TAROTSKOP na DUBEN 2016

8. dubna 2016 v 9:04 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Dubnové tarotové věštění pro každé znamení. No, musím říci, byla jsem překvapena množstvím pozitivních karet. Takže nezbývá než si popřát - ať se všechno splní!!!

Beran
Ocitnete se v situaci, kdy za sebou možná něco necháte. Nebo vás někdo nechá napospas a nebude to úplně příjemné. Celkem rychle se ale oklepete a duben vám přinese úžasnou možnost něco zasít. Nová semínka. Moudré nové investice. Budete mít možnost zhodnotit své projekty, místa, kam jste dali energii… a přinese to výsledky. Mohlo by se to dotýkat pozitivně rodiny, jako byste v rodinné oblasti našli uspokojení. Úspěch, nějakou chvíli, kdy budete o druhé pečovat nebo o vás bude pečováno. Takové rozmazlovací období. Netruchlete tedy, jestliže vám měsíc nezačal pozitivně, protože se to velmi rychle obrátí k lepšímu. Také se ve vašem okolí může objevit osoba, která vám dá dobrou radu, která bude moudrá a praktická. Snažte se od této osoby načerpat sílu a vyptejte se jí na všechno, v čem ve vašem životě tápete.
Býk
Máte jedinečnou příležitost tento měsíc něco uzavřít. Získat nadhled a díky tomu se konečně rozhýbat směrem dopedu. Ze čtyř karet jsou dvě o lásce, ta poslední je o novém začátku, novém životě, ve kterém naleznete cíl. Zadaní budou šťastní, nezadaní možná potkají toho pravého. Těžko se k tomu říká něco víc…Obecně lze říci, že vám duben nabídne možnost za sebou zavřít kruh, získat vhled a díky tomu možná i vidět kolem sebe lásku nebo lidi, kteří vás mají opravdu rádi. To je nesmírně hezká energie, která může nasměrovat váš život lépe. I sami k sobě budete shovívavější a uvědomíte si své chyby, ale nebudete se za ně trestat, ohlédnete se za nimi s pochopením. A ještě jedno upozornění pro tento měsíc: Nelámejte hůl nad sebou, ani nad těmi, které milujete. Zkuste být vnímavý, duben je pro vás měsíc otevřený lásce, byla by škoda ho promrhat.
Blíženci
Vy si dejte tento měsíc pozor na vyčerpání. Takové to "rozdání se všem" a nic nedostat zpátky. To je upozornění, které bude platit spíše ke konci dubna, kdy už toho budete mít fyzicky i psychicky tak akorát nad hlavu. Hodně si chraňte zdraví a dejte pozor na přetížení. Reálně hrozí. Naopak k sobě pusťte lidi, kteří se o vás chtějí starat, někoho, kdo vám chce pomoct. Snažte se co nejvíc brát duben s lehkostí, neřešit závažné věci, zaměřovat se na výsledek. Výsledky budou - ale časem. Nezlomíte je TEĎ. Duben ještě není finální měsíc, je to měsíc plné přípravy, který od samého začátku má být pro Blížence zaměřený tam, KDE to milujete, KOHO milujete. Dělejte to, co milujete. Je to období osobního růstu v povolání, v osobním životě, spolupracujte s lidmi. Sbírejte informace a vyhodnocujte, ale ještě nedělejte závěry. Je tu karta, kdy postava teprve stojí před schodištěm. Nechtějte být u cíle na čarodějnice… To budete leda tak někde v polovině schodiště. Protože ten výsledek čeká až déle a bude skvělý. Takže nepokažte nic netrpělivostí, naopak, trpělivost mějte se sebou i s druhými.
Rak
Tady na mě přímo z ruky vyskočila karta Svět a Nové začátky. Ideální kombinace. Máte to o tom, že za sebou můžete nechat těžké chvíle. Uzavřít kruh, začít nové… Je to také karta šťastných konců, takže máte šanci býti prozíraví, mít vhled… vidět věci takové, jaké jsou. Ohlédnout se za minulostí a vyjít z ní poučeni. No a další karta je o tom, že máte dělat to, co milujete. Je tady pracovní i osobní rozkvět, pokud se budete věnovat tomu, k čemu vás tíhne srdce. Také rodina by se mohla postavit za vás a je to měsíc, kdy se tyto vztahy mohou pozitivně rozvíjet. Prostě v dubnu vás potká něco mimořádně hezkého, co vám rozžehne tu jiskřičku štěstí, víry a tíhnete-li k umění, tak se mu tento měsíc věnujte. Stonásobně než kdy jindy vám to obohatí duši.
Lev
Budete sbírat výsledky své činnosti. A bude to teda pěkně naditý pytel peněz! Velmi chytře jste plánovali v minulosti a v dubnu se vám může snést z nebes kýžený výsledek. Možná už tušíte, co by to mohlo být, je to něco, do čeho jste investovali velké množství energie a víry. I další karty vám hrají a budete mít mimořádně skvělý měsíc. Řekla bych, že nezapomenutelný nebo jeden z těch nej nej v životě. To, co se vás v dubnu potká, je to, co si zasloužíte. A bude to v dobrém. Pokud ještě nemáte v životě nějaký cíl, je možné, že vás konec dubna navede. Splněné sny, víra v sami sebe. Konec obtížné situace. Dobře se dívejte kolem sebe a přijímejte šance, které máte. Nevzdávejte se a je tady i dobré řešení ohledně úředních situací.


