát a možná na to i čeká. Otázka je v tom dlouhodobějším měřítku, tam se z jeho strany začne ten ideál po čase zase trošku hroutit, nebo jsou tam k tomu sklony, takže záleží na tom, jak to OBA ustojíte. V tuhle chvíli je dobrá šance na to ŘEŠIT mezi sebou.
Táňa:
Práce, finance… Práce je docela šancová, spousta lidí kolem, změny a tak. Nabídky, nový lidi. Nebála bych se. Jen pozor na nějakou starší ženu, která by mohla trochu kout pikle, ale nějak zásadně to věci nemění. Toho dobrého je tam hodně, ačkoliv. Ono celá ta tvoje materiální stránka se bude trošku měnit v důsledku tvého rozhodnutí. Už neuneseš tíhu, která je na tebe neustále nakládána a něco se změní, i když tam zároveň je i trošku nějaká ztráta nebo pocit "okradení"…, ale jsou to drobnosti, pořád, pořád se to překlopuje do dobrých zítřků. Takže dobrý….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.