SOUTĚŽ: O 5 Blbounů do každé rodiny

14. listopadu 2015 v 21:33 | Renata a nakl. Fragment (a Blboun též) |  Juchú, nové soutěže!
Blbouní soutěž se oživuje. Jedeme ještě jedno KOLO. Takže rodičovské schůzky, trapasy a vy.
Nakonec, dobré téma k Silvestru a konci roku.

Takže jdeme do toho ještě jednou. Z prvního kola má svou výhru jistou maje....
Další 4 Blbouni čekají právě na vás...

Chcete se taky stydět na rodičáku?
No tak dobrá! Zjednodušíme to a pište své názory do komentářů... Nemusíte tak psát svoje pravé jméno, ale vyplňte email, abych vás mohla kontaktovat ohledně adresy, kam pak poslat knížku.
Táááákže:
Za co jste se, nebo za co byste se (fantazii se meze nekladou) na rodičovském sdružení styděli?

A i když nesoutěžím, tak přidám tip: Stalo se mi to snad na prvním rodičáku vůbec, kdy jsem před zraky spolusedící maminky vtipně a zvědavě vytáhla něco z lavice svého syna. Co tam ten darebák skrývá? Vytáhla jsem dobře zelenej chlupatej chleba, načež maminka vedle mě se usmála a pravila něco ve smyslu "to nám se stává taky" ale na jejím výrazu bylo jasně vidět, že JIM by se tohle rozhodně stát nemohlo.
Těšíííí se Blboun...

Tak pište, pište... jestli najdu odvahu, svěřím se do diskuze i já, kterak pár dnů po prvním kole této soutěže jsem si naběhla... a na rodičáku zažila něco, proti čemu je chlupatej chleba jen slabej čaj :-D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.