KALENDÁŘ pro jednotlivá znamení: Poslední týden v lednu bude mazlivý a sluníčkový...

24. ledna 2016 v 10:19 | Renata |  Každotýdenní kalendář

Překulujeme se líně jako kočkovité šelmy do dalšího týdne. V d uši je pocit luxusu a červené sametové sedačky. Po náročném dni (týdnu) konečně doma!

Celkem v pohodě, neděle už měla přinést úlevu úplňkem a Lunou ve Lvu. V pondělí a v úterý se budeme doopravdy vyhřívat jako na sluníčku. Lidé budou sklony být romantičtí, milý, komunikativní, budou mít zájem o všechno to zútulňování bydlení, života, práce, prostě všeho! A když to bude navíc spojeno ještě s kulturou a uměleckým vyjádřením čehokoliv, bude vyhráno. Je jedno, jestli půjdete na rockový koncert, nebo si lehnete doma do čistých peřinek s knížkou - oboje vás uspokojí na všech smyslech.

Středa a čtvrtek budou v Panně. Logická a střízlivá práce rozumu. Pořád ale budeme hodně v klidu, takže cokoliv, co v tuto dobu rozklíčujete rozumem, bude mít opravdu kvalitní základy. Ideální doba pro nové začátky, pro studium, pro řešení problémů mezi lidmi, a mimo jiné také pro přesazování květinek. To už v tuhle dobu můžete…
Pátek a celý víkend pak bude opět mazlivý. To, co jste si vymysleli a pořešili v předchozích dnech se vám zúročí. V klidu budete moci spočinout pod Lunou ve Vahách. Ta je střízlivá a umí najít rovnováhu tam, kde byla narušena, ideální období pro tvoření nových vztahů, milostné i pracovní schůzky budou odsýpat a bude znát výsledek. A opět i tady je zvýšená potřeba se obklopovat vším krásným. Lidmi, věcmi, pocity…
Věru vymazlený týden je před námi!
A jak to budou mít jednotlivá znamení?

Beran
Desítka mečů: Berani budou rázní a je tu silná touha po tom, něco ukončit a něco nového začít. Jakým směrem se to vrhne je na vás nebo na tom, jak to zrovna v životě potřebujete. V každém případě se od něčeho budete chtít očistit, protože cítíte neodolatelnou touhu začít něco znovu. Cítíte ve vzduchu příležitost: Jen po ní hmátnout!
Býk
Dvojka mincí: Bude to těžké, bude to těžké, protože si myslíte, že to zvládnete. TO sice ano, ale opět vás osud postaví před situaci, kdy budete muset řešit, co je vaše skutečná potřeba a co je potřeba vašeho okolí, a tak docela s vámi nesouzní. Není tam moc ochota ke kompromisům, ale už už tušíte, jakým směrem se vrhnete, ovšem i to je, jak jinak, zatím ve fázi plánování.
Blíženci
Eso holí: Vám se bude dařit! Přijdou k vám šance, nabídky, pobídky, lidé, události, která vás doslova rozžhaví. Mohou to být drobnosti, ale nač sáhnete, to budete mít posvěcené touto nádhernou kartou. Budete najednou vědět, že dokážete změnit celý svět a stačí k tomu málo. Motivace. Tu příští týden určitě odněkud dostanete.
Rak
Král holí: Příští týden bude výzvou neplakat v koutě a rozhodnout se v něčem hned. Okamžitě. Se silou vášnivou tak, až se sami sebe leknete. Je to risk, ale měl by se vyplatit. Na chvíli se přestaňte snažit o to být šťastní a zkuste jen tak žít. Nezávazně, lehce. Něco pěkného a lehké by se kolem vás mělo objevit.
Lev
Pětka mincí: Bude to týden ztrát a fakt smůla. Možná za to může i ten umazlený podivný týden, ale z nějakého důvodu vám moc nesedne. Nebo sedne, ale setkáte se s někým, kdo to tak nemá. Pro koho je vzácnost žít, pro koho je těžké žít. Prostě v příštím týdnu budete konfrontováni s tou odvrácenou stránkou lidského bytí, vyobcovaností a vyhozením na mráz.
Panna
Eso holí: Takže podobně jako Blíženci. Nějaká šance, radost ze všeho, nač sáhnete. Oproti Blížencům patrně právě vy tuhle šanci lépe uvidíte a nepromarníte ji. Uvidíte do dálky a uvidíte i to, co by vám mohla v budoucnu přinést. Máte skvělou analytickou mysl a jsem si jista, že vám tohle z prstů rozhodně neproklouzne.
Váhy
Hvězda: Jsou to šťastné časy. V příštím týdnu uvidíte, ucítíte nebo se potkáte s někým, kdo vám dá pocítit moc hezké emoce. Spojíte se s tím, co jste kdysi chtěli, jací jste kdysi byli, opět začnete spřádat optimistické dlouhodobé plány. Jste na správné cestě. Chce to jen, nevím proč, příští týden vyjít mezi lidi.

