TAROTSKOP i Luna pro předvelikonoční týden

13. března 2016 v 9:04 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Dnes se podíváme na tarotskopy trošku jinak… Nechám informaci pro celý březen a k ní přihraju tarotem ke každému znamení něco, co doplní příští týden. Ten předvelikonoční. Budete tak mít o svém březnu ucelenější představu.


Lunární kalendář začíná Blíženci.
Pondělí až středa budou ve znamení akčnosti, stihnete nemožné, ale také pozor, snadno si v tyto tři dny přetížíte nervy. Začátek týdne bude tedy hodně o komunikaci, ale také tu hrozí nebezpečí povrchnosti. Nepouštějte se asi do hlubokých rozhovorů, nějak by to nedošlo na správná místa a jen zbytečně mrháte časem. Raději se věnujte něčemu vzletnějšímu, praktičtějšímu, povrchnějšímu a ono se u toho poskládá i to hluboké, co máte v sobě.
Čtvrtek a pátek považuji za přecitlivělý. Budeme v Raku. Dny sentimentální, obrácené buď do sebe nebo ke svém rodinné oblasti. Kdo je nešťastný, ten bude ještě nešťastnější, kdo bude šťastný, ten si to užije jako když se dítě rýpe ve zmrzlině, dětinsky a jednoduše. Takže pozor na své naladění. Jakkoliv se naladíte, dobře i špatně, bude mít sklony se zveličovat.
Víkend bude ve znamení úlevy. Budeme ve Lvu a navíc v neděli vstupuje Slunce do znamení Berana, takže se nám začne ulevovat i z té smutné Rybí nálady, v níž stále jsme. Věci začnou dostávat jasnější obrysy a začneme dostávat nápady i podněty z okolí k tomu, abychom realizovali to, co právě chceme. Když malinko předběhnu, další týden, ten velikonoční, bude mnohem lepší. Napravovací. Takže nezoufejte, všechno se v lepší obrátí. Víkend to už naznačí.
A jak to budou mít jednotlivá znamení? Výklad na březen je doplněn výkladem pro týden od 14.3 - 20.3 2016. To je červeně.

Beran
Zamilovaní: Možná potkáte někoho, s kým vám bude dobře, prohloubíte svůj současný vztah nebo změníte práci a budete velice spokojení. V každém případě vám březen přinese situaci, kdy chtě nechtě budete konfrontováni s něčím, co máte opravdu rádi: a ono to nebude možná tak úplně dostupné. Jakoby vám život ukázal rozcestí a nyní - jdi za tím, co máš rád? Nebo nechoď… V životě se vám objeví situace, kdy se zamyslíte možná nad ztraceným snem, mládím nebo projektem v hlavě, člověkem… prostě něco vás smyslně ovane a dotkne se to vašeho srdce.
Pro tento týden: Hvězda. Budete stoupat vzhůru. Mohou se vám plnit sny nebo budete hodně snít. Rozhodně se vám tento týden stane něco, co vám ukáže, kam patří vaše cesta. Kam patří vaše srdce. Co byste rádi… Jste-li na onom březnovém rozcestí a stále váháte, tak tento týden se vám pravda v nějakém znamení, snu, náhodě, zjeví.
Býk
Arielova devítka: Oddechnete si. Někdo vás konečně vypustí na zelené pastviny na sluníčko. Zažijete chvíli, kdy budete vypřaženi z pluhu, který už vám na zádech vytlačil notné modřiny, a budete si moci orazit. Co si dnes přejete? Je možné, že vám to březen splní. Z tvrdé práce se zrodí konečně úspěch. Uvidíte duhu po bouřce. Budete více vnímat v životě to krásné. Jako když se probudíte, procitnete. Mimořádně krásný měsíc. Jaro budete letos dýchat plnými doušky.
Pro tento týden: Víra: To je dokonce karta, která astrologicky zastupuje Býka. Z vědomí něčeho přecházíte v realizaci. Ještě to není zdaleka hotové, ale zdá se, že v tomto týdnu si něco sedne na to správné místo a dospějete k závěru. Cestou rozumu, vědomého myšlení, najdete rovnováhu. Velmi příjemný týden. Co z vás tento týden vypadne, bude stoprocentní, rozumné a dokonale promyšlené ze všech stran.
Blíženci
Michaelův rytíř: Čas prásknout do koní, dejte přednost logice a logickému uvažování před propadáním se do citů. Je čas konečně udělat to, co už dlouho chcete. Máte zbroj, máte koně. A jestli je ještě nemáte, v průběhu března vám to zařehtá přede dveřmi. Může to pro vás také být měsíc náhlých změn. Mnohdy nečekaných. Změn, které ale pročistí vzduch, konečně se zbavíte něčeho stojatého a nehnutého. Je to i měsíc energie, věnujte se zdraví, veškeré očisty by měly stonásobně padnout na úrodnou půdu. Šance se uzdravit, ale pouze tehdy, když tomu budete věnovat velkou píli. Změny na sebe nenechají dlouho čekat.
V tomto týdnu: 10 mincí. Bude se vám dařit v nějaké hmotné rovině. Jestliže jste se plně něčemu věnovali, tak nyní sklidíte výsledky. Také se vám utřídí myšlenky. Ale je to oboje o trpělivé a drsné práci na sobě samých. Je to karta za odměnu. Takže zkuste to. Myslíte-li si, že si někde zasloužíte odměnu, vrhněte tam svou píli. Přijdou výsledky…


