Březnový TAROTSKOP pro všechna znamení

28. února 2016 v 12:40 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Březen 2016


Beran
Zamilovaní: Možná potkáte někoho, s kým vám bude dobře, prohloubíte svůj současný vztah nebo změníte práci a budete velice spokojení. V každém případě vám březen přinese situaci, kdy chtě nechtě budete konfrontováni s něčím, co máte opravdu rádi: a ono to nebude možná tak úplně dostupné. Jakoby vám život ukázal rozcestí a nyní - jdi za tím, co máš rád? Nebo nechoď… V životě se vám objeví situace, kdy se zamyslíte možná nad ztraceným snem, mládím nebo projektem v hlavě, člověkem… prostě něco vás smyslně ovane a dotkne se to vašeho srdce.
Býk
Arielova devítka: Oddechnete si. Někdo vás konečně vypustí na zelené pastviny na sluníčko. Zažijete chvíli, kdy budete vypřaženi z pluhu, který už vám na zádech vytlačil notné modřiny, a budete si moci orazit. Co si dnes přejete? Je možné, že vám to březen splní. Z tvrdé práce se zrodí konečně úspěch. Uvidíte duhu po bouřce. Budete více vnímat v životě to krásné. Jako když se probudíte, procitnete. Mimořádně krásný měsíc. Jaro budete letos dýchat plnými doušky.
Blíženci
Michaelův rytíř: Čas prásknout do koní, dejte přednost logice a logickému uvažování před propadáním se do citů. Je čas konečně udělat to, co už dlouho chcete. Máte zbroj, máte koně. A jestli je ještě nemáte, v průběhu března vám to zařehtá přede dveřmi. Může to pro vás také být měsíc náhlých změn. Mnohdy nečekaných. Změn, které ale pročistí vzduch, konečně se zbavíte něčeho stojatého a nehnutého. Je to i měsíc energie, věnujte se zdraví, veškeré očisty by měly stonásobně padnout na úrodnou půdu. Šance se uzdravit, ale pouze tehdy, když tomu budete věnovat velkou píli. Změny na sebe nenechají dlouho čekat.
Rak
Gabrielova dvojka: Potkáte někoho, s kým budete velice souznit. A andělé nad vámi budou bdít, takže jakkoliv nesmyslný se tento vztah bude zdát, bude v březnu požehnán. Uvědomíte si, že je pro vás mimořádně důležité být s lidmi stejného smýšlení, že něco jiného prostě nesnesete. Dělejte velká a ambiciozní rozhodnutí, máte možnost pokročit ve svém životě dál. Ale dejte pozor na svou citlivost. Nenechte se stáhnout do hlubin černých bažin depresí, i tahle karta má dvě strany, ale ta tmavá je orámovaná tím světlem, ve kterém smíte někoho vzít za ruku a jít s ním dál. V březnu budujte vztahy, jakékoliv přátelské vztahy.

