LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Výklad pro P.: Jak dodat vztahu jiskru?

14. listopadu 2015 v 7:53 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Dotaz: (zkráceno)...Chtěla bych se zeptat, jak dodat jiskru svému vztahu s přítelem. Jak nás posunout dál, co pro to máme udělat. Díky. P.
Jak dodat jiskru vztahu?
Krásná otázka Odpověď je rychlá na tři karty: Honem rychle zpytlíkovat nějakou dovolenou, čas spolu, někam mimo lidi, jen spolu vy dva…změnit vzduch, změnit prostředí.

Ale když se podívám přímo na ten vztah, tak to je prostě nádhera: On vlevo, ty vpravo… to je soulad…to je krása.


To je jakoby jeden doplňoval druhého, on je tím pevným, tím materiálním a ty jsi jako ta žena přímo snad z Deidovy knihy, doplňuje ho, oživuje, pečuje. A on chce, to víš, že i on chce dodat jiskru a ty tam máš právě zase tu kartu z předchozího obrázku, vpravo dole…
Osmičku holí. Jednoznačné pozitivní změny, které jsou rychlé. Takže já se asi nebudu víc rozepisovat, protože je to zbytečné. Schovat se pod štít své vlastní lásky a pořádně si jí užít.

I P. dostala knížku od Davida Deidy a snad ji i ve své už tak dost vlastní síle a moudrosti využije. A já mám jako na zavolanou možnost vypsat i něco víc intimního…Třeba to pomůže i P., i když ta už svou knížku doma má…
Jak mohu ve svém intimním vztahu zažít extázi?
"Vezmeme-li slovo "extáze" a budete hledat jeho kořeny, zjistíte, že to znamená být bez sebe,doslova dostat se mimo vlastní osobu. Jste omezována hranicemi, které hájíte v každodenních interakcích s ostatními lidmi a se světem. Dostat se do extáze znamená nechat rozpustit hranice, stát mimo své běžné, omezené vědomí sebe sama. Když se hranice rozpustí, můžete se uvolnit a splynout v hluboké jednotě s láskou. To vyžaduje, abyste na prvním místě uvolnila postoje, kterými hranice vytávříte. Estáže vyžaduje, abyste se vzdala kontroly. Splynutí s partnerem v lásce vyžaduje, abyste se přenesla nad a za své omezené já… …. Intimní vztah mezi mužem a ženou sice samozřejmě znamená spojení dvou rovnocenných partnerů, ale muž a žena nejsou stejní. To znamená, že pocit zamilované ženy je velmi odlišný od pocitu zamilovaného muže, především z tělesného hlediska… … Důvěra neznamená bláznovství. Neznamená, že budete dělat nějaké hlouposti. Zůstaňte i v důvěrném odevzdání inteligentní. Důvěra však vyžaduje vzdát se kontroly a společně s partnerem se zcela oddat lásce…"
Ukázka z knihy Davida Deidy: Když jde o muže, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013,www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.