Výherní výklad: L, jak za začarovaného kruhu ven?

14. listopadu 2015 v 7:46 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Dotaz (zkráceno).... Jak už jsem Vám jednou psala, rozvádím se, největší důvod byla velká láska manžela k alkoholu...z toho samého důvodu se ..... (zkráceno). Moje otázka zní proč se mi toto děje a dokážu někdy najít "normálního" muže? Moc děkuji, L.
L..., naše podvědomí pracuje víc, než si jsme ochotni připustit. Ony ty typy mužů pro vás jsou "jako doma", proto k nim tíhnete.
Když to budete mít na paměti, lze z tohoto začarovaného kruhu vystoupit, ale musíte být velmi bdělá a pozorně pozorovat i to, co ve fázích zamilovanosti obyčejně (raději) nevidíme. Růžové brýle pak mívají katastrofální následky. Vy si na to budete muset dát ještě hodně pozor. Ale k tomu později. Pokud se budu snažit přijít na příčinu, proč se tak děje, je tam opravdu v minulosti silná nadvláda muže.


Výklad
Sama vidíte, že tam je ten Král mečů s mečem v ruce a za ním Věž. Vzhledem k tomu, co chci vědět, vidím, že ten silný, neemotivní a "rozumem" vládnoucí až tyranský muž doslova bořil vaše dětství, vaše představy, všechno, co jste si kdy vysnila.
Musela jste z dětství vyjít hodně pošramocená. Dokázala jste se postavit na vlastní nohy, ale ta Devítka mečů a Dvojka holí nahoře svědčí o kolísání. Nejste si sama sebou vůbec jista. Je to nahoru a dolů. Jste sebejistá, krásná žena a pak přijde něco a šupky dupky zase dolů…. Nebo k váhání. To trápení a váhání vás nějak dohání…. Je to boj se sebou samotnou. Ještě se vrátím k tomu, jak z toho ven, ale podívejme na vývoj a budoucnost.
Tam jakoby někdo je, ale hned za tím to nevypadá úplně nejlépe. Pravděpodobně to bude vztah, ve kterém se zase budete utápět v nejistotě, protože onen muž bude jevit známky toho, co nemáte ráda - alkohol. Ale spíš než zase smutné konce mi to připadá jako možnost sama sebe najít. Ten někdo vám pomůže obrousit hrany a no jasně, pokud se tak stane…. Pokud opravdu tohle všechno vnitřně překonáte, otevírá se cesta k novému krásnému a naplněnému vztahu.
Je to ale jen JEDNA z cest. Musíte překonat tu svoji minulost. Zaseklé vzorce chování, cítění… najít sebedůvěru. Fakt se naštvat a nechat to všechno za sebou, potom toho dalšího, už vhodného partnera, opravdu nepřehlédnete. Je to těžká cesta před vámi… tak přeji hodně štěstí, protože to je nejvíc v tomhle případě potřeba.
A životní síly!
Renata

Otevřeme Vaši knihu, která už je na cestě k Vám a podíváme se, co David Deida píše na zoufalou otázku:Ztroskotá každý můj vztah?
"Jsou lidé, kteří během života navážou různé druhy vztahů, ale žádný skutečně uspokojivý, a pak zemřou. Můžete strávit půlku života bez spokojeného vztahu. Možná jste však už dospěla k bodu, kdy budete schopna uspokojivý vztah navázat i prožít. Leccos jste se už naučila.
V minulosti jste ještě nebyla připravená. Ale nyní už to zvládnete. Nezapomeňte, že vždy k sobě přitáhnete muže, který bude mít stejnou schopnost milovat jako vy. Škodila byste pouze sama sobě, kdybyste se uzavírala, protože se bojíte dalšího zranění. Pokud se uzavřete, přitáhnete k sobě muže, který se bude bát důvěrného vztahu stejně jako vy.
Abyste mohla začít nový úspěšný vztah, musíte být ochotná si vzít poučení z minulé bolesti a zůstat otevřená lásce. Uvědomte si svou bolest, již jste ji prožila, ale zůstaňte přístupná lásce. A pak muž, kterého přítáhnete, bude stejně ochotný milovat, a to bez ohledu na svá minulá zranění."
Ukázka z knihy Davida Deidy: Když jde o muže... vydala Synergiepublishing SE, 2013
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.