Zatmění? Dny jsou těžké, ale pak přichází úleva. Podpořte to rituálem!

20. března 2016 v 10:04 | Renata |  Témata pro duši
Ve středu nás čeká zatmění Měsíce. Je to energeticky velmi náročné období a to už možná v těch dnech a posledních týdnech cítíte. Vše je ještě umocněno tím, že jsme se donedávna potáceli ve znamení Ryby, čili psychika dostávala zabrat.
Podívejme se, jak takové zatmění působí na lidské emoce a jak můžete tuto divokou a bolestivou dobu využít ve svůj prospěch.


Dny před zatměním jsou bolavé a rány vystupují na povrch
A to i rány roky staré, podvědomí je rozjitřené a naše duše si připadá asi tak stejně jako psi před zemětřesením. Ztrácíme soudnoust, panikaříme a pokud si neuvědomíme, že to je zcela přirozená součást tohoto jevu, můžeme se o sebe i docela bát. Že nejsme normální. Trápí nás to, co vychází z podvědomí, noční můry, nevysvětlitelné úzkosti, najednou neumíme dobře posoudit své vlastní chování ani chování druhých. Dny jsou roztříštěné, napjaté a tíživé.
To se bude ještě projevovat a stupňovat v pondělí a úterý... tedy těsně před tímto astronomickým, ale i astrologickým jevem.Jak si pomoci?
Zaměřte pozornost na to, co můžete změnit. Pozorujte to, co v sobě cítíte. Pozorujte své emoce, ale NEROZHODUJTE SE PODLE NICH. Ještě ne... ještě je to příliš horká kaše, která by mohla popálit vás i vaše blízké.
Zatmění se vším zamíchá a vše začne chladnout a najednou uvidíte, jak lahodný, sladký a vydařený je váš život. Právě proto, že zchladl a že jste si možná uvědomili ve svém životě pár zásadních věcí.
To, co vám nyní vychází na povrch ve strachu, pochybách, v krajně nepříjemných až život omezujících pocitech, je totiž to, co jste v sobě měli a z různých důvodů neřešili.
Nesnažte se nic řešit násilím!
Raději mlčte, než mluvte...
Nerealizujte afektované nápady, které vás v tuto dobu napadnou....
Co vás mimořádně tíží, vezměte papír a tužku a vypište se z toho. Za týden si tenhle papír znovu pročtěte a jsem si na 90% jistá, že se tou zasmějete a papír zmačkáte a vyhodíte.
Možná tam bude zrnko pravdy, ale to už v tu chvíli budete mít vyřešené.


Nervozita a roztříštěnost v dnech před zatměním Měsíce není nějaký ezoterický výmysl, prohledala jsem několikero zdrojů a zdá se, že to celkem dost zapadá i do vypozorovaných zkušeností našich předků. Je to prostě FAKT. A je úleva o tom vědět, protože se pak stanete shovívavější k podivně se chovajícím vlastním myšlenkách, ale i k podivně se chovajícím blízkým lidem.


Rituály pro ZATMĚNÍ
Zatmění Měsíce má velkou magickou moc. Chcete-li si pomoci ještě účinněji od toho, co na vás v tuto chvíli leží, zkuste ve středu a v následujících dnech praktikovat nějaké očišťující rituály. Může to být třeba jen příjemná koupel ve vaně s mořskou nebo epsomskou solí (budou to super dny pro to, aby z nás odcházely otoky), nebo si zapalte svíčku s myšlenkou, že jste osvobozeni. Radost, tanec, zpěv... v tuto chvíli se hodí všechny rituály, které jsou spojeny s pálením starého a s oslavou příchodu jara. Ničte symboly toho starého a vneste do svého života čerstvého vzduchu...
Ale to až ve středu...
Teď zatím jen zhluboka dýchejte, už jsme skoro u konce...
Renata
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 20. března 2016 v 20:40 | Reagovat

tak já si připadám marná už od pondělí

2 sylva sylva | E-mail | 20. března 2016 v 20:50 | Reagovat

Jak pravdivé ....

3 maje maje | 21. března 2016 v 6:52 | Reagovat

já myslela, že ve středu bude úplněk, ne zatmění

4 umodrekocky umodrekocky | 21. března 2016 v 7:02 | Reagovat

[3]: bude oboje, jak úplněk, tak zatmění

5 Iveta Iveta | E-mail | 21. března 2016 v 15:50 | Reagovat

Ach...je to skutečně tak...učiněný masakr. (Psala jsem do e-mailu soukromě).
Už aby to bylo za námi!
Jak já se už těším na ten NÁÁÁÁÁDECH......!!!!!!!

A určitě si rituální koupele udělám, dnes jsem si koupila koupelovou sůl "Čajová růže : Harmonizace psychiky".
Já bych doma bez vany umřela, tam se naložím, uvolňuji emoce a psychiku, hodně pláču, pouze tam se mi daří mluvit na mého ochránce či anděla (asi???) a tak celkově se očistím, uklidním.
Děkujeme za dobrý tip a článek, Renatko!:-)

6 anchovickal anchovickal | Web | 21. března 2016 v 22:25 | Reagovat

ZKusím :-)

7 Selinka Selinka | 22. března 2016 v 14:00 | Reagovat

A já si říkala, proč jsem od víkendu čím dál skleslejší ..a ano, hlavně žádné ukvapené reakce pod náporem zbrklosti :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.