LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

LUNA a KARTOSKOP pro příští týden pro jednotlivá znamení: 15 - 22.2 Třetí únorový týden bude emocionální i praktický...

14. února 2016 v 9:53 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Bučíme si v Býku. Hned v pondělí. Líný a ryze praktický den. Podaří se vše, nač sáhnete. Den přeje rodině, jídlu, rozmazlování a všemu, co se moc nehýbe, je statické a požitkářské. Užijte si to a načerpejte energii, protože…
… úterý a středa bude Blíženecké. Potíže mohou zaznamenat astmatici. Jinak to ovšem budou dva dny, ve kterých můžete stihnout nemožné, resty, úkoly, nic nebude složité a jakoby času bude víc, než čekáte. Pružnost a flexibilita především myšlení bude devizou těchto dvou dnů. Také super čas pro umělecká a pohybová vyjádření nebo pro posezení s přáteli.


Čtvrtek, pátek a sobota bude v Raku, takže se zvýší citlivost. Čtvrtek ještě půjde, ale pátek a sobota bude krizová, protože navíc ještě Slunce vstupuje do Ryb, čili dvojnásobné fňukání. Dávejte si v tyto dva dny velký pozor, abyste někomu neublížili slovem nebo nerozvážným činem. Na druhou stranu, jsou to ideální dny pro přátelství, pro čas strávený s někým, koho máte rádi, pro domov, pro děti. Citlivá maminka pohladí bebíčko… zkuste se tak chovat i sami k sobě. Laskavě.
Neděle bude ve Lvu, romantika bude z neděle jen kapat. Budeme mít touhu dávat na odiv sami sebe, bacha na teatrální chování. Ale vzhledem ke slunečnímu znamení si myslím, že to, co vyjádříme v tuto dobu, budeme opravdově cítit - ideální doba pro rozhodování s pevnou vůlí, učiněné ale srdcem do nejniternějších emocí. Tato konstelace bude pokračovat ještě v pondělí, 22.2.. To je navíc úplněk, takže tento aspekt bude ještě víc zvýrazněn.
Přinese s sebou touhu po romantice, po vysněných zážitcích, prostě měkoučko na duši.

A jak to budou mít jednotlivá znamení?

Beran
Desítka vzduchu: Nečekejte hned to nejhorší. Tento týden vám možná půjde tak trochu na nervy, ale zkuste se zbavit černých myšlenek. Zejména v druhé polovině týdne na vás mohou padnout emoce a beznadějnost žití. Bojujte, ani chandra netrvá věčně….
Býk
Osmička země: Budete velice soustředění, zabraní do jednoho úkolu. Nehledět ani vlevo, ani vpravo. Okolí si vás asi moc neužije, protože budete mít doslova pracovní mánii. Dobré je, že výsledky toho, čemu se budete soustředěně věnovat, budou příští týden skvělé! Vytrvejte.
Blíženci
Zamilovaní: Období rozhodování, zvažování a také příchylnosti k těm lepším řešením, která jdou od srdce. Ať už máte v plánu cokoliv, buďte na té straně, která je vám příjemná, hýčkejte si příjemné zážitky a intimní vztahy. Co se týče zdraví, je tu uzdravení. Ideální týden pro zvažování svých rozhodnutí… dojdete ke správnému výsledku.
Rak
Mág: I vám se povede všechno, nač sáhnete. Bude kolem vás možná šrumec, ale díky tomu si uvědomíte, co chcete, a kam chcete kráčet dál. Buďte ve střehu, buďte otevření a ona řešení si vás najdou sama. Je to vzácný čas, když můžete nahlédnout dál do své budoucnosti, do svých praktických záležitostí, než kdykoliv jindy.
Lev
Dvojka vzduchu: Bacha na nervy! Pocit, že jste ve slepé uličce vás může pěkně vytáčet. Zklidněte se a nepředstírejte sami před sebou, že nemáte problém. Máte. Zastavte se a analyzujte. Neutíkejte před tím. Tento týden vás mohou dohnat kostlivci ve skříni, takže jim připravte rakvičky, prosím… jinak vás budou strašit furt!
Panna
Sedmička vzduchu: Dobře načasujte své plány, ale tento týden nic nepodnikejte. Není úplně dobré období pro zakládání nových projektů, nápadů, pro komunikaci jako takovou. Raději se useberte do sebe a znovu přezkoumejte své závěry.
Váhy
Trojka vzduchu: Bolavý čas, který, zejména druhou půlku týdne, možná proúpíte bolavým srdcem. Udělejte si čas na uzdravení, uvařte si čaj, zalezte brzy do postele a vezměte si s sebou knížku. Nečerněte se na svět a zkuste někomu ve svém okolí odpustit. Plány jsou sice zhaceny, ale příští týden se vše obrátí k lepšímu.
Štír
Čtyřka vody: Budete nespokojení, vzteklí a budete se "nudit". Nic se nebude dít tak, jak si budete přát. Vykašlete se na černé můry a koukněte se na druhou stranu. Jsou tam možnosti, které jste neviděli a které vás velmi dobře zabaví na dobu, než se vyřeší to, nač teď příliš upínáte pozornost.
Střelec
Císařovna: Velkorysá hojnost. Pečujte o sebe a o ostatní, je to vzácná příležitost vylepšit sebe, vztah k sobě a své vztahy i rodinu. Příjemný týden. Ani ta citová rozkolísanost by se vás nemusela moc dotknout.
Kozoroh
Královna vzduchu: Jasná mysl, objektivní rozhodování, odstranění všeho, co vám už neslouží. Budete mít energii pro generální úklid ve svém životě. Jen si dejte pozor na tu druhou půlku týdne, ať nevylijete s vaničkou i dítě! Jinak je důležité zachovat si radost a pohodu, určitě se vám to podaří. Ona rozhodování, která učiníte, vám půjdou k duhu a sami víte, že vám uleví.
Vodnář
Pětka vzduchu: Budete se cítit, jako páté kolo u vozu. Jako probodnutí. Pozor na něco, co se vám nemusí povést, čím sami sebe "zabijete" nebo ublížíte někomu druhému. Budete až fatálně naladěni na konce, na bolest, na rozdávání ran kolem sebe. Situace je ale těžká proto, že je třeba se z ní něco naučit. Přehodnoťte své motivy… i motivy druhých.
Ryby
Devítka vzduchu: Vám to teda nesedne. Stejně jako berani se budete potácet v hořkosti a starých křivdách a vůbec… neočekávejte hned to nejhorší. Poplačte si, zahoďte kapesníček a běžte se projít. Uvidíte, že se vám uleví. Ryby budou mít náročný týden, ale v neděli se sluníčko rozsvítí.
A dle lunárního kalendáře 15. února začíná pro naše tělo JARO. Takže je citlivější žlučník a játra. Nepřetěžujte je a šetřete je!
V průběhu týdne už zveřejním také nabídku výkladů… a pojedeme zase ve starých kolejích.

Tak krásný týden, milé dámy…
Renata
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 15. února 2016 v 8:52 | Reagovat

Když jsem něco jako rako-lev moc bych si přála tento týden račí horoskop je moc pěkný a moc by se mi hodil.Nechám se překvapit.Mám dovolenou ,ale půjdu na zkoušku do dvou prací a náhled do pracovní budoucnosti je na místě  ,snad to zvládnu jsem totiž celkem unavená životem a spíš bych potřebovala nějaký welnes.Krásný ,klidný týden Reny a všem kočkám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.