VÝKLADOVÝ VÍKEND pro vás...aneb DÁMSKÁ JÍZDA

14. listopadu 2015 v 8:19 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
...bez Blbouna... zatím.
Ten má prý nějakou neodkladnou činnost a tak mi zatím stojí i rozhovor s ním - a tak doufám, že to čekání bude stát za to a až se dočkáme klasu, v tom všem času, tak to bude stát za to.
Ale dámský mejdan rozjedeme. V tomhle ohledu se nikdy nemusíme ohlížet na žádné ptáky Blbouny, ba ani na blbouny jiných druhů. A jak jinak, než výkladové dny. Karty si na celý víkend připravím ty nejobyčejnější, takže klaďte do hnízdečka pod článkem svá vajíčka otázek a budeme se pokoušet nechat líhnout odpovědi.
Mívám období, kdy se řadu dnů, ba až týdnů skoro nikdo neozve nebo jen velmi sporadicky. A potom nastane nějaké krizové období a s dotazy se trhá pytel. V tuto dobu je to už trošku lepší, ale začátkem září se dělo nevím kde a co, ale email jsem měla zaplavený dotazy. Všechno se hroutilo, nejvíce však partnerské vztahy. Muži se vzdalovali a tvářili se jako nechápaví tvorové. Pracovní místa se povážlivě kymácela a celkově asi na ženské pokolení padla obrovská chandra.Takže pokud to stále trvá, je tu pro tento víkend alespoň tato malá úleva.
Nejsem si tak docela jistá, že tohle špatné období je ještě úplně pryč...ale na odchodu už je, to ano. Pokud jste tedy pocítili na svých bedrech dny blbec (nebo Blboun), pak s vámi hluboce soucítím a rozhodně si myslím, že nejsem sama. Co mohlo, to se pokazilo. Dobrá zpráva je, že po takovém období zase přichází to lepší!
Přeji vám tedy nádherný víkend a pokud chcete, uvařte si čaj, pohlaďte kočku za ušima a třeba napište svůj dotaz.
Renča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.