Výklad: Lze zachránit to, co zbylo?

26. listopadu 2015 v 7:46 | Renata
Úplně neplánovaně sem vložím jeden výklad, který dnes přišel a bohužel se nestihl vejít mezi ty výherní. Ale přišel mi pod oči tak, že to prostě nešlo. Dá se zachránit vztah, který se rozpadá? Tohle bude zrovna příklad, kdy to za pokus určitě stojí.
Ovšem jednoduché to nebude.
Jak je vidět na obrázku, uprostřed je Věž a poněkud zrádná "kradařská" karta Sedmičky mečů.


Tohle opravdu není situace, kdy by se jeden radoval, ten vztah se hroutí a hroutí se do záhuby. Jak jsem tu nedávno psala, z Věže se většinou řítíme do měkké trávy. Tohle je jeden z příkladů, kdy bych si tipla, že pod věží mezitím na ten trávník někdo udělal zámkovou dlažbu. Tenhle pád bude bolet.
Vlevo je kupička pro manželku. Vpravo pro milenku.
On je ten pán asi poměrně dost rozhodnut jít pryč. Klidně může, karty vpravo jsou svým způsobem příjemné, úplně brzy o své iluze nepřijde, ale časem pravděpodobně zjistí, že všude roste stejně zelená tráva.
Velkou roli tady hrají nějaké peníze a ona paní je celkem silným soupeřem. Dovedu si dost slušně představit, že ho svou silou umí udolat za jeho původního manželství odtáhnout. Jenže pak se jim iluze rozplynou…
Pětka mečů jako výsledek.
Manželství lze zachránit, ale víme, že na to musí být dva.
Vyloženě tady není nic, co by nějak zásadně vadilo tomu, aby původní vztah zůstal. Konečnou kartou je Hvězda. Svět… naplnění… a vše vychází z Dvojky mincí. Takže si opravdu vyjasnit naprosto vše, co vám na sobě případně vadí a nalézt ten základ, pro který jste se kdysi před téměř čtvrt stoletím brali. On tam pořád je a byla by škoda ten vztah zahodit.
Když si dávám další karty na vývoj celé situace, tak si nemyslím, že by se to zas tak moc mělo podařit. Bohužel tam asi dojde k rozluce, byť by byla jen krátkodobá. Frown Ono to manžela v tom vztahu nějak dusí, s Vámi, tazatelkou… ta touha odejít a žít po svém tam je opravdu velká. Opravdu chce jít z jedné rodiny do druhé, je tam jasně naznačený tenhle záměr.
Nevím, jestli se k Vám potom vrátí, vyloučeno to vůbec není… ale každopádně to ani on nebude mít lehké, pokud udělá to, co chce. Budou tam na něj čekat zase jiné partnerské problémy, jeho nová partnerka bude jaksi energeticky silnější, než on. Bude to dost válcovat. Můžete se pokusit vztah zachránit, může to klapnout, minimálně pro vaše dobré svědomí, že jste udělala maximum. Objektivně mezi vámi není nic, co by mělo vadit, nebo co by způsobilo, že už spolu jako partneři nemusíte být a marníte spolu čas. Ale bohužel nějaký partnerský klid tam v nejbližší době jen tak mít nebudete, bude se to celkem slušně řezat a houpat nahoru a dolů. Pokud se opravdu stane ten rozchod, tak tady rozhodně nemáte nějakou tragédii. Naopak vás to osvobodí a ukáže vám nové obzory. Zní to teď možná všelijak, ale nakonec toho možná vůbec nebudete litovat, protože začnete žít… jinak? Lépe? Rozhodně vám svět nezčerná…
Takže přeji dvakrát více štěstí, než ostatním. Stojíte proti silnému soupeři. Lehké to nebude...
R.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.