Rak
Gabrielova dvojka: Potkáte někoho, s kým budete velice souznit. A andělé nad vámi budou bdít, takže jakkoliv nesmyslný se tento vztah bude zdát, bude v březnu požehnán. Uvědomíte si, že je pro vás mimořádně důležité být s lidmi stejného smýšlení, že něco jiného prostě nesnesete. Dělejte velká a ambiciozní rozhodnutí, máte možnost pokročit ve svém životě dál. Ale dejte pozor na svou citlivost. Nenechte se stáhnout do hlubin černých bažin depresí, i tahle karta má dvě strany, ale ta tmavá je orámovaná tím světlem, ve kterém smíte někoho vzít za ruku a jít s ním dál. V březnu budujte vztahy, jakékoliv přátelské vztahy.
V tomto týdnu: Princ pohárů. Buď někoho milého potkáte, nebo prožijete období či událost, která vás vrhne na pole "učení"… až dětským způsobem začnete od začátku s něčím, co vás nakonec bude moc bavit. Čeká vás prostě něco hezkého, příjemného, co vás příjemně osvěží na duši.
Lev
Rafaelova sedmička: Očista. Březen věnujte svému zdraví, můžete zalehnout s nemocí, která bude způsobena tím, že jste se zanedbávali. Nesmírně náročný měsíc pro vaši tělesnou schránku. Jakoby skomírala…Vezměte všechny možné přípravky a dejte se do kupy. Je to jinak velice příjemný měsíc a můžete si v něm udělat jasno v tom, co chcete. Jednejte! Možná i ty tělesné nemoci vám připomenou, že je třeba se zbavit toho, co už nefunguje a shodit to ze hřbetu. I lev se umí oklepat!
Pro tento týden: 2 mečů. Pořád se asi nemůžete dostat z něčeho, co vás trápí. Zavíráte před tím oči a ono to bolí. Nemusí to být špatně, možná ještě nedozrál čas, ale k jedné možnosti už se pomalu začínáte propracovávat… Přiklánět. Tento týden používejte tedy spíše svůj rozum…a ještě nedělejte definitivní rozhodnutí.
Panna
Arielův rytíř: Máte před sebou velký úkol. Máte po boku i někoho, kdo je na vás laskavý a kdo vám dá cit, lásku nebo podporu. Není čas na velké akce, ale na velké myšlenky. Březen pro vás bude pomalý a měl by být ve znamení plánování, velmi podrobného plánování. Spojte se se svými přáteli, s lidmi, kteří to s vámi myslí dobře, které máte rádi. Máte velké plány, ale je třeba si nad ně sednout a probrat je ze všech stran. Je to měsíc tvoření strategií. Nikam nespěchejte. Jen přemýšlejte.
Pro tento týden: 6 holí: Uuuu… takže že by už? Už spějete k nějakému velkému odvážnému kroku, který tento týden rozhodně zrealizujete? Připravte si na oslavu šampaňské, protože vůbec nevylučuji, že se přihodí něco, co vás přiměje ho i zcela neočekávaně načnout. Odvážné kroky tento týden budou odměněny úspěchem.
Váhy
Řešení: Kompromisy, odpuštění a sebeovládání. Mimořádně těžký, zároveň však uklidňující měsíc. Co se vám kde táhlo nebo vás zatěžovalo, se v březnu průběžně vyřeší. Uzdravíte se a uklidníte. Nebude to nic jednoduchého, ještě tam je velká zatíženost nervů a nejistota, která vás sžírá. Ale pamatujte na to, že kompromis je někdy tím pravým řešením. Patrně budete v březnu vystaveni situaci, kdy budete muset o krok ustoupit. Udělejte to, v dalších měsících se vám to stonásobně vrátí v podobě úspěchu!
Pro tento týden: Eso mincí. Už se budou věci stabilizovat. Tento týden dostanete šanci něco začít, někde se uklidnit, dostat nějakou jistotu do života. Cokoliv nového a možná i nečekaně příjemného vás čeká. Nyní už se ty špatné časy začnou lámat k lepšímu, věřte mi…
Štír
