Květnová Venuše v Býku 2016: Lidé budou od sebe utíkat, budou i přicházet...

29. dubna 2016 v 0:36 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Popelky, vy tohle snad ani nečtěte! V sobotu, 30.4. nám přichází Venuše do znamení Býka, což je po horkokrevném paličatém Beranovi celkem příjemné uklidnění. Navíc v tomto znamení je i Slunce, což jen posiluje ten mimořádně praktický vliv. V lásce se bude hledat především PRAKTIČNOST VZTAHU.

Jednoduše řečeno - nemáte-li nebo nechcete-li něco hmatetelného nabídnout, NIČEHO se nedočkáte.
A naopak, pokud budete chtít urvat to, co vám nepatří nebo nabízet pouze čisté srdce bez materiáních bonusů, tak se také spálíte.


V TOMTO rozpoložení budeme až do 24. května, kdy se Venuše rozvolní do Blíženců….

Takže co čekat ve vztazích v tomto období?
Nejprve se podíváme obecně, co Venuše s Býkem umí natropit. Je to veskrze milé období, ve kterém je místo pro galantnost, ale smysl pro kvalitu může někdy vyústit až v přehnané lpění na materiálnu. Takže když v tomto období postavíte muže před bohatou princeznu a před ušmudlanou Popelku, tak si milý pán na 90 % vybere tu princeznu, protože s ní se dá dělat jaksi více plánů do budoucna.


Budoucnost - to je další faktor, který hraje velkou roli. Cokoliv se ve vztazích nyní uděje, to bude mít zásadní vliv na budoucnost. A to jak pozitivní, tak negativní. Pořád mějte na paměti, že pokud si něčím ještě nejste jisti, nedělejte to.
Velkou roli hraje v tomto období také retrográdní Merkur. Ten bude mít vliv do 22. května a zpomaluje komunikaci a běh událostí. Vrací se… mohou se nám vracet lidé z minulosti, problémy z minulosti, prostě "nedodělky". A nebude tak lehké je vyřešit, protože tento Merkur brzdí komunikaci. Nepůjde to, ani kdybychom se na hlavu postavili. Navíc Býk zrovna také není mistr v komunikaci, když se mu nedaří, tak je zrovna jedno ze znamení, které buď co řekne, to jsou břitvy namířené nemístně, nebo to dusí v sobě a pak trpí na nemoci kolem krku, vyjadřování, štítná žláza, krk, krční páteř.
Ještě jsem si vyložila i tarot.

Velekněžka - Gabrielova dvojka - Úhel pohledu
Velekněžka nese jasnozřivé pohledy. Více mlčte a víc se dívejte, či spíše vnitřně vnímejte. V tomto období vlády Venuše v Býku bude prostě to důležité očím neviditelné. Je to velká šance potkat díky druhé kartě i lidi, se kterými budeme stejně smýšlet a kteří nám mohou na naší cestě nějak příjemně prospět. Něco společně vytvoříte, něco si zahojíte, zahladíte, dostanete poté sílu a odvahu dělat ambiciozní rozhodnutí a být odvážní. Praktická strana Býka i v kartách přináší čas hlubokého zamyšlení se nad vztahy, které máme a možná ke změně úhlu pohledu.
K praktickému hledisku.

Ale všechno se to bude dít spíše v tichosti. Domluvíme se pouze s tím, kdo také bude chtít. Loajálně, klidně, rozhodně. Příjemně pro obě strany. Máte-li na druhé straně zabejčeného bejka, tak se o to ani nepokoušejte. Je také možné, že se lidé, kteří nechtějí nic s láskou řešit, obrátí spíše do pracovní oblasti, do hmotné, budou hamtat… aby nemuseli vidět problémy okolo. Aby nemuseli vidět někoho, kdo se třeba kvůli nim trápí. Je to prostě spojení materiálna a lásky. To může nadělat hodně užitku, pokud má vztah vzkvétat a potřebuje dostat stabilní základy, ale také mnoho škody, když jeden ze vztahu nic stabilního nechce.Lidé budou od sebe utíkat.
Lidé se budou příjemně přibližovat.

Oddělí se citové zrno od materiálně založených sobeckých plev.

Co se stane konkrétně v tomto období je potom na každém individuálním osudu. Každého to může vést jinak, toto je jen obecná tendence Venuše v Býku, která nás bude ovlivňovat od 30.4. do 24.5.2016.

Tak hodně štěstí!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maje maje | 29. dubna 2016 v 6:10 | Reagovat

tak to je taky dobrý. každopádně já v tom vidím určitý posun. i pád na pusu je pohyb vpřed. tak teda honem do toho a konečně už nějaký oddych. (já jsem pořád tak napružená, naštvaná, vnitřně napjatá, unavená,... až tím sama sebe hrozně štvu. tak konečně to snad už přejde) ;-)

2 umodrekocky umodrekocky | 29. dubna 2016 v 7:08 | Reagovat

Mám dojem, že v tom červnu, léto - už bude fakt lepší a oddechneme si.

3 Martina Martina | 29. dubna 2016 v 7:27 | Reagovat

Ahoj Maje, mě to přijde také dobré, tak nějak to odráží to, co se mi teď v životě děje...a co všechno vnímám jako posun dopředu po roce neskutečné stagnace...ale  vede mě to k dalšímu zamyšlení...Renčo, díky...

4 Selinka Selinka | E-mail | 29. dubna 2016 v 7:40 | Reagovat

Uf, no teda ...takže v podstatě s pánem hodně opatrně, což se na dálku dost blbě dělá. Myslím, Reni, že Tě budu zítra otravovat s výkladem - my jsme si totiž včera konečně napsali, že k sobě něco silného cítíme...

5 Tom Tom | 29. dubna 2016 v 8:02 | Reagovat

A já mám květen ve znamení práce, budu v ní nonstop. Ne, že musím, ale chci. Je to právě ta cesta, jak se vyhnout tý emocionální nerovnováze, která mě určitě jak se znám, zase přemůže a v práci fungovat musim, tak se to hezky vytlačí. A snad se tím taky vyřeší trošku něco jiného.

6 lada lada | 29. dubna 2016 v 10:07 | Reagovat

Uf, a ja mam navyse i slnko i acsendent v byku a muj partner taky slnko v byku, to se mam/e asi na co tesit☺ no aspon se to doufam nekam pohne..

7 Iveta Iveta | E-mail | 29. dubna 2016 v 11:04 | Reagovat

Ajajajaj.....tak já jsem teď momentálně právě ta ušmudlaná Popelka (jen s tím srdíčkem), která zrovna nemá co materiálně nabídnout - právě naopak!:-(
No tak jen budu doufat a snažit se (při hledání práce), aby se mi ten můj chlap v tom květnu nezakoukal do nějaké movité princezny...

Adventní výklad, rovněž potvrzuji, jako i další čtenáři tady, sedí sedí sedí!...přesně jak jste psala Renďulko - první půlrok nula od nuly pojde...nic se neděje a osobní krize trvá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.