ADVENTNÍ VÝKLADY na rok 2016 pro Vás! Voňavá nabídka!

6. prosince 2015 v 9:42 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Tak je to tady! Už je za okny dost světýlek, dost voňavých svíček i vzduchu plného vůně vanilky a skořice...
Celý víkend jsem si zkoušela různé způsoby, ale nakonec jsem opět úspěšně zakotvila u osvědčené klasiky, kterou jsem pouze upravila tak, aby se dostalo na více z vás.
Výklad tedy nebude tak poeticky rozsáhlý, zůstane základ. Tady je nabídka i s modelovými příklady.


Představte si, že tento výklad není jen tak obyčejný. Za prvé se na něj musím každý rok tak nějak svátečně naladit, propojit v sobě tu časovou souslednost, plnou duší i tělem si uvědomit to, že brzy začne nový rok a další čistý list papíru, chytit si tu radost, která je tak trochu podobná mé úchylné zálibě v NOVÝCH sešitech a začínání psaní na první stránku. To je moje slabost od školy :-D

Jak k vašemu výkladu docházím: NAHLÉDNUTÍ POD MÉ RUCE
Pak to chce voňavou svíčku, krásná světýlka, horký čaj (letos u vašich výkladů pojedu buď na černém čaji s kapkou toho děsně nezdravého rumového Expres tea, protože mi to voní vzpomínkami a celkem to pořád chutná jako za mého dětství, nebo na horkém mléku) Ach!

A pak si vezmu kartičky a nad plamenem svíčky projedu každou karktu s myšlenkou na toho, komu vykládám. Na jeho příběh, trošku mi pomáhá i vědět, jaké jste znamení, pak si Vás umím představit, u koho vím ještě navíc, jak vypadá, tak to je úplně super.
S oním člověkem si povídám a už v tuto chvíli se mi vynořují podle některých karet, tak, jak je beru do ruky, některé informace o vaší minulosti nebo o citech, problémech, které řešíte.

A pak zůstávám věrna vzoru, který kdysi prezentovala Míša Kudláčková. Karty poté rozdělím na tři hromádky. Duše, mysl, tělo. Každou hromádku potom zvláš´t promíchám s intenzivní myšlenkou právě na tuto část vaší osobnosti.
Pak spojím dvě dohromady a promíchám. Už vás mám v ruce dvě třetiny! Poté přimíchám tu poslední a jste to opět kompletní VY.
A nyní, v té chvíli, kdy mě ještě hřejete v dlaních, vykládám soustředěně oněch deset karet na každou oblast vašeho života.
Zbytek karet odložím a věnuju se těch deseti, které postupně odhaluju a už píšu váš příběh. Někdy cítím potřebu si ještě dovyložit, tak to udělám ze zbývající hromádky.

V minulých letech jsem ještě brala jiné karetní sady a hledala v nich další souvislosti. Většinou se mi tady ale jen potvrzovalo to, co bylo už v tomto velkém výkladu, proto od toho upustím. Pro letošek jsem se rozhodla, že zůstanu věrna jen kartám Kouzelné mapy, které mě z těch speciálních hodně oslovily a udělám ještě malou mapu vašeho života. A nakonec vezmu ještě celý výklad znovu, možná sáhnu i po cikánských kartách nebo znovu po tarotech a doladím závěr výkladu tak, aby jste zcela přesně věděli, jaký ten příští rok bude!

Tak.... Je to celkem asi tak třičtvrtěhodinka klidného času. Jelikož jsem výklad trošku zmenšila a půjdu letos více za informacemi a za fakty, tak jsem upravila i ceny tohoto výkladu.

...........................
Velký výklad: 500 Kč (je takový, jako jste si přečetli nahoře, je obsáhlejší včetně oné mapy vašeho života pro další rok)

Malý výklad: 300 Kč (jen základní výklad na deset oblastí vašeho života a závěr)
............................

Tedy je to podobné jako loni. Chcete? Pak šup šup na email: rpetrickova@centrum.cz (uvítám k výkladu vaše datum narození nebo znamení, případně i nějakou fotku nebo třeba odkaz na facebook, lépe si s vámi v duchu popovídám, když budu vědět, jak si vás představit - ale není to nutné).

A vzhledem k těm milounkým a klidným podmínkám, které si k výkladu musím vytvořit, mějte trošku trpělivost. Prosím prosím :-) Možná budete mít kliku a bude to druhý den, ale třeba si týden počkáte. Povětšinou si tenhle klid udělám o víkendech. Není to obyč výklad, který udělám kdekoliv, jakkoliv, tady je třeba mít tu krásnou adventní náladu, která se okamžitě promítá do každé karty.V následujícím článku vám ukážu příklady těchto dvou výkladů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.