Lunární kalendář na první březnový týden!

28. února 2016 v 12:04 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Už víkend byl prudký, vášnivý a náruživý.
Pondělí ještě bude pod vlivem Štíra, Luna nám z něj vypochoduje až v úterý krátce po půlnoci. Do té doby si dávejte pozor na neuvážená rozhodnutí, rozhodnutí z negativní vášně a zlosti. Lidé budou možná napjatí a v hlavách jim budou šuchrat staré křivdy. Nic nepořešíte v tento den ještě... všichni budou moc zaryti ve své vlastní bolesti. Na druhou stranu, pro nějaké vášně pozitivním směrem je to ideální doba.
Vrhněte se do vášnivého úklidu, práce, nebo do milostných hrátek. Jak je libo. Jen bacha, neživte v sobě to negativní. Pondělí bude ještě obtížné na nervy.


V úterý až do čtvrtka se lidem uleví. Přecházíme do Střelce, už budeme přesněji vědět, kde přesně jsme a kam kráčíme. Ovšem také si za tím půjdeme střemhlav a ještě možná i bez okolků. Využijte tento den pro vzdělávání, studium, četbu - všechno půjde do hlavy jako po másle, protože to pochopíme. Ostatně, stejně bystře si i poradíme v komunikaci.

Pátek a sobota bude Kozoroží. Lunární kalendář říká, že je ideální čas na péči o vlasy, střih a jejich regeneraci. Pobídek k rozmazlování není nikdy dost, takže směle do toho! Lépe dát přednost práci před zábavou, moc se nevyjadřovat. Kozoroh je totiž tak trochu punťa a zesiluje negativní pohled na svět a smysl pro povinnost. Budeme třeba nervózní kvůli množství práce a rozptylování nás bude štvát...

Neděle ve Vodnáři, který se protáhne ještě do pondělí, to je pravý čas na společenský život a na povídání si o nesmrtelnosti chrousta. Čtěte, bádejte, diskutujte. Pročištěte vzduch s někým, s kým to není úplně v cajku. Ale pozor, jen tehdy, jestliže vám to inutice radí. Ta je v tomto dni vyladěna na nejcitlivější kanál!

Tak krásný týden...


A na závěr malá omluva, vzhledem k časovým možnostem zvažuju zrušit dočasně dotazy zdarma na email...chcete-li kontaktujte mě na fb pod mým jménem, jak budu moct, budu se vám věnovat, ale v emailu mi strašně rychle odcházíte do historie a v tuto chvíli nestíhám.
Týdenní kalendáře zatím taky ne, ale pokusím se na sobotu připravit taroskop pro všechna znamení na březen.
Tak zase něco nového... hrůza, já vím...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.