První lednový týden: Můry z podvědomí dávají energii. Jak ji využijeme, je na nás...

2. ledna 2016 v 7:15 | Renata |  Každotýdenní kalendář

Je před námi nový týden nového roku. Jaký bude ten první list v deníčku roku 2016?
Začínáme Lunou ve Štíru. Je možné, že z víkendu se nám budou do nového týdne vkrádat podvědomné temnoty projevující se prudkými emočními reakcemi. Strach dovedený do krajnosti a vyvěrající v podobě podezíravosti, žárlivosti, kritičnosti. Prostě zhruba do středy trvá období, kdy opravdu můžeme snadno ztratit soudnost.
Kdo je v pohodě, může se celkem vášnivě a úžasně oddávat erotickým radovánkám, nebo tuto ohnivou energii vložit do tvůrčí činnosti, oprav na domě nebo prostě do toho, do čeho se nám nechtělo a kde máme resty.
V této energii do poloviny týdne to půjde snadno od ruky.Navíc Luna couvá, takže naše z hlubin vyvěrané pocity budou hodně o minulosti a o starých křivdách. Myslete na to... a řešte je konstruktivně. Taroty k tomu doplňují (Královna mincí), že by mělo jít o věci, které pro nás mají velkou hodnotu, základní až životní. Věc, na kterých nám hodně záleží a které považujeme za to nejkvalitnější a nejlepší, co v životě máme. O ty se budeme prát... o ty budeme mít sklony se prát. Ale v tom boji bude obsažena veškerá křivda minulosti...

Ve čtvrtek se uklidníme pod vládou Střelce. Co jste vytvořili, můžete hrdě prezentovat. Je to úleva obrovská, protože Střelec je ve spojení s Lunou přátelský a otevřený, co jsme třeba v minulých dnech pošlapali, budeme mít možnot opět urovnat. Skvělá doba na cestování, učení se nových věcí, na nové začátky. Taroty doplňují bystrý rozum (Rytíř mečů), odhodlání jít i do nových věcí, do nových začátků. Využijte toho a připravte se třeba i na to, co plánujete zrealizovat až později.

V sobotu nás na celý víkend navštíví Kozoroh a v neděli vyvrcholí novoluním. Možná se opět vrhnete na staré resty, protože zesílí pocit pro povinnost a detailní precizní práci. Budeme mít vůli a trpělivost vyřešit staré potíže a uvidíme je správným úhlem pohledu. A bezva čas pro regeneraci vlasů, pokožky, těla, a v neděli i pro regeneraci trávení formou lunárního půstu. Tady tarotové karty varují před rizikem podvodu (7 mečů), možná při té pečlivé práci nebo inspekci své minulosti objevíte nesrovnalosti. Spravedlivě je vyřešíte.

Tak hodně štěstí...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eset Eset | 3. ledna 2016 v 8:36 | Reagovat

Diky za peknej clanek.

2 sylva sylva | E-mail | 4. ledna 2016 v 21:58 | Reagovat

Reny , můžu jen potvrdit do puntíku tvoji předpověd je pondělí a fakt to sedí až se bojím.A je toho nějak moc snažím se ,ale nějak to nejde.

3 umodrekocky umodrekocky | 5. ledna 2016 v 10:15 | Reagovat

Taky to kolem sebe vnímám...
vypadá to tak, sylvo.

4 Bosorka Bosorka | 5. ledna 2016 v 20:55 | Reagovat

Takže...vydržet do čtvrtka, uf :) Ohnivé emoce na všech úrovních můžu jen potvrdit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.