Zamilovaní: V březnu si přičichnete k tomu, k čemu vás už srdce delší dobu táhne. Ucítíte klid svého srdce a snad i na chvíli zacítíte tu jemnou intuici, která ale není sebevražedná, jak u vás často je, ale opravdu vás vedoucí k úspěchu. Zjemněte se, uklidněte se a ztište se. Březen vám takových situací přinese několik, budete mít vzácnou příležitost něco změnit. Buď jít po staru, nebo po novu…Ucítit sílu lásky a toho, co máte opravdu rádi. Je pak na vás, kudy se vydáte… Ale březen to s vámi prostě zkusí!
Pro tento týden: Mírnost. Tak klid, milí Štíři. Už se kolem vás nic zlého neděje, naopak, když se zklidníte, tak dostanete šanci zažít a začít něco, co k vám opravdu patří a co vás přivede ke klidu a pohodě. Všechno se vyrovnává. Jakoby se vám začaly váhy vašeho života konečně srovnávat, už se nekymácí sem a tam…
Střelec
Řešení: I vy budete v březnu postaveni před nějaký ústupek, kompromis. Lekce sebeovládání. Lekce odpuštění a nacházení schůdných řešení, která vám nemusí být úplně po srsti. Věnujte se svému zdraví, to vypadá hodně zatížené minulými měsíci a týdny a mohla by vás pokořit nějaká únavná choroba pramenící z vyčerpání nebo zanedbání organismu. Buďte trpěliví, březen vám přinese řešení přímo pod nos, ale díky svému ohnivému já, byste ho mohli přehlédnout. Takže klid, psss… ono to přijde samo.
Pro tento týden: Mírnost. To samé jako Štíři! I vám by se tedy mělo tento týden ulevit, měly by přijít zprávy, které ukončí spory, nejistotu a na chvíli budete moci spočinout v příjemném uklidnění. Připravte si horký čaj a teplé ponožky a jestli se tohle povede, odměňte se naprosto lenošivým víkendem!
Kozoroh
Zamilovaní: Budete se rozhodovat srdcem. Před vámi je měsíc plný toho, co máte rádi. Nabídne vám obraz přesně takový, jaký jste si kdysi vysnili. Měsíc, kdy se budou tvořit silná citová pouta k druhým lidem. Cokoliv ale uděláte v tomto měsíci, se vám stonásobně vrátí. Je tu osudovost a karma, která vám to dobré, co v toto období uděláte, vrátí i s úroky. Budete možná stát před nějakým definitivním rozhodnutím, kudy se vydat a vy budete vědět! Neváhejte, to, co se před vámi otvírá v březnu, to se jen tak neotvírá….
Pro tento týden: 10 mincí. Obraz rodiny. Otevírají se vám dveře k něčemu, co jste si vždycky přáli. Opravdu moc pěkná kombinace navíc s tou kartou celého března. Dá se říci asi jen to, že tento týden poznáte sílu rodinného a láskyplného pouta a pokud jste něco ještě nevěděli, tento týden to poznáte a už nebudete pochybovat. Je to jak záře slunce… tak jasné vám to bude.
Vodnář
Rafaleova dvojka: nelámejte hůl nad těmi, které milujete. Březen vám přinese vyloženě uzdravující měsíc, ve kterém přijde odpuštění, souznění a potkáte možná i někoho, kdo bude právě takové energie vyzařovat. Najdete průsečík toho, kudy se dát… Jestli se vám něco nedařilo tak, jak jste chtěli, nyní vám osud přinese návrhy řešení. Přijdou vám do cesty lidé a situace, které budou jako stvořené pro to dát vám na stůl to, co potřebujete ke svému záměru.
Pro tento týden: Slunce. Něco moc pěkného, něco nového, něco jako splněné sny, konečně dojdete na konec nějakého úkolu, dostane se vám odměny, uznání, nějaký bonus. Něco z vás konečně spadne. Anebo přijde to řešení, které bude to pravé. Slunce ozařuje cestu dál. Oslavíte to, ohřejete se, ale dál musíte zase šlapat pěkně po svých.
Ryby
Rafaelova desítka: Na vás se doslova usměje Štěstěna. Konečně dojdete ve svém životě k něčemu, co budete moci nazvat klidem a harmonií. Jakoby nad vámi březen rozevřel růžový deštník a vyloženě vás chránil od všeho nepříjemného a zlého. Zkuste ten čas využít. Pro sebe, pro rodinu, pro práci. Především si odpočinout. Emočně náročné období je na chvíli pryč. Krásnější dárek k narozeninám jste si snad ani nemohli přát!

