LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

VÝKLADOVÝ DEN s Dotekem lásky

14. listopadu 2015 v 8:04 | Renata
Květen, lásky čas. Dnes vám nabízím báječný výkladový den s kartami, které jsou možná ve velmi nenápadné krabičce, ale uvnitř se skrývá fantazijní svět a hlavně nesmírně láskyplný (leč stále realitu zachovávající) výkladový materiál.
Padesát karet, z nichž je jedna lepší než druhá a už jsem si s nimi pár výkladů udělala. Jsem nadšená. Sedí dokonale.

A to jsem se jich trochu bála.Přece jen, když se něco jmenuje Dotek lásky, a člověk k tomu přijde po takovém železem řinčícím díle jako je Steampunk tarot, tak jsem si myslela, že budu jaksi otrlá pro nějaké andělské lásky. Kdepak… Moc toho tady o andělech nenajdete, naopak. Karty prostě "jen" vnáší více lásky a uvědomění si do života. Vyzývají nás k drobnostem, k chování a prožívání, které vlivem každodenního stresu zapomínáme.

Opět tu platí, že u výkladu máme věnovat pozornost každé myšlence,která nás napadne. V průvodci si pak přečteme možné odpovědi, které rozvíjejí větičky, které již najdeme na kartě. A celý obrázek výkladu bude ještě pestřejší.

Lze jimi vykládat na vztahy, na běžné životní události a také systémem denní karty. Tedy si každý den vytáhnout jednu kartu, abychom věděli, nač se toho dne zaměřit nebo jaké téma ve svém životě budeme pravděpodobně řešit.

Takže já to zkusím a večer napíšu, jestli to byla pravda.Laughing
Moje denní karta:
Skutečná je pouze láska
"Přesměrujte svou pozornost od problému zpět k lásce."

A na obrázku je krásné souznění se zeměkoulí, s Univerzem a splynutí duchovního i fyzického světa. Takže předpokládám, že dneska budu vystavena situaci, kdy si budu muset říct - vykašli se na ty problémy, uvolni se, nadhled…všechno dobře dopadne, vždyť "skutečná je pouze láska".
No, zatím netuším, čeho by se to mělo týkat, ale večer si napíšeme.

A do té doby pište své otázky na tyto karty Vy nebo si můžete napsat o svou "denní kartu" :-)
… Těším se!
A ještě něco o autorech, protože to, co je o nich napsáno v příručce, je tak strhující, že… (no, že bych třeba k ilustrátorce šla na návštěvu a asi bych tam už i zůstala)

Angela Hartfield
Angela Hartfield je psychické médium, mezinárodně uznávaná spirituální intuitivní lektorka, léčitelka, učitelka a Mistr Reiki. Její andělská pomoc se soustředí na posilující techniky, které pomáhají lidem naučit se, jak získat pomoc a vedení andělů.
Angela komunikuje s andělskou a duchovní sférou od setkání s anděly ve svých čtyřech letech. Jako nadaná lektorka, spirituální léčitelka a učitelka vede certifikovaný program v Tokiu a další workshopy ve své domovině na Havaji, včetně kurzu Hawaiian Healing Journeys.
Pomáhá vnést jasno a nabízí vedení v oblastech, na které se ptáte. Jestilže se cítíte zablokovaní nebo chcete přitáhnout do svého života více kouzla a hojnosti, můžete se na ni obrátit. Uvede vás také do umění komunikace s vašimi anděly, elementály, i s vaším vyšším já.
Je autorkou věšteckých karet Angelic Whisper a Dotek lásky.
Její meditace Finding Your Life Purpose - A Meditation with Archangel Raziel and the Humpback Whales a The Magical World of Fairies používají klienti na celém světě.
Pokud Angela nevyužuje na svých certifikovaných andělských kurzech v Japonsku či v Irsku, cestuje do dalších částí světa a učí, ale také píše ve svém domově v Koně. Více se dozvíte na www.angelaheartfield.com
Obrázky, které doslova učarují, namalovala žena, která žije snad až fantastickým životem. Úplně jsem se zasnila, posuďte sami:
Josephine Wall
Josephine se odmalička zajímala o světlo a barvy, fantasy a vizální vyprávění příběhů. Byla předurčena k životu malířky! Okouzlující a do detailů propracované obrazy vycházející z její představivosti v nekonečném proudu nápadů.
Jejím prvním zaměstnáním po ukončení umělecké školy bylo Poole Pottery (Hrnčířské Poole), kde zdobila svými výraznými barevnými kresbami keramiku, která je nyní známá pod značkou Delphis, vyhledávanou sběrateli a za vysoké ceny prodávané na aukcích. Kromě malby se věnuje i keramické figurativní tvorbě, sochařství a reprodukcím vitráží. Vytváří také oděvy na zakázku.
Žije spokojeně se svým manželem ve Wisteria Cottage, kde pracuje v podkrovním ateliéru. Zdi pokrývá obrovská vistárie s kaskádou velkolepých květů - samozřejmě namalovaná. Josephine je přesvědčená, že práce pod střechou ve tvaru pyramidy je zdrojem inspirujících vibrací, které napomáhají její tvořivosti! Zbytek domova také dokládá její uměleckou povahu - lesní scéna a motýly v kuchyni, květiny a ptáci na nábytku a dokonce ještě další vistárie na skleněné výplni dveří v obývacím pokoji. Ani zahrada neunikla její tvořivosti, protože ji zaplnila neobvyklými stvořeními mnoha barev ve stylu připomínajícím viktoriánský sloh.
Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.