LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Tarotová středa pro tři z Vás, 5.12.2012

14. listopadu 2015 v 7:22 | Renatou a nakladatelství Synergie |  Výklady pro vás a výkladové dny
Vybírám tedy první tři z Vás pro tarotový výklad. Stále o takový výklad probíhá soutěž, i když kdo bude chtít, může se postavit do pomyslné čajovnové fronty. Dnešní výklady mne potěšily, nejsou totiž vůbec špatné. Paní M., I. a R. se mohou těšit na věci příští...
Dotazy zatím upravuji tak, aby byla zachována diskrétnost. Ne každý stojí o to, aby se jeho problémy propíraly někde v éteru. Je již na Vás, jestli budete reagovat buď do diskuze nebo na e-mailvyklad@cajovnaumodrekocky.cz. (pozn. ten už od r. 2015 neplatí)


Pro R...
Zajímalo by mě, jak se bude vyvíjet můj vztah s partnerem cca rok...(vymazáno....) občas mám dojem, že mu některé věci nemůžu zapomenout...a mám pochybnosti....nevím, jak moc zbytečně...

Ten vztah je opravdu nevyrovnaný, ač se moc snažíte. On tam vcelku moc problémů nevidí. A vy se v tom potácíte a pak nabízíte ten pohár míru a laskavosti právě jemu, v naději, že už bude klid.
To jsou ty karty Skrytých světů.
Ty černé, zlatotarotové jse si přidala tam, kde mi nebylo příliš zřejmé, proč se to vše děje a kam směrujete.On ten váš partner vás dost slušně "učí," jistě tam taky vidíte zcela vlevo tu kartu Ďábla, která vyšla k té jeho, která je prostě o tom, že je vše, jak má být a že jste se nesešli se svými zážitky a prožitky náhodou. Ten vztah je důležitý spíš pro vás, než pro Něj. On je Váš učitel. Zní to možná hrozně, protože vy se tam hodně trápíte. Vrchní karty jsou o jeho klidu, ani moc nechce nic řešit, protože NIC nevidí, jakési vaše společné problémy jsou z jeho pohledu jen VAŠE. Je to o vašem neustálém boji a padání a trápení se (viz ta pětka pohárů nahoře vpravo, kde jsou Vaše karty, dovyložená k těm bojujícím liškám).
Ona i ta Osmička mečů, ve kterých se na obrázku vzpíná labuť je o pocitu uvěznění. Ten vztah vás dusí a když přijdete s tím pohárem k partnerovi, že bude všechno dobrý, nebude tam moc porozumění. Přijde mi, že tam je strašně málo vzájemného porozumění a to nemyslím jako ve smyslu, že si vzájemně vyhovíte za cenu kompromisů. Ale spíše si prostě nerozumíte z podstaty. Ten chlap je pro Vás strašně neprůhledný.Nejste schopna předvídat, co bude, jak bude… co si doopravdy myslí.
Vývoj toho vztahu je otevřený. Sedmička mečů s tím pánem, co pokradmu odnáší meče, vyloženě krade a je to karta o lsti, pomstychtivosti a podobných radostech. Ale dva meče tam ještě nechává… jako případnou cestu zpět, jako kus dobrého, co v něm přece je. A karta Slunce. Slunce dává život, ale také spaluje k smrti. Nemohu odhadnout, co BUDE, protože tohle je zcela typické rozložení karet pro otevřenou budoucnost, kterou máte ve svých rukou. Rozhodně tam bude něco, co vás donutí o sobě přemýšlet a nějak konat. Stane se něco, co vás popostrčí k tomu správnému řešení.
A vše bude, jak má být.
Pro M....
Víš, já mám jenom jedno dítě - dceru, která mi ohromně psychicky pomáhala od té doby, co se narodila. .... moje dcera je v podstatě taky hrozně smutný dítě, který je ale zároveň neskutečně lidský. Než by mi řekla, že je smutná, tak se radši usměje a řekne, že je to v pohodě. Víš, já nevím, jestli si to jen nalhávám nebo jestli to tak opravdu je, ale cítím, že jí nerozumím a začaly se mezi námi tvořit díry a já nevím, jak to změnit....(zkráceno)
