JAK VYPADAJÍ: Adventní výklady pro rok 2016

6. prosince 2015 v 12:36 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Pojďte se podívat, jak může vypadat takový adventní výklad pro rok 2016:
Tady tedy příprava na něj a hned pod obrázek je výsledek, podobný takový, jaký ode mne dostanete do emailové schránky.

Tady je ten velký ADVENTNÍ VÝKLAD PRO ROK 2016

Srdce, které necháváme v minulosti, tedy v ještě v roce 2015
Bouře a stres, která přinesla víru ve vlastní schopnosti. Situace, která byla přinesla sice hodne stresu stále trvá a ještě bude trvat minimálně na začátku roku, ale ve výsledku vás posílila, zažehla jakýsi "hlad po nových zážitcích". Rozhodli jste se k tomu. Odvahu něco řešit, konečně to dořešit. Vzali jste do ruky pomyslné Eso holí, teď je otázkou, co s ním uděláte. Je to šance, obrovská šance na něco, na změnu, na sílu, na energii. Je to planoucí pochodeň, která v sobě nese obrovskou sílu, která je schopna opravdu zásadních zvratů ve vašem životě. Pod zadkem k tomu máte rychlého černého koně. Takže co? V roce 2015 jste si uvědomili, co máte ve svých rukou a že se chcete vydat někam na cestu. Rozmyslete si, jestli tu pochodeň zanesete někam, kde zhasne a přijde vniveč nebo jestli pobídnete koně a rozeběhnete se po nových čerstvých lukách. Kdo jiný by měl mít štěstí na své cestě, než vy? I když si nejste ještě jisti v kramflecích, tak teoretické znalosti pro svou cestu máte - je to vůle, inspirace, vášeň a touha. Karta je projeven přípravy k realizaci nějaké události, která vám ovlivní citovou oblast. Pojedete pro něco, co je pro vás vášní.


Srdce v přítomnosti, do čeho vstupujete, jak zažijete přelom roku a jaký bude začátek roku
Tato karta plně podporuje to, co již proběhlo. Začínají se přesně formulovat myšlenky a odhodlání se dostává do další fáze. Bystrost, výborná komunikace stavěná na nápadech a pevně daných systémech. Máte hotový plán, který chcete realizovat. Odhodlání a odvaha a to i ve chvíli, kdy ještě není přímo jasné, o co půjde a jak to půjde. Ještě je kolem mlha a mraky, ale sluníčko už se začíná drát za horami a je jasné, že ve chvíli, kdy vysvitne s plnou parádou, chcete být připraveni. To, co se vám bude líhnout v hlavě, bude velmi chytré, promyšlené a jasné. Budete mít výbornou pozorovací schopnost ohledně ostatních lidí a používat v této chvíli budete především ROZUM. Chcete prostě změnit scénu, protože ta minulá byla ponurá a často plna zármutku. Je to odhodlání, před kterým bývají bohužel negativní zkušenosti a tohle je o chuti bojovat se svými vlastními slabostmi.Co si následující rok uvědomíte?
Příští rok bude ve znamení sporů. A to úplně celý. A vy se je naučíte konstruktivně řešit. Uvědomíte si svou sílu v těch drobných i větších půtkách. Budete schopni tyto spory vyřešit, očistit, vzkřísit sám sebe. Jste-li právě nyní uprostřed nějakých rozmíšek - a to se bude v průběhu roku stávat často - je třeba poodstoupit a nepřilévat olej do ohně. Budete neustále v nějakém chaosu, ve kterém bude hrát roli hodně "proměnných" takže lze jen těžko odhadnout výsledky všech těchto událostí. Přidala jsem si ještě jednu kartu, abych zjistila, jakým způsobem tyhle spory řešit nebo čeho se budou týkat. Budou to spory většinou ohledně vaší nové situace, do kterých budete chtít vstoupit, s nějakým novým cyklem vašeo života. Budete připadat lidem možná jako blázen...nebude jim moc po chuti to, kam se chcete a kudy vydat. Také je to opět o tom, že tyto spory nejlépe vyřešíte nadhledem. Máte-li sami v sobě jasno, pak i tady vám dá osud pevnou půdu pod nohama a budete z těchto situací vycházet nezraněni.
A na závěr ještě jedno upozornění: část těchto sporů může být žabomyších. Takže zanalyzujte to, kam vůbec svou energii vrhnete, ať se zbytečně nevyčerpáváte zbytečnostmi. Tady by měl být osud také nápomocen a s bystrou myslí byste to měli výborně zvládnout.

