LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Výklad pro L.: S ním nebo bez něj?

14. listopadu 2015 v 7:51 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Dotaz: ... (zkráceno)... jelikož mám už rok "partnerské" problémy, rozhodla jsem se zasoutěžit si o Váš výklad... Partnerské v uvozovkách proto, protože už rok jsem sama, ale vlastně tak trochu stále s bývalým přítelem. ...je mi teprve 21 a vím, že není všem dnům konec)....Zda to s ním zkusit, nebo zda to celé utnout a už ho nevídat (což by pro mě bylo víc než těžké)... Nebo zda můžeme být teď nebo v budoucnu jen přáteli a čeká na mě někde někdo nový (případně jestli je někde poblíž, nebo ho teprve poznám?)... L.Milá L…
tak zkusíme prostě obě možnosti a dáme si je vedle sebe. Protože ta třetí, nevyslovená, tedy pytlíkovat to s tím jedním tak nějak… a u toho čekat, že přijde někdo nový, je asi nejhorší možnost ze všech. Blokuje vám srdce.
Takže to vypadá takto, nahoře je možnost, že ho necháte být a půjdete jen svou cestou. Zcela zřetelně je tam ten bolestivý odchod od něčeho, co zas tak úplně nefunkční není, ale taky vás to občas spaluje. Prostě ani kočka ani pes, asi tak jak píšete…
Sama byste rozhodně nezůstala, po tom konci tam je vpád někoho nového a byl by to po všech směrech naplněný vztah. Tedy být chvíli sama a počkat si na jiného, rozhodně není špatná možnost. Když dáte svému příteli šanci, bude to celkem bolet, patrně vás v tom prvním období po "přijetí" docela zklame a budete opravdu škrábat tu vůli ze vzpomínek a žít z toho,co bylo, co tenkrát bylo ještě krásné.
Jsou tam potom dva poháry, tedy karta nových setkání nebo znovuobnovení vztahů, když jsem si na ni ještě dovyložila, tak mi připadá, že se tohle vše spíš podobá tomu, co jsem zkraje zavrhla. Že vy ho přijmete zpátky, ale nevyjde to tak, jak jste chtěla…a v tu chvíli potkáte někoho nového. Zapeklitá situace, vyloženě tam je zásah osudu, který vás v tomhle dosavadním vztahu-nevztahu, nenechá dlouho trápit.
A nějakou dobu to tam může opravdu vypadat na milostný trojúhelník, ale bude to doba silně přechodná, nebude to trvat dlouho. Když se dívám ještě na vašeho přítele, vy nesplňujete jeho představu o ženě jako takové. On se zdá jako hodně charismatický a silný a právě někoho takového potřebuje k sobě, vychází mi Císařovna, vy jste mladá. Teď opravdu tipuju, možná jste na něj moc mladá, možná chce ženu, která už má něco za sebou.
Třeba si to ani sám neuvědomuje, ale tam vy opravdu nejste schopna mu dát to, co on potřebuje a není to vaše vina. Jste jen jiná. A pokud byste se vrátili k sobě a poté opět rozešli, tak ta úleva bude oboustranná. V tuhle chvíli mi připadá, že by návrat jednoho k druhému byl asi nejlepší nápad, protože právě tímto návratem dořešíte to, co mezi vámi ještě visí.
Přeju hodně štěstí…

I L. dostala knížku od Davida Deidy a já pro vás vybírám tuto ukázku:
Jak mám mluvit, aby mi rozuměl?
"Jednou z možností, jak si skutečně porozumět, je říkat partnerovi co si myslíte, co cítíte a co chcete dělat.
Můžete například říct: "Když mi říkáš, jak mám spravit toaletu,myslím, že mě považuješ za hloupou, cítím se ublíženě a chci tě praštit tímhle hasákem." Vyjádříte všechny tři věci: myšlenky, pocity i touhy. Tento způsob komunikace můžete použít v případě, že nevydělává peníze. "Když vysedáváš u televize, místo, aby ses staral o nějakou práci, myslím si, že jsi nezodpovědný, cítím se opuštěná a chtěla bych ti věřit." Je vždy dobré říct partnerovi, jak na vás jeho činy působí. Budete-li používat slova myslím, cítím a chci, má mnohem větší šanci porozumět vám a najít s vámi spojení.
Knihu vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013,www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.