Panna
Lááááska. Vás možná potká a to už na začátku měsíce. Nebo pěkné setkání, nebo pěkná práce. Cokoliv, co vám velmi něžně a hezky osloví srdíčko. Jinak prosím pěkně, hodně plánujte. Věnujte duben plánování. Svému pověstnému puntičkářství. Je to jako byste dostali prvotní impuls, na jehož základě začnete plánovat. A tato energie vám vydrží, či spíše se s vámi v těch kartách, táhne celý měsíc. Udělejte si podrobný plán. Máte u sebe i někoho laskavého, kdo vám poradí, pomůže, podpoří. Jste ve chvíli, kdy dokážete cokoliv a co si v tento měsíc usmyslíte, to má reálnou a dobrou šanci na realizaci. Jděte za tím, po čem toužíte nebo hledejte lidi a odborníky, kteří vám mohou pomoci.
Váhy
Měsíc splněných přání? Je až zvláštní, jak se mnohé karty opakují. Z tvrdé práce jde i k vám kýžený úspěch. Stalo se skutečností! Vy můžete slavit, ale pořád ještě nejste u úplného úspěchu. Pokud máte pocit, že je všechno tak nějak polovičaté, tak nezoufejte. Brzy se to změní, ale dejte tomu ještě nějaký čas, týden, měsíc. Jste na začátku své úspěšné cesty. Také vy tu máte schopnost přitahovat nápomocné lidi, takže se zastavte a rozhlédněte se, nenajdete-li to týmu svého života schopné spolupracovníky. Duben je pro vás měsícem úspěchu, inspirovaného duchovního hledání. Jděte za tím, po čem toužíte. Tato touha vás bude po celý měsíc velice přitahovat. Poddejte se jí…
Štír
Máte šanci tento měsíc něco ukončit. Kolo osudu se otočí a přinese vám zážitky nebo situace, které dostanou šanci k ukončení. Zakončení, završení. Osvobodí vás to a bude to rozhodnutí, které vás o krok blíž přisune k blahobytu, ke spokojenosti, k vnitřnímu klidu. I poslední karta je o oslavě, o přátelství, o velmi pozitivních vibracích. Šťastné zprávy ohledně dětí a rodiny. Mimořádně se vám bude dařit, když podlehnete svému optimismu. Budete mít zameteno před vlastním prahem a po většinu měsíce se budete moci jednoduše radovat. Změny, které vás v dubnu čekají, jsou změny s příslibem budoucího štěstí.
Střelec
Jde to i lépe! Čas hluboce se zamyslet a prozřít. Nebát se změny a nebát se toho, že můžete něco dělat jinak. Po boku vám stojí i někdo, kdo vám může pomoci s realizací možná i hodně odvážných plánů. Navíc vy už v tuhle dobu tušíte, že vám plány dobře vycházejí. Je tu i profesionální, finanční úspěch. Velmi citlivé investování do budoucnosti a hlavně, milí Střelci, nezapomeňte to všechno oslavit. Vy se budete ke konci měsíce vyloženě radovat a oddechovat, protože takhle dobře vykonanou práci - no to jste už dlouho nezažili! A hlavně to je něco, co s vaší náturou velice souzní, takže směle do dubna - bude to pro vás jeden z nejšťastnějších měsíců, jaké jste kdy zažili!
Kozoroh
Duben pro vás bude příjemný v tom, že jste dobře zapracovali v minulých měsících a uvědomili jste si něco, co vám nyní dává jistotu pod nohama. Je to měsíc, kdy můžete buď relaxovat, věnovat se sebeobrodě, nebo vzdělávání, které využijete v budoucnu. Je to období, kdy to, co nachytáte, co vstřebáte, se vám v budoucnu stonásobně vrátí. Snad jen pozor na smlouvy a dokumenty a úřední věci, je tu nebezpečí, že tady můžete v nějakých obchodních nebo právních transakcích trošku padnout nebo mít nepříjemnosti, ale zbytek měsíce je o odvaze. O tom, že se zvedáte na nohy a chcete udělat odvážné rozhodnutí. Máte možnost pokročit někam dál… a důležité pro vás budou vztahy s lidmi stejného smýšlení. Máte vše, co potřebujete k tomu, abyste opravdu vykročili a uspěli. Ať je to cokoliv, přeji vám hodně štěstí! Někteří se mohou už i stěhovat, oddechnout si, cestovat. Přesouvat se na místa, kde na ně nedosáhne černota minulosti, protože už ji mají odžitou. To se může dít fyzicky nebo i jen v duši… Pusťte se do nových plánů, chuť k tomu bude.
Vodnář
Také máte ukončovací období. Uzavře se vám kruh. Něco končí… něco začíná. Máte jasno v tom, co prožíváte, protože máte ten důležitý vhled, který možná v minulých měsících chyběl. Z tvrdé práce se vám konečně vyloupne v dubnu výsledek. Budete rádi následovat lidi, které máte rádi. Možná jich i více potkáte, může to pro vás být i měsíc výborných náhodných setkání. A pozor, co dáváte, dostáváte zpět. V dubnu to bude opravdu velmi rychlý ping pong, takže si dávejte pozor snad i na to, nač myslíte. Budete mít sklon padnout do nějakého extrému. Extrémně šetřit, nebo extrémně utrácet. Nebojte se toho, je to činnost, která vám v budoucnu přinese nějaký výsledek. Buď ta zdánlivě extrémní investice ponese další peníze… nebo ony našetřené peníze dobře využijete v průběhu roku.
Ryby
Rybičky, máte-li po boku někoho, kdo vám bezmezně věří a pomáhá vám, tento měsíc vás tenhle člověk vezme doslova do ráje. Máte nesplněné sny v souvislosti s nějakým člověkem? V dubnu se vám splní! Máte snad nejkrásnější karty celého zvěrokruhu pro duben! Váš život se pohne směrem k výsledkům vaší tvrdé práce, k vašim snům, k lásce a ke všemu, co je v životě krásné. Máte tu i pracovní úspěchy, uznání, odhodlání, sebevědomí, stabilitu, efektivnost. Nač sáhnete, to se vám podaří. Máte-li jakékoliv ambiciózní plány, neváhejte a pusťte se do realizace. Takhle mimořádně skvělou konstelaci jen tak mít nebudete.
Duben, zdá se, bude mimořádně krásným měsícem. Takhle hezké karty se jen tak nevidí a často se opakují. Jsem si jista, že se dočkáte výsledků své tvrdé činnosti a uvědomíte si kouzlo svého života, svůj směr, je to také měsíc možná neočekávaných dobrých výsledků a hlavně zakládání nových projektů, myšlenek, směrů… prostě jako jak vyšité. Moc štěstí vám přeji…

