Višňová soutěž má své vítěze: Zuzka, Kar. Chládková, Magda (už mají na emailu zprávu)
A kvůli GDPR se další soutěže budou konat už jen na facebooku (zatím), takže si přiklikněte FB U modré kočky, ať vám nic neuteče...

1. -3.5. KVĚTNOVÉ tarotskopy.... Nově si můžete objednat TEN SVŮJ MĚSÍČNÍ na míru.

Mystický labradorit

4. února 2016 v 20:53 | Renata |  Léčivé kameny

Labradorit je elegantní kámen, který je šedavě černý s úžasnými skrytými odlesky modré a žluté. Čím kvalitnější kámen, tím krásnější odlesky. Je považován za vysoce mystický a ochranný kámen.
Jeho temná barva tyto odlesky skrývá a objeví se až, když ho patřičně osvítíme nebo natočíme ke světlu.

Naleziště najdeme v Itálii, Kanadě a potom na severu, Grónsko Rusko, a ve skandinávských zemích.

Čistí auru
O labradoritu se říká, že čistí auru, odklání nežádoucí energie, které by nám chtěli ublížit. Je to tedy velmi ochranný kámen a svého majitele drží v duchovní čistotě, vysoce vnímavého ke svému vlastnímu vnitřnímu hlasu. Chrání před útoky negativní energie zvenčí a pomáhá nám zbavit se pocitu "ale druzí chtějí, ale druzí si o mě myslí" a posiluje víru v sebe sama, ve svůj vlastní životní úkol, který nemá s jinými vůbec nic společného.

Vyvolává vzpomínky na minulé životy
Labradorit je léčivý pro psychiku, která je narušená něčím, co je hluboko v minulosti. Odstraňuje a pomáhá nám bojovat se strachem, nejistotou a nepříznivými pocity, které pramení až v minulých životech. Zároveň pomáhá tyto vzpomínky oživovat.
Například umístěný pod polštář dříve či později pomůže vyvolat vzpomínku na důležitou část minulých životů ve snech.

Také zabíjí iluze
Labradorit je silný také ve své nekompromisní schopnosti analýzy. Dokáže přijít na kloub našim zbytečným iluzím, vzdušným zámkům a snad pod jeho vlivem tyto iluze ztrácíme... pokud se vám s tímto kamenem něco zhroutí pod rukama, asi to nebylo pro vás to pravé.


Kámen změn
Je užitečný ve chvíli, kdy procházíte nějakou životní zlomovou změnou, protože na tyto události dobře připravuje jak tělo, tak duši. Uzemňuje a vyrovnává energie, čímž eliminuje účinky stresu, které na nás v tuto chvíli působí.

Na fyzické úrovni léčí mozek, oči a srdce
Labradorit léčí poruchy mozku, vyrovnává psychiku, snižuje krevní tlak, vylepšuje metabolismus. Ženám pomůže od hormonálních nerovnováh a menstruačních potíží. Také uzdravuje dnu a nemocné oči.
Obecně labradorit dobře ukáže skutečnou příčinu našich onemocnění, protože umí jít až ke kořenům a naservírovat nám události, vize a inutitivní zážitky tak, že je snadno pochopíme.

Jeho jemnosti i síla je neuvěřitelná.
Snad prý zasvěcuje až to tajemných a tajných mystérií a ezoterických věd. No prosím...
Foto: Deviantart.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.