Tarot archandělů pro jednu z vás....

14. listopadu 2015 v 8:11 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Příjemně vytvořený tarot má archandělskou tématiku. Ale díky textům přímo na kartách můžete karty do ruky vzít hned a okamžitě si začít vykládat. Možná je to také nejlepší cesta, jak se pokochat tou nádhernou andělskou energií a přijít jí na chuť. Dnes Vám nabídnu nejen výkladový den, ale i jeden ukázkový výklad pro jednu z Vás…
Jsou jemné a pozitivní
Je to výhoda i nevýhoda těchto karet. Jak oba autoři píší v přiložené knize, chtěli smazat strach lidí z tarotu, z toho, že jeho předpovědi mohou být příliš dané, příliš fatální. Čímž z každého významu karty si vzaly buď to lepší, nebo rovnou návod a cestu, jak onu nepříjemnou situaci co nejlépe vyřešit. Je to jakoby vás někdo pohladil po zádech nebo jemně šťouchnul směrem, kterým potřebujete.


I proto jsem po několika pokusech o výklad s těmito kartami vzala v potaz i možnosti otočených karet. Rázem se stávají i texty, které na kartách jsou, mnohem přesnější, důvěrnější.
Jsou to pro mne opět karty, nad kterými musím přemýšlet a cítit trošku jiným způsobem než nad klasickým tarotem.
A tak jsem se zkusila zeptat pro jednu z vás. Ptala se na jedno životní období, které ji čeká.
Vzala jsem to ze dvou rovin: nahoře je citová oblast celého tohoto období a dole je jak to bude reálně vypadat (což ona nemusí díky svým emocím tak dobře vnímat).

Takže:
Dívejte se se mnou a třeba i Vás něco napadne:

Gabrielova Pětka (problém, který dokážete vyřešit. Přestat se účastnit vypjatých situací ostatních. Mít se sebou i ostatními trpělivost.)
Rafaelova Sedmička (čas se rozhodnout. Udělejte si jasno v tom, co chcete, a jednejte. Potřeba detoxikace)
Michaelova Pětka obráceně (Tato situace vám nepřináší nic dobrého. Přestaňte se tolik zaměřovat na výsledek. Co takhle nebrat všechno tak vážně?)

Poslední karta je obrácená, je na ni tedy kladen zvýšený důraz. Vypadá to opravdu na citově vypjatou situaci, ve které tazatelka bude muset přežít v relativní pohodě pouze tak, že bude sama vědět, co chce a zachová si svůj klid a moudrost. Naprosté přesvědčení, že to, co zastává, je správně. Maximálně se chránit před zbytečně emočně vypjatými situacemi ji zachová sílu.
Je to opravdu nápor na emoce a tak se podíváme, jak to bude doopravdy, s nadhledem, protože karty výše jsou spíše, jak bude celou situaci kolem sebe vnímat tazatelka.

Rafaelova Trojka (Důvod k oslavě. Skupina přátel. Štastné zprávy týkající se vztahů nebo dětí)
Michaelova sedmička obráceně (Můžete si vybrat jiný, lepší postup! Samostatná práce možná není to nejchytřejší řešení. Pečlivě prozkoumejte všechny detaily)
Arielovo páže obráceně (Nabídne se vám skvělá příležitost. Možnost získat stipendium nebo se věnovat studiím. Čas pustit se do práce).

Takže to zase tak špatně nevypadá, spíše se v tu dobu kolem tazatelky vytříbí to, co k ní patří a co ne. A pozor, kolem ní bude poletovat nějaká šance na vyřešení problémů nebo na pěkné posezení s někým, probrání problémů a úlevu. Nebo na novou šanci, která jí posune v budoucnosti k něčemu pěknému.
Takže bych to závěrem pojala, má milá tazatelko, čistě sobecky. Počítej s tím, že tě někdo bude silně prudit, případně hrát na city. Doporučuju se vždycky v takovou chvíli porozhlédnout kolem sebe a "přicucnout" se k tomu, kdo se ti bude zdát nejvíc v pohodě a s nahledem. Nenechat se zatahovat do žabomyších sporů. Naopak, ten člověk, který tam je nejvíc v klidu, ti může pomoct tím, že spolu mávnete rukou nad tím vším a naopak si půjdete popovídat o něčem, co vás zajímá oba. Máš to ve svých rukou…
A ještě jistá lásková záležitost. Pojala jsem ji zeširoka.

Michaelova Pětka obráceně (Tato situace vám nepřináší nic dobrého. Přestaňte se tolik zaměřovat na výsledek. Co takhle nebrat všechno tak vážně?)
Toto bylo….Situace, která se zdá beznadějná. Je třeba se uvolnit a nechat věci plout, protože druhá karta je:
Zamilovaní (Rozhodovat se srdcem. Silná citová pouta. Síla lásky)…
Něco možná zraje
Arielův rytíř (musíte toho ještě tolik dosáhnout! Udělejte si velmi podrobný plán. Být pod dohledem někoho laskavého)

Ještě bych to nevzdávala, zdá se odloučení by mohlo být ku prospěchu. Zkuste si o sobě dát čas od času vědět. Až všechno zlé skončí, je tam pořád velký potenciál skončit spolu…
A Vy, milé dámy, máte-li nápady či postřehy, které Vás k tomuto výkladu napadly, pište směle do komentářů.. Sama jsem zvědavá, jak na Vás tyto karty působí.
P.S.: V následujících dnech se tu za odměnu objeví i výkladový den, kdy si o těchto kartách povíme víc, i si ukážeme víc obrázků... Takže žádný strach, o své dotazy nepřijdete!
O autorech
Doreen Virtue je jasnovidka a psycholožka,která za svůj ž ivot již napsala dlouho řadu knih a vytvořila mnoho sad vykládacích karet a audioprogramů o andělech, o psychickém vývoji a tématech souvisejících s myslí, tělem a duchem. Většina z nich vyšla v češtině v nakladatelství Synergie. Doreen se často objevuje v televizi a rozhlase, kde je známá jako "andělská dáma".
Radleigh Valentine je mezinárodně uznávaný řečník, spisovatel, jasnovidec, moderátor rozhlasových programů a bývalý daňový poradce. Po odchodu ze světa financí se proslavil jako spoluautor velmi úspěšných Andělských tarotových karet (česky vydalo nakladatelství Synergie v roce 2013). Radleigh dokáže pobavit i poučit zároveň. Má schopnost vtipně vyjádřit i ty nejsložitější myšlenky. Je neodolatelný optimista a dokáže v člověku vyvolat pocit, že "život je kouzelný".
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.