Štír
Rytíř země: Zpomalte! Zastavte se a vydýchněte. Příští týden takový bude. Až se sami budete divit té změně. Po hektice minulých dnů tento týden opravdu dostanete šanci si vychutnat teplo rodinného krbu a domova a dát si na nohy teplé ponožky a NIKAM nemuset. A pokud budete na něčem pracovat, pak to budou dodělávky, finále, trpělivá práce na něčem dalším a rozhodně nebudete muset nikam spěchat. Že by Štíři neměli tentokrát lednové termíny?
Střelec
Dvojka vody a Královna země: Štěstí v lásce a mezilidských vztazích. Jestli lze někomu blahopřát, tak tento týden právě Střelcům. Vy si užijete to štěstí plnými doušky a to jak s lidmi, zmizí konflikty, potkáte nové milé tváře, všechno se kolem vás usmíří, zpomalí, budete laskaví, rozumní, hloubaví a citliví. A takové bude i okolí k vám. Máte jedinečnou šanci spočinou v náruči toho, kdo vás miluje. A vůbec nic nedělat.
Kozoroh
Dvojka země: Máte to společné s Býky. Trochu zmatek, stres a shon, ale v tom všem si budete uvědomovat, co vlastně chcete. Budete zvažovat. Jestli to bude o nutnosti všechno udržet pohromadě, nebo o tom, že se nakonec k něčemu rozhodnete, ukáže čas. Ale v tuhle chvíli budete v jednom fofru a budete pouze vědět, že takhle to dál nejde a že musíte udělat to, co… (možná už víte?)
Vodnář
Eso vzduchu: Některým Vodnářům vše nejlepší k narozeninám! Vám se může stát, že se v rámci analýzy příštího týdne dozvíte něco nepříjemného, nebo něco, co konečně vyčistí vzduch a rozčísne stojaté vody. Je to náročné, ale je to začátek. Mohou vás napadat nové nápady, rozhodovat se pro nové začátky, můžete se konečně k něčemu rozhoupat, do čehož se vám nechtělo. Věci si začnou sedat na své místo. Začnete mít JASNO.
Ryby
Eso země: Vám se začne něco hezky rozvíjet. Pěkně od píky. Nová šance, nová práce, slibně se rozvíjející vztah. Dívejte se příští týden pozorně kolem sebe, protože tam něco bude. Můžete to snadno přehlédnout, je to jedna mince na chodníku, ze které zrovna vy můžete udělat celé jmění. Dobrá konstelace také pro podepisování smluv a dokumentů.

Samá Esa tento týden! Tak doufám, že si je užijete. A kdyby náhodou ne, tak ta knížka a teplá peřinka zabere vždycky.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Renáta Renáta | 24. ledna 2016 v 20:22 | Reagovat

Reni,  ten minulý výklad vyšel na stopro. Jen s tím rozdílem, že jsem se nepodívala z okna, ale na mobil. Kde se mi objevila jedna internetová stránka, s jednim mužem...podotýkám, že jsem zrovna nebyla připojena na net. Hned jsem si, vzpomněla na tvoji předpověd.

2 umodrekocky umodrekocky | 25. ledna 2016 v 6:23 | Reagovat

[1]: Reni, tak to je paráda!

3 Viktorie Viktorie | 25. ledna 2016 v 10:58 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=C98mL7KiLeY .oo

4 sylva sylva | E-mail | 26. ledna 2016 v 15:19 | Reagovat

Reny,moc se těším na to co mi tento týden přinese.

5 Petra Petra | 28. ledna 2016 v 22:10 | Reagovat

Jsem ve Vahách a Hvězda mi v tomto týdnu přinesla zvýšení platu a na sobotu rande. :-O :-O :-O

6 Muxul Muxul | 20. dubna 2017 v 11:49 | Reagovat

tisk designových kalendářů pro firmy i pro jednotlivce-

https://www.sarpet.cz/tisk/kalendare-93.html

7 rodny rodny | 7. července 2017 v 11:47 | Reagovat

Tisk kalendářů rychle, kvalitně a za dobré ceny-

http://www.e-abctiskarna.cz/kategorie/kalendare/

8 Doris Doris | 25. srpna 2017 v 12:18 | Reagovat

Přemýšlíte o fotokalendáři? Pak pro vás mám supr tip-

http://www.printmall.cz/fotokalendare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.