Jakým způsobem k tomuto uvědomění dojde
Až v průběhu roku si postupně uvědomíte, cože vám nejvíce pomáhalo. Ono to zůstane po vašem boku většinu roku docela skryto. Nebo to nebudete vidět. Nebo si to budete myslet, ale ono nějak né a né říct, jestli to je ono nebo ne. Je to skoro jedno. Protože tady je důležité to, že budete mít pocit, že jdete správně. Že to, kam se vydáte, bude cesta podle vašeho srdce, ne snad za vášní nebo nějakými požitky, ale spíše taková cesta k uvědomění si smyslu života a naděje, že s touto nově poznanou moudrostí mohu prožít bezvadnou část života. Zůstaneš v nejistotě - kde se vzala moje síla? No, zůstane to tak trochu mezi nebem a zemí. Ještě je třeba nechat pracovat osud a nezasahovat do něj. I proto se věci ještě skrývají. Tato karta je také kartou bohyně Isis, bohyně intuice. Je pravděpodobné, že tento rok vám bude velmi dobře pracovat intuice. Dejte na ni. Pozorujte své pocity, můžete mít také živé sny, předtuchy, které budou obsahovat důležité informace. Budete umět nahlédnout pod povrch. Svá uvědomění můžete mít často skrze nějakou ženskou energii nebo se vedle vás objeví osoba, která vás na okamžik zastaví, abyste si uvědomili, kde a kdo jste.

Pracovní oblast, v jakém bude stavu a co ji bude v následujícím roce provázet

Od samého začátku roku se začnou věci vylepšovat. Bude to proto, že získáte důležitý nadhled nad svou pracovní oblastíí a zjistíte, že jste v zajetí jakýchsi starých praktik nebo zvyků, které působí škodlivě. Největší problém tady byl "zbržděný rozvoj". Svou práci ale milujete, a to i ve chvílích, kdy se na ni zlobíte. Jste v této oblasti příliš hodný a to může být jedinou nevýhodou. Ostatní karty ale mluví o rozhodnosti, takže tohle je jen takové malé upozornění, nepadat do přílišné sentimentu a nerozptylovat se mnoha činnostmi a podněty ze svého okolí, které působí na vaše city! Potřebuji pracovat, ale vidím nebo po mě někdo chce, abych šla okamžitě nakrmit hladového křečka, myš, hada, kočky tady mňoukají a pes škrábe na dveře, protože chce jít ven (nebo dovnitř). A tak se dostanu do stresu, protože chci vyhovět těm nebohým tvorům a práce tak bude skomírat a vy se ztratíte v moři citů. Práce je vaší srdcovou záležitostí, takže s trochou rozhodnosti a cílevědomosti se může snadno stát, že se vše vyjasní a půjdete cestou, která vám pomůže. Je tu možná i člověk, který nabídne nějakou pomoc (patrně mužského pohlaví, citlivý, empatický člověk s podobným záměrem nebo povahou, jakou máte vy sami). Příští rok v průběhu celého roku budete mít dobrou a šťastnou ruku k tomu řešit pracovní záležitosti správně.
Dejte si tady ale vždycky čas na rozmyšlenou, aby opadly emoce... i tenhle Král, který tu v kartách vyšel, umí přijít s kvalitním řešením, jen potřebuje čas na rozmyšlenou.

Rodina, rodinný život, v jakém se ponese duchu
Tady dojde ke změnám, ale až v průběhu roku. Už nyní se k tomu schyluje, kostky jsou vrženy, ale ještě nejsou odkryty. V průběhu roku se přihodí něco, co zásadně změní chod rodiny, bude to souviset s nějakým náhlým prozřením a následným celkem rychlým rozhodováním. Najednou bude jasno a bude jasno, co dělat. Je to nevratný děj, například, když děti dospějí, tak prostě odejdou z domova. Změní to navždy chod rodiny a už to nelze vrátit zpět. Tady se přihodí něco, co je spíš rozumné, co bude založeno na rozumu
Přinese to ale hojnost, změnu pozitivního charakteru, kdy po skončení této události bude jasné, že teď je vše, jak má být a jedeme dál. Další cyklus. Bude to prostě rozvrkočený rok, akce, radost, nebudete na to mít moc velký vliv, protože to jsou události, které se prostě stanou a bude třeba tuto novou výzvu přijmout.

