Pouze LUNÁRNÍ kalendář na první únorový týden

31. ledna 2016 v 9:41 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Nechci vás ochudit o každotýdenní kalendář, ale protože z časových ( i energetických ) důvodů musím vynechat karty, šup, aspoň ten lunární.
Tak prosím, jaký bude ten první únorový týden?


Začínáme hned Štírem. Tak to je teda pěkně ostrý čas.
Pondělí a úterý bude pod vlivem Luny ve Štíru. Pozor na prudké reakce. V tom nám pomůže se zorientovat také Měsíc, který ubývá. Takže nás bude nejvíc štvát to, co pomyslně ztrácíme ze svého života. To, o čem máme pocit, že nám proklouzává mezi prsty. Sklony k žárlivosti, závisti, rychlým a neuváženým emotivním reakcím, ba dokonce až k sebedestrukci. Nepropadejte alkoholu, depresi ani čemukoliv, co vám "ubirá"... co vás sžírá. Budou k tomu ty první dva dny příštího týdne velice náchylné.

Středa, čtvrtek a pátek je ve Střelci. Neklid může přetrvávat, ale už se přehupuje do více lidské podoby. Uvědomujeme si své chyby a uklidňujeme se. Najednou si mnoho věcí sedne tak, jak má a můžeme si vydechnout. Nebezpečí pominulo a naopak, můžeme vyrazit do boje s tím, s čím nyní už víme, že bojovat chceme. Skvělý čas pro komunikaci, sdělování, návštěvu knihoven, přednášek, prostě pro nasávání informací a jejich sdělování.

Víkend bude zase trochu tvrdorohý, neb je ve znamení Kozoroha. Vrhneme se více do práce a paktických záležitostí. Energie bude plně využívána k praktickým věcem, smysl pro povinnost bude až puntičkářský. Využijte toho tam, kde máte třeba mezery, ale nechtějte podobné věci po druhých, mohli byste je tak tlačit do rohu, ve kterém nechtějí být. Ono se to zkraje příštího týdne uvolní, ale o víkendu si raději tak nějak hleďte svých věcí a makejte sami na sobě. Vyplatí se to. Není nic hezčího, než když člověk může být pyšná na to, co dokázal úplně SÁM.

Přeju krásný týden a v průběhu týdne vás čeká nějaká zajímavá kniha, smoothies, vyhlášení soutěže o Blbouny.
Omlouvám se za dočasné přerušení výkladů, ale už mě na ně nezbývá energie, ani čas, nedělala bych je pro vás kvalitně, a to ani ty, o které si píšete na email... protože na mě padl finiš snad ve všem, co jsem kdy začala.
Ale už se těším, až si pak oddechnu a zase se vrátím k tarotskopu pro každé znamení. A i k vám, dám potom vědět.

Však se těším na ten valentýnský Láskovečer, který si tady dáme nad osvědčenými kartami od Doreen Virtue.
Renča
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 gira gira | 1. února 2016 v 1:41 | Reagovat

tak to sedi, hned po pulnoci si to na me sedlo :). tak ted aspon vim, proc :)... preju vsem kockam povedenej start do unora a reni, tobe samozrejme taky. a diky, tyhle lunarni kalendare mam moc rada :)...

2 maje maje | 1. února 2016 v 6:03 | Reagovat

tak to je skvělý. sem nasejřená už asi týden. aspoň vím, že si na to musím dávat pozor. už aby to přešlo. to přeji nejen tobě, Renčo, ale i všem ostatním kočkám :-)

3 sylva sylva | E-mail | 2. února 2016 v 7:56 | Reagovat

Reny máš opravdu cit na energie které se kolem nás plíží.Vychází ti to dokonale,zvládni ten nápor a já se budu taky snažit to v reálu vydržet.

4 umodrekocky umodrekocky | 3. února 2016 v 12:10 | Reagovat

Teda fakt nic moc tenhle týden.... uf.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.