Pro tento týden: 7 holí. Tento týden budete o mnoho více vědět, že cesta, kterou jste se vydali, je ta správná. Možná se proti vám i někdo postaví nebo s vámi nebude souhlasit, ale vaše víra bude nezdolná. Víte, co chcete a víte kudy. Víte, jak ke svému cíli dojít. Něco se vyjasní, vaše pravda je s největší pravděpodobností ta pravá. Rozhodně je ale pravá pro vás. Neustupujte. Jste na dobré cestě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iveta Iveta | E-mail | 13. března 2016 v 14:21 | Reagovat

Ano, takhle je to moc krásné, hezky udělané, děkujeme, Renatko:-)

Březen na Panenky zatím sedí!...analyzuji...odesílám životopisy...plánování skloubení práce a dětí (rodinného života, hlídání žádné není). Oporu mám, v mém muži.
Tak snad se příští týden blýskne a vymyslím to nejideálnější:-)

Renatko - už Vám dnes někdo řekl, že VÁS MÁ MOC A MOC RÁD??!??
A že jste TA NEJ??!??
Tak já Vám to chci právě dnes říííííct...!!!:-):-):-)
(A v noci se mi o Vás zdálo, ale nepamatuji si co, ale po probuzení mi bylo hezky).

Děkuji ještě jednou za výklady, tento týden jsem fakt otravovala moc, trošku se i stydím...(no vážně)... ale moc pravdy a naděje jste mi dala, jako nikdo jiný.
Hodně mne to nakoplo do akce a pohladilo zároveň.

Děkuji, sluníčko naše, že JSTE!:-*
Hodně lásky, zdraví, štěstí - Vám, dětičkám, muži;-)

2 sylva sylva | E-mail | 13. března 2016 v 17:06 | Reagovat

Dnešní den je u mě nějak ubuleno,ale na ten příští týden se těším a moc bych si přála něco hezkého ,jak píšeš Reny pro raky ,co by mě nakoplo.

3 umodrekocky umodrekocky | 13. března 2016 v 18:38 | Reagovat

[1]: Jééééé...děkuju Ivetko. Jste tady ty nejúžasnější čtenářky na světě :-)

4 umodrekocky umodrekocky | 13. března 2016 v 18:39 | Reagovat

[2]: Právě si myslím, že ten příští týden něco pěkného přijde.

5 Eset Eset | 13. března 2016 v 19:05 | Reagovat

Renco, diky za Vodnare!

6 Petra Petra | 13. března 2016 v 21:24 | Reagovat

Jsem Váha a těším se! Renčo, umíš to vždycky tak krásně podat, ať už osobní výklady tento týden anebo tyhle týdenní/měsíční předpovědi.

7 Martina Martina | 14. března 2016 v 6:22 | Reagovat

Renčo, nádhera, díky...jsem vodnář a už se nemůžu dočkat něčeho hezkého.

8 maje maje | 14. března 2016 v 6:47 | Reagovat

žiši, Reni, já jsem dojatá už teď a už zase bulím (něco s tím musím začít dělat, rozbrečí mě i reklama na inkontinenční pomůcky). takže Slunce a konečně se to pohne. díky díky moc :-)

9 Iveta Iveta | 14. března 2016 v 14:29 | Reagovat

[8]:
:-DDDDDDD
Jehééé (inkontinenční pomůcky:-D) tak to je prd.l;-)
V pohodě, já to mám také tak...pohřební plačka...
A to jsem myslela, že to mám jen v těhotenství, omyl slavný soude;-)

10 umodrekocky umodrekocky | 14. března 2016 v 15:51 | Reagovat

a s věkem se to horší dámy... :-))

11 Iveta Iveta | E-mail | 14. března 2016 v 18:04 | Reagovat

[10]:
Aj ta krajta :-Ooo... (???)
No tak to je pěkný vosérek, já myslela, že ten sentimentek patří (krom těhulkovství) i k mateřství, jsem poměrně ještě mladá mamina (dcera 12, syn 9), takže horší, jo... Tak to si můžu nechat o kultuře - návštěvě kina, už nechat jen zdát, páč můj chlap už se beztak za mně stydí jak všude řvu, leda jít na něco, kde se minimálně třeba řežou hlavy (to mne 100% nedojme).
Já to ale "schválně svádím" na energie, vysokovibrační a jak jsme citlivější :-P;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.