Jakým způsobem budete činit svá rozhodnutí a volby, co vám pomůže
Povětšinou to bude na základě citů, jisté zamilovanosti do života. Tak trochu jako báásník, hlava v oblacích. Ovšem jinak na správné cestě, vaše intuice bude tím zásadním, co bude ovlivňvovat vaše rozhodování v příštím roce. Také budete možná potkávat podobně smýšlející lidi, kteří zcela s nadhledem a možná až lehkomyslností se budou dělit o své zkušenosti. Pokud je dobře proberete, nikoliv slepě přeberete (pozor na to, takhle impulsivnost tady trochu hrozí), můžete dospět k dobrým a životaschopným závěrům.


Láska, stav vašeho citového života pro příští rok
V průběhu roku dojdeš k jisté moudrosti a to tak nějak o samotě a sám od sebe. To, co bylo celé rozsypané, se začne skládat dohromady jako puzzle. Pomalu, v průběhu celého roku. Může tady také dojít ke zjevení něčeho zcela nenadálého v životě, takové objevení svatého grálu. A zase, i tato karta je o intuici, které byste v oblasti měli důvěřovat. Je to oblast, kterou budete zvládat bravurně a bude vám přinášet radost, budete dostávat zprávy, dostávat se k informacím, které vás povedou k lepšímu životu v této oblasti. Dokážete nakonec nějak zpracovat i to, na co jste neměli v minulém roce kapacity. Budete umět zpracovat to lehké, éterické, duchovní do nějaké pozemské kvality, uchopitelné a materiální. Budete v průběhu roku hledat cestu vpřed a bude se to dařit. Všechno dobře posoudíte v rukou a potom se dobře rozhodnete. Musíte ale vědět, co přesně chcete a pak ze sebe vydat to nejlepší. Učení a zdokonalování se.

Tato karta je také dobrým ukazatelem zdraví, jakéliv zdravotní problémy budou jenom důsledkem krátkodobé nerovnováhy nebo přetížení.

Naděje, co nám bude dávat naději, co nám může škodit
Až v průběhu roku vám začne chutnat pocit klidu, absolutního klidného štěstí. To je také dobrá odrazová půda pro jakoukoliv vaši pracovní nebo tvořivou činnost. Potřebujete mít za sebou klid a pocit vnitřního štěstí. To by se mělo postupně začít odkrývat. Někomu to může připadat i jako zlatá klec a nehybný vzduch, ve kterém pak člověk neví, co roupama. Ve skutečnosti je to ale skvělý čas k vlastnímu růstu. Budete toužit po klidu, po odpočinku a to, díky čemu se můžete posouvat dál, ale klidně i usnout na vavřínech a něco prošvihnout. A protože to je karta pro celý rok, mohou se obě tyto varianty občas vyskytnout. Je to také karta dobrých finančních podmínek, takže tady se také situace uklidní a budete mít jistotu, že bude za co jíst. To, co budete mít pod sebou, vám umožní vydávat se na cesty, ať už faktické nebo duchovní, jste znovu v nějakém výchozím bodu, odkud půjdete nově poučeni a moudřejší.

