LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Tři výherní výklady pro vás....

14. listopadu 2015 v 7:23 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Tajnůstkář bude spokojen? Že by muž? Není to tak časté a tak proč ne. Otázka typicky mužská. Finanční a celkové zázemí v zaměstnání je pro muže o mnoho důležitější, než pro ženy. Je pro něj životně nutné. Aby muž zůstal mužem. Podaří se mu takové zaměstnání najít?

Nepůjde to tak snadno, nic Vám z nebe nespadne do klína. Bohužel tam je teď hodně nespokojené období, vyloženě Vás drásá (nahoře ten Ďábel) a budiž dobrou zprávou, že Vás to jednoho dne naštve tolik, že jako vedle karta - rytíž s mečem - se seberete a něco s tím uděláte. Nebude tam úspěch hned, ale posun k lepšímu bude.


Vy si tu cestu k tomu naplnění mužské podstaty (tedy stabilnímu, dobrému zaměstnání) musíte vymyslet. Dolní karty jsou karty Smyslu života a použila jsem je proto, protože jsem se neuměla moc dobře vyznat v tom horním zmatku a chtěla jsem vědět, co s tím vším… Tři věci - ŠOK, naprostý blesk ve Vašem životě, kdy si řeknete - a dost a jdu s tím něco udělat! Potom disciplína, neprůstřelnost, to je ve středu ten Kovový král a Šachová královna naposledy, tedy zvolit strategii.
Pokud správně vše chápu, tak se budete koupat v nejistotě, pokud něco sám neuděláte. Něco šokujícího, nečekaného, fakt mužského. Změnu? Musíte ji vymyslet, připravit se na ni a být připraven na to, že budete muset makat. Pak ano, pak je tam ten cíl. Stabilní a finanční zázemí hodno muže. Ale připadá mi to jako nesmírně zábavná cesta, která Vás uchvátí, jen co jí přijdete na chuť a pak je úspěch na 90% zaručen už jen tím, že jste radostný a zarputilý.
Tak držím palce, ať se zadaří!


Martina
Martino, ten chlap tam už někde musí být, ne? Co se týče výchozí situace, tak je to ta první karta. Jak zapíchnutá a mrtvá, ale k novým začátkům.
Čili očištěná a připravená na nový žití. Taková teď jste a dlouho to trvat nebude, vidíte tam toho Císaře? Už tam někde čeká a když jsem si ještě přidala karty na jeho charakteristiku, bude to rozumný, možná i dobře slovem vládnoucí muž - i když bude mít možná jednu trošku zápornou vlastnost - sklony k poustevničení. Sklony k tomu chtít být někdy sám, takový schovávání se do ulity občas, ale to je úplně normální, to máme každý. Každopádně to tam osud už už má nachystaný. A ta další budoucnost se od toho odvíjí, jsou tam události, které velmi nečekaně a velmi příznivě ovlivní váš život,a le budete je muset vypracovat. Spadne to z nebe, naprosto nečekaně, ale musíte ty šance taky z té země zvednout, oprášit a tvořit díky nim. Je tam úspěch, i finanční situace by se měla zlepšit. Fakt, moc hezká budoucnost. Kéž vyjde…
Violetta

Finance, jak vidíte v horním řádku, dáte to. Jsou tam vedle sebe hned dvě karty, které jsou o udržení rovnováhy. Dvojka pentaklů je přímo o hmotě a tudíž i o finančním zázemí a možnostech uplatnění v pozemských záležitostech. Vůz krotí dvě síly, zlatou a stříbrnou sfingu nebo černého či bílého koně apod…a Slunce Vám přinese výsledek. Takže zapnout mozek na plné obrátky, obrnit se trpělivostí a ono to půjde. Ten výsledek je tam úspěšný, ačkoliv teda budete mít plné ruce práce!
Syn uvázl trošku na mrtvém bodě, ale není to špatně, odpočívá, nabírá síly a dívá se na svět jinak. Pak tu má rozhodnutí a skoro si myslím, že mu život předloží dvě cesty a on k nim půjde celkem pokorně a rád. Jednou z nich se nakonec vydá a půjde mu to. Rozhodne se správně. Bude to správná cesta, na které bude dostatek šancí se v životě dobře uplatnit.
Soutěž o tři výklady skončila. Nadále trvá "fronta" na emailu vyklad@cajovnaumodrekocky.cz, kam můžete své dotazy psát. Pokud spěcháte nebo netrváte na fotce a obrázku svých karet, napište, můžeme se sejít i na nějaké formě chatu, FB či e-mailu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.