Lev
Rafaelova sedmička: Očista. Březen věnujte svému zdraví, můžete zalehnout s nemocí, která bude způsobena tím, že jste se zanedbávali. Nesmírně náročný měsíc pro vaši tělesnou schránku. Jakoby skomírala…Vezměte všechny možné přípravky a dejte se do kupy. Je to jinak velice příjemný měsíc a můžete si v něm udělat jasno v tom, co chcete. Jednejte! Možná i ty tělesné nemoci vám připomenou, že je třeba se zbavit toho, co už nefunguje a shodit to ze hřbetu. I lev se umí oklepat!
Panna
Arielův rytíř: Máte před sebou velký úkol. Máte po boku i někoho, kdo je na vás laskavý a kdo vám dá cit, lásku nebo podporu. Není čas na velké akce, ale na velké myšlenky. Březen pro vás bude pomalý a měl by být ve znamení plánování, velmi podrobného plánování. Spojte se se svými přáteli, s lidmi, kteří to s vámi myslí dobře, které máte rádi. Máte velké plány, ale je třeba si nad ně sednout a probrat je ze všech stran. Je to měsíc tvoření strategií. Nikam nespěchejte. Jen přemýšlejte.
Váhy
Řešení: Kompromisy, odpuštění a sebeovládání. Mimořádně těžký, zároveň však uklidňující měsíc. Co se vám kde táhlo nebo vás zatěžovalo, se v březnu průběžně vyřeší. Uzdravíte se a uklidníte. Nebude to nic jednoduchého, ještě tam je velká zatíženost nervů a nejistota, která vás sžírá. Ale pamatujte na to, že kompromis je někdy tím pravým řešením. Patrně budete v březnu vystaveni situaci, kdy budete muset o krok ustoupit. Udělejte to, v dalších měsících se vám to stonásobně vrátí v podobě úspěchu!
Štír
Zamilovaní: V březnu si přičichnete k tomu, k čemu vás už srdce delší dobu táhne. Ucítíte klid svého srdce a snad i na chvíli zacítíte tu jemnou intuici, která ale není sebevražedná, jak u vás často je, ale opravdu vás vedoucí k úspěchu. Zjemněte se, uklidněte se a ztište se. Březen vám takových situací přinese několik, budete mít vzácnou příležitost něco změnit. Buď jít po staru, nebo po novu…Ucítit sílu lásky a toho, co máte opravdu rádi. Je pak na vás, kudy se vydáte… Ale březen to s vámi prostě zkusí!
Střelec
Řešení: I vy budete v březnu postaveni před nějaký ústupek, kompromis. Lekce sebeovládání. Lekce odpuštění a nacházení schůdných řešení, která vám nemusí být úplně po srsti. Věnujte se svému zdraví, to vypadá hodně zatížené minulými měsíci a týdny a mohla by vás pokořit nějaká únavná choroba pramenící z vyčerpání nebo zanedbání organismu. Buďte trpěliví, březen vám přinese řešení přímo pod nos, ale díky svému ohnivému já, byste ho mohli přehlédnout. Takže klid, psss… ono to přijde samo.
Kozoroh
Zamilovaní: Budete se rozhodovat srdcem. Před vámi je měsíc plný toho, co máte rádi. Nabídne vám obraz přesně takový, jaký jste si kdysi vysnili. Měsíc, kdy se budou tvořit silná citová pouta k druhým lidem. Cokoliv ale uděláte v tomto měsíci, se vám stonásobně vrátí. Je tu osudovost a karma, která vám to dobré, co v toto období uděláte, vrátí i s úroky. Budete možná stát před nějakým definitivním rozhodnutím, kudy se vydat a vy budete vědět! Neváhejte, to, co se před vámi otvírá v březnu, to se jen tak neotvírá….
Vodnář
Rafaleova dvojka: nelámejte hůl nad těmi, které milujete. Březen vám přinese vyloženě uzdravující měsíc, ve kterém přijde odpuštění, souznění a potkáte možná i někoho, kdo bude právě takové energie vyzařovat. Najdete průsečík toho, kudy se dát… Jestli se vám něco nedařilo tak, jak jste chtěli, nyní vám osud přinese návrhy řešení. Přijdou vám do cesty lidé a situace, které budou jako stvořené pro to dát vám na stůl to, co potřebujete ke svému záměru.
Ryby
Rafaelova desítka: Na vás se doslova usměje Štěstěna. Konečně dojdete ve svém životě k něčemu, co budete moci nazvat klidem a harmonií. Jakoby nad vámi březen rozevřel růžový deštník a vyloženě vás chránil od všeho nepříjemného a zlého. Zkuste ten čas využít. Pro sebe, pro rodinu, pro práci. Především si odpočinout. Emočně náročné období je na chvíli pryč. Krásnější dárek k narozeninám jste si snad ani nemohli přát!
Březen, zdá se, bude hodně přát vztahům, lásce, přátelským setkáním a spojí asi pár lidí, kteří si velmi dobře rozumí. Rozepře se budou zahlazovat a březen přinese každému nějakou tu šanci na harmonické dny. Tělesně můžeme víc trpět, nemocí jsem vytáhla dost, ale jsou to nemoci ze "zimy"… a odlehčením organismu se jich zbavíme. Jakoby se nám v březnu uvolnily okovy, které na nás celou zimu ležely…

Jsem zvědavá. Budu ráda za každé reakce v průběhu března…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 28. února 2016 v 17:28 | Reagovat

Renatko,ty jsi boží.Takový krásný horoskop na březen a já to i cítím sama ,že bude březen pro raky krásný.Později písnu jaké to bylo,však víš.

2 Renáta Renáta | 28. února 2016 v 17:47 | Reagovat

Reni, jsem váha a vím, že takový měsíc mě čeká. Ale až to budu mít za sebou.....

3 Bosorka Bosorka | 28. února 2016 v 20:32 | Reagovat

Pro Kozorohy - jedna báseň, jupíí! :)

4 maje maje | 29. února 2016 v 5:51 | Reagovat

ahoj Reni. tak já jsem vodnář a že by? už konečně? uvidíme. každopádně se už hrozně těším. na jaro, na teplo a možná i na něco víc ;-)

5 sylva sylva | E-mail | 1. března 2016 v 18:35 | Reagovat

Reny ,tak dnes se mi splnilo krásné přání,máš email.Horoskop na březen se krásně plní a já jásám březnovou požehnanou láskou.

6 Ivett Ivett | 10. března 2016 v 10:23 | Reagovat

Na PANENKY zatím vše sedí!!!:-)

Opravdu je to pro mne takový líný a přemýšlecí plánovací měsíc. A po boku mám podporu, manžela, je se mnou trpělivý...(hledám si práci a vzhledem k dětem musím vše skloubit, aby to šlo dohromady a byl vždy někdo s nimi doma).

7 umodrekocky umodrekocky | 28. března 2016 v 13:17 | Reagovat

Dubnový horoskop bude v tomto týdnu... Omlouvám se, nestihla jsem ho dřív...

8 Selinka Selinka | 2. dubna 2016 v 8:44 | Reagovat

Ahoj Reni, potvrzuju, že na Vodnáře platí hlavně ta první věta - nelámejte hůl nad těmi, které milujete - tak snad jsem dobře udělala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.