Renata
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maje maje | 8. dubna 2016 v 9:20 | Reagovat

teda Reni, jak se ti tohle povedlo? no holka moje, jestli tohle vyjde, tak ti dojedu osobně dát pusu ;-)

2 umodrekocky umodrekocky | 8. dubna 2016 v 9:37 | Reagovat

to samo. Jsem teda taky zvědavá...

3 Magda Magda | 8. dubna 2016 v 11:53 | Reagovat

Nádherné, Renatko. Nezbývá než se těšit, že UŽ. Děkuji moc. Tvoje slůvka často drží nad vodou. Včera jsem si četla znova adventní výklad od Tebe a ono se to pomaličku začíná všechno podle něho rýsovat a skládat.... Budu Tě informovat mailíky..:)

4 Simi Simi | 8. dubna 2016 v 12:14 | Reagovat

Dievčatá, želám vám všetkým krásny apríl. Aj ja mám pocit, že sa veci začínajú dávať do pohybu.

5 Selinka Selinka | 8. dubna 2016 v 12:28 | Reagovat

[1]:[2]: stejně jako Maje, i já jsem Vodnář ... a teda jsem hodně zvědavá, příští týden se asi ukáže .. a tak já se toho tedy přestanu bát a místo toho se začnu těšit, ať to dostanu zpátky :-)

6 Ivuše Ivuše | 8. dubna 2016 v 13:41 | Reagovat

No mě štírovi plesá srdce.Jestli se to vyplní jsem ve frontě všech děkujících.Renátko díky za tarotoskop :-)))

7 re07 re07 | 8. dubna 2016 v 15:35 | Reagovat

Za mě jako berana musím, bohužel, potvrdit hodně nepříjemný začátek dubna, přesně podle tarotskopu :-(  Snad se i další část tarotskopu vyplní a další dubnové dny budou, snad, mnohem lepší. Ale je to opravdu celé o tom, že to co se dlouhou dobu nehýbalo, se dalo do pohybu.

8 sylva sylva | E-mail | 8. dubna 2016 v 18:42 | Reagovat

Já jako rak moc děkuji a těším se co přijde.Jsem zvědavá ,ale zároveň i napnutá čeho se budou týkat nové začátky.Řeším ted práci a taky hlavně bydlení,ale i ta láska by se hodila,ta by mi dodala sílu.Všem kočkám krásný měsíc plný splněných přání a snů.

9 umodrekocky umodrekocky | 8. dubna 2016 v 19:52 | Reagovat

děkuju za komentáře, jdu se podívat, co jsem si vyvěštila sobě :-)) Kovářova kobyla hadr....

10 Tom Tom | 9. dubna 2016 v 8:42 | Reagovat

Pokud se mi podaří to, co plánuju. Tak mi to jako štírovi vyjde taky. :)

11 Iveta Iveta | E-mail | 10. dubna 2016 v 14:15 | Reagovat

Bože...pro Panenky to vypadá tak náramně úžasně!!!...no těším se, moc:-)
Děkuji, Rendí:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.