VÝKLADOVÝ DEN s Peníze a zákon přitažlivosti

14. listopadu 2015 v 8:08 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Peníze prý přinášejí svobodu. Nejsem zrovna v těch, kteří by si toto mysleli - ano, podle autorů peníze a finanční otázky budí silné emoce, ať už pozitivní tak negativní. V tom mají pravdu. Stejně jako v tom, co jsem musela nakonec uznat.
A to nejen při pročítání jednotlivých významů karet, ale tak nějak i sama pro sebe - prostě chcá nechcá, se svým názorem, že peníze nejsou důležité, se můžu jít vycpat. Lžu si do kapsy.
Aneb, toto je vážení předmluva na kartách:
"Milí přátelé,
jestli zrovna pro vás nejsou peníze v životě tím úplně nejdůležitějším, pak věřte, že pro většinu lidí znamení peníze svobodu. Protože v hloubi duše víte, že máte právo být svobodní, je vztah k penězům jedním z významných prvků vaší životní zkušenosti. Není tedy divu, že v nás peníze probouzejí tak silné emoce.
Budete-li s těmito kartami denně v kontaktu a budete-li přemýšlet o jejich poselství, pak jsme přesvědčeni o tom, že ve vás vytvoří novou formu přitažlivosti a přinesou vám do života nejen více peněz,a le také osvobozující pocit absolutní svobody.
S láskou, Esther a Jerrry."No a co vy na to, milé kočky? Mám je tady už od poloviny prázdnin a mám je osahané dost na to, abych mohla udělat jakýsi výkladový závěr:

- Měli bychom ve svém životě hledat a vidět to pozitivní a pokud to jen trochu jde, upnout svou pozornost především na tyto - byť drobnosti. Podle zákona přitažlivosti se nám tento pocit bude rozmnožovat a začneme opravdu přitahovat spíše to kladné…
- Přílišné hrabání se v negativních myšlenkách a probírání problémů vše jen zveličuje a potom si bráníme emočně i fyzicky tomu, aby k nám přišlo něco hezkého…
- Sami musíme poznat co chceme, k čemu nás táhne srdce. Tam podle Esther a Jerryho Hicksových najdeme také finanční stabilitu
Pokud budeme s kartami v dennodenním kontaktu? Není v tom kouzlo, jde spíš o to, že si každý den, nebo co nejčastěji pomocí těchto karet srovnáme svoje myšlenky a najdeme v textech inspiraci, sílu a "nakopnutí" ke správné cestě. Je to spíš denně upevňovaná změna myšlení, dodávání sebevědomí a víry, že si peníze opravdu zasloužíte a dokážete s nimi dobře naložit, než nějaké magické kouzlo tohoto zelenavého balíčku karet.
"Kdybychom s vámi mohli mluvit první den vašeho života, řekli bychom vám: "Vítejte na planetě Zemi. Neexistuje nic, čím byste nemohli být či co byste nemohli mít. A vaším úkolem zde - vaší celoživotní kariérou - je hledání radosti."
Jestliže vám vaše myšlenky způsobí příjemné pocity, budete v souladu s tím, kým opravdu jste. A přitom budete zažívat naprostou svobodu. Ze všeho nejdříve usilujte o radost. A růst, který jste si vždy jen představovali, k vám přijde v hojné míře spolu s touto radostí."
Jsou to zajímavé karty především i proto, že k nim nepotřebujete žádnou příručku a zdlouhavé hledání, ale že máte všechno přímo na kartách. Když si vyložíte, je to jakoby se před vámi otevřela kniha s textem právě na míru.
Když mi dáte tak týden… tak se pokusím zodpovědět i na vaše otázky, které napíšete pod tento článek.
Těším se….

Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.