Tazatel sám, to jste VY pro celý příští rok
Zisk. Příští rok opravdu získáte. Všude. Bude se dobře propojovat láska, moudrost i tvořivost a víra ve vlastní instinkty. Rok ve znamení využití své chytrosti, přijít by mělo i finanční vylepšení. Pokud jste si něco přáli, v příštím roce 2016 se to nejspíš vyplní. Je to jedna z nej nej tarotových karet, které se říká "Karta splněných přání" Má také podobu samotářství, chvil, kdy v klidu a o samotě chceme vychutnávat to, co se nám podařilo, chceme se kochat životem. Tento rok bude o hledání harmonie se sebou samotným. A u této karty mám ještě jeden pocit, bude se toho nabízet hodně různých plných pohárů, ale musíš sáhnout jen po těch kvalitních.
Jinak tato karta nese také nečekané úspěchy, nečekané dobré zvraty v životě a výsledek je právě ta úleva a možnost nalít si dobré pití a sednout si do měkkého křesla a oddechnout si. Protože "vše je tak, jak má být".
Kouzelná mapa vašeho života
Pro příští rok bude ústředním tématem domov, nebo pocit domova. Stane se tím, co budete vlastně nejvíc řešit. Někam patřit, někde mít svůj klid, mír, bezpečí, jistotu, někde spočinout se svou duší. Místo, kde se konečně můžu přestat přetvařovat!!!! Ta potřeba je tak silná, že máte sklony utíkat z domova do samoty. Toto rozložení karet vypovídá o tom, že strašně moc chcete situaci řídit, že ztrácíte sami sebe a ztrácíte svou identitu. Pak se celá linie sune k Domovu, u kterého je karta Samoty. "Cítím se dobře ve své kůži, ale potřebuji se stáhnout do samoty, abych načerpal sílu," řiká člověk na kartě. Je to potřeba pro obnovení vyčerpaných sil. Takže buď se doma necítíte jako doma (což by se mělo v příštím roce změnit) a cítíte se tam sami, nebo domov z nějakého důvodu nevyhovuje a v horní části je útěk do té samoty. Kdy potřebujete zůstat sami se sebou, najít svůj vlastní domov, ten maják, ostrůvek něčeho. Dole je pak karta Kompas, takže i v tuto chvíli už asi tušíte, kudy a kam...a tento kompas je zároveň takovým Kolem osudu, který umí navést na správnou cestu. To, co se nyní děje, je věc přechodná. Zcela jistě na tom o rok později budete líp. Budete možná na zcela novém území a budete mít za sebou i před sebou nové úžasné zkušenosti, které budou zcela v souladu s tím, co chcete a kam vaše duše potřebuje jít. A nezapomeňte na poselství karty Domov. "Domov je tam, kde je doma vaše srdce."


Poselství pro příští rok: cikánské karty
Odcházíte z nepříjemné situace, ze situace plné nějakých ztrát, majetkových nebo citových, u toho je většinou pocit, že jste nic nemohli nijak ovlivnit, že to prostě jen osud hloupě zasáhl. Tady je ještě vliv jisté falše, podvodu, nepříjemností, šlo to v ruku v ruce a postupně to v podstatě zabilo to, co jste dosud měli. Pravděpodobně z tohoto podvodu, který na vás byl spáchán, někdo získal nebo získá v budoucnu prospěch. Něco vám vysypal ze života, něco vzal... V tuhle chvíli to už je ale jedno, i když jisté dohry to ještě bude v příštím roce mít, spíše se budete dozvídat informace, které jsou ještě skryty. Umřelo to, vám zbyla jen spálená zem a zkušenosti k nezaplacení, a až se v průběhu roku vzpamatujete z onoho procesu změny, je tu zároveň nový začátek. Nové realizace projektů, naplnění života, nové začátky, které mají obrovský potenciál pro další růst. Něco odejde, aby to uvolnilo místo pro něco nového. Po podzimu přijdou zase květy a nové plody. A opět, i tady vychází karta srdečná, srdíčková, takže se vydáte opravdu směrem, který doopravdy chcete a který vás dovede konečně k úspěchu!


Malý výklad je pouze o deseti hlavních kartách, bez pátrání v Kouzelné mapě a dalších typech karet, které volím podle pocitu nebo potřeby toho, pro koho vykládám.


A na závěr ještě info:
Velký výklad: 500,-Kč
Malý výklad: 300,-Kč

Výklad dostanete ve wordové příloze do emailu.
Individuální domluva je možná (formou tištěného dopisu nebo zveřejnění na webové stránce včetně obrázků vyložených karet, apod... prostě co si jen budete přát).

Kontakt: rpetrickova@centrum.czKrásný adventní čas, milé kočky... ať vám nadcházející Vánoce vrní blahem pod rukama a vše se daří. A těším se na vás a na mystické chvíle nad vašimi výklady.

Nadále platí nabídka obyčejného výkladu na cokoliv, dokonale rozebraný problém za 250,-Kč a stále platí, že jakoukoliv otázku na karty vám na uvedeném emailu zodpovím ráda zdarma. 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maje maje | 7. prosince 2015 v 12:37 | Reagovat

ahoj Renčo. tak tohle je super. moc přeji "tazatelce", aby se jí všechno podařilo a všechno se v to dobré obrátilo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.