LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

AUDIKNIHA na víkend: Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda

15. dubna 2016 v 0:23 | Renata |  AUDIOknihy
Znáte tuhle parádní věc? Já se přiznám, že jsem byla ještě hodně malá, když jsem okolo téhle klasiky procházela, a tak jsem si k ní cestu našla až nyní. Tato verze je čistá, pěkně poslouchatelná a pana Nárožného a jeho hlasový projev prostě nelze než obdivovat. A hlavně, ten dokonale propracovaný starobylý příběh. Stokrát omílané téma, které v mnoha zpracováních ztrácí to, co do něj autor vložil. Toto je verze přesně podle knihy, přesně načtená.

Toužíte-li po odpočinku do ucha... moc hezký tip.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 januška januška | 17. dubna 2016 v 22:39 | Reagovat

Reni, díky za nádherný zážitek, moc se mi to líbilo. Schoulená pod dekou, rozsvícená svíčka a na okno ťuká déšť... a k tomu tenhle příběh..., je to síla! Připomnělo mi to, jak jsem kdysi, asi jako 13tiletá holka takhle poslouchala v rádiu Obraz Doriana Graye a jak jsem z toho byla paf... A přesně jako tenkrát, se cítím i teď.

2 umodrekocky umodrekocky | 18. dubna 2016 v 8:46 | Reagovat

Jo, je to můj relax.... a když to zní jako právě z toho starýho rádia, tak to je jako mlsat něco vzácnýho...
Určitě těchto tipů mám víc, tak třeba na každý víkend něco přidám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.