Milá M, nemusíš se vůbec bát. Tvoje dcera se ve světě neztratí, ty vrchní karty jsou její. Výborné pohárové karty, je to hodně láskyplná bytost a ani materiálně na tom nebude špatně, ví co chce, a půjde si za tím. Ale ty pochyby tam jsou a taky s tím dost bojuje, obrovský zmatek z dnešního světa, ze své situace (karta Měsíc, a víš, jak je Luna vrtkavá) ale jak vidíš, dovyložila jsem si Poselstvím Bohyní.
Přišlo mi to takový nejněžnější.
A tam se objevila odpověď a to uklidnění. Cykly a rytmy a Vnitřní bohyně - tyto dvě karty. Ona prochází tím obtížným obdobím a je to úplně normální. Je ve svém vývoji "dole"… ale zase bude brzo nahoře. Ta Vnitřní bohyně je jedna z nejsilnějších a nejkrásnějších karet a uzavírá zase ten kruh zezačátku - k té první její kartě, desítce pohárů. Pomož ji, dej ji pomocnou ženskou ruku a bude to dobrý. Ona ti bude dobrou ženskou učitelkou, můžeš se od ní hodně naučit.
Sama tam máš Neustupujte. Stůj za tím, čemu věříš a jsi v jejích očích pořád krásná a silná žena - její máma. Ten vztah jste neztratily, to se jen možná na chvilku někam zakutálel, ale je tam.
Mezi vámi je i mečový král, dost drsnej chlap. Vzhledem k tomu, co píšeš a jak ty karty vypadají, a k věku tvé dcery, možná by ta cesta zpátky k sobě mohla vést přes zkrocení toho mečového krále. Toho, co možná někdy až svým chlapským mečem ubližuje. Možná je tím "mezi vámi" ten vztah s tvým mužem. Měla bys jí vysvětlit a přesvědčit jí (i sebe), že ne všichni muži jsou hulváti a pijani a že láska existuje. Ona k ní má hodně dobře nakročeno a je silná. Jen je teď v hodně citlivém období a třeba váhá….třeba tě lituje za tvůj život, bere si vinu za to, že jsi s tím mužem byla kvůli ní, abys nerozbila rodinu, cokoliv se v její dušičce může dít ve chvíli, kdy ona sama začíná toužit po láscek muži. Je nejistá.
Pomožte si obě tu jistotu najít.
Pro I...
Dobrý den Reny! :) Myslím na Vás poslední dny často.... Prosím zeptejte se karet,zda muž který je mladší než já a dává na vědomí že o mě stojí, je ten na kterého se mohu spolehnout? Zda by byl dobrým partnerem? (plus dotaz na dceru, který mažu) Přeju pohodovou první letošní adventní neděli a pevné zdraví!
Nejprve k dceři…ona si tam evidentně teď prochází trochu problémem. Spíš to hůř vypadá, než to ve skutečnosti je. Řešení už je na spadnutí a bude z JEJÍ strany. Ona je tím silným člověkem, který si to pořeší sám, ačkoliv jí to řešení přinese další změnu. Ale bude to změna z jejího vlastního rozhodnutí. To jsou ty poslední dvě karty v dolní řadě, krásná žena si tam sfoukává pampeliškové květy a ty jdou někam do budoucnosti. Je to úleva, naděje… a na to Věž. Karta drtivé změny. Vaše dcera si něco uvědomí a udělá si pořádek ve svém životě.

K vám a tomu onomu muži. Šance tu je,není to setkání úplně bezvýznamné a je to setkání velmi příjemné, nicméně vy se tam cítíte jako ve vězení, ze kterého však existuje cesta ven, jen to chce se trošku uklidnit, popřemýšlet a začít konat. Ten vztah má hodně dobré karty, vypadá, že by mohl být velmi příjemnou zkušeností. A podívejte se na tu náhodu. Na jeho konec vyšla Osmička pentaklů a tatáž karta mi vyšla i ve Zlatém tarotu.
Nebude to vztah zadarmo, něco na něm budete muset oba vymakat, ale úrodu přinese skvělou!
Tak to je zatím vše, doufám, že jsem v adventním čase potěšila a ostatní prosím o trpělivost. Pokud máte facebook a akutní problém, odpovídám i po facebooku, nechcete-li k výkladu fotky a podobné ozdobičky, tak tam to aspoň probíhá rychle, když se předem domluvíme.
použité karty: Zlatý tarot, Tarot skrytých světů a Poselství Bohyní (Synergie)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.