TAROTSKOP na květen 2016: Druhá polovina pro všechna znamení - II. díl

15. května 2016 v 9:22 | Renata |  Každotýdenní kalendář
pokračování květnového tarotskopu pro druhou část měsíce. První část je ZDE.


Kozoroh
Vy budete akční. Gabrielův rytíř a Měsíc. Pohnete se kupředu nikoliv proto, že se chcete pohnout, ale protože to nutkavě potřebujete. Je tu jisté riziko, že se budete do věcí vrhat po hlavě a nepříliš promyšleně, protože jste prostě ponořeni do velkého zaujetí až umanutosti. Ten anděl, který by vás měl na téhle cestě vést, je za vašimi zády a nebudete-li se ohlížet do minulosti, tak je možné, že váš kůň trochu škobrtne. Budete toužit po štěstí až na věky, až okouzleni romantickou touhou… Několik karet ukazuje na možný zásah amorova šípu, ale je to spíš čistka, která se později může změnit v bouři, ze které budete rádi, že vůbec nějak uniknete. Romantické opojení je sice báječné, ale snažte se z něj vzít jen to dobré a nedělejte z něj závěry pro budoucnost. V těchto prchavých okamžicích ale máte nějaké důležité sdělení především sami pro sebe. O sobě. Nechť vás vede intuice, ale pozor, měsíční světlo není to pravé… je jako bludička.
Druhá polovina května:
Takže pokud jste květnem dobloudili až do jeho druhé poloviny, tak bych přidala kromě iluzorního snění ještě varování před impulsivností, vzrušením a jaksi nechávání se unášení vášněmi. Na druhou stranu tu je i nový začátek… dětinskost… vzhledem k těm ostatním kartám si ale nemyslím, že jakékoliv nové začátky a vrhání se po hlavě kamkoliv, je rozumným nápadem. No asi takhle, jste-li ochotni si zítra projít kocovinou, tak si dejte skleničku…. Mejdan to bude dobrej, to zas jo. Ale JENOM mejdan.Vodnář
Arielova Osmička. Vy budete také sklízet báječné plody své práce. Odvedli jste skvělou práci a patrně dostanete nějakou šanci postupu. Ve vzdělávání, v práci, nebo se o krok dál posune váš vztah. Co se týče znamení, jsou to knihy a nové poznatky. Knihy, informace, nové věci. V nich se naučíte něco, co vám hodně pomůže do budoucna. Co vás navede. Budete chytře plánovat, ale je tu také varování, aby to nebylo na úkor druhých. Možná se na vás někde někdo utrhne a budete mít nějakou nepříjemnost, zdá se ale, že vám to bude naprosto volné. Jste jinde, díváte se jiným směrem, stesky druhých vás nezajímají, protože vidíte svou budoucnost. Plánujte. V květnu můžete opravdu zasadit dobré základy svého nového života.
Druhá polovina května:
Gabrielova trojka: No… zase plánování, vy jste chytří až za roh! Je to zvláštní, ale v celém zvěrokruhu jste si asi ten květen vybrali nejpraktičtěji. Vám se prostě budou rovnou dít ty věc, které si jiní teprve rovnají v hlavě a v srdci. Optimistické plány, blahobyt plynoucí z chytrého plánování, čas udělat další krok. Máte to sakra dobře v hlavě srovnané a také víte, kdy je na co ten správný čas. Nezapomíjete ale na ty druhé, je tu varování, že "býti více laskaví", ti lidé kolem mohou vaším nadšením a zahleděností do sebe, trošku trpět.

Ryby
Rybičky, Síla a Michaelova Královna. Že by vás jaro konečně nabilo novou energií a vy jste pookřáli? Květen vám bude přát především v oblasti zdraví, které se může hodně zlepšit. Navíc s touto úlevou přijde i uvědomění, co v životě chci, kam chci směřovat a co chci dělat, využijete také své zkušenosti a možná se více zakutáte do práce, než abyste řešili vztahy. Vaše znamení k vám budou chodit prostřednictvím druhých lidí ve formě, kdy vám oni budou chtít pomoct. Poradit, povzbudit, možná i úplně mimoděk. Ale vaši další cestu, pokud si jí nejste jistí, vám mohou nalinkovat nebo navrhnout právě oni. A pozor na negativní myšlenky. Poslední vaše karta před nimi varuje. Nelitujte se a zkuste nějakou pomocnou ruku využít. Uvidíte, že její prst ukazuje správným směrem.
Druhá polovina května:
Ještě máte ty negativní myšlenky? Pokud ano, tak prosím prosím, zbavte se jich. Je tu karta, kde stojíte na rozcestí, přesně víte, co vás brzdí, přesně víte, proč si nevěříte… a taky víte, jaké by to bylo, kdybyste své myšlení jaksi "detoxikovali". Zatněte zuby a zkuste to. Přesně víte kudy, jen vás možná teď, v polovině května, ochromil strach z toho, že to třeba nedokážete. I další karta tady ukazuje, že to rozhodně dokážete. Vaše sny se mohou splnit. Z tvrdé práce se rodí úspěch. Dívejte se hezky na všechno, co je krásné, co můžete obdivovat, je tu hodně přírody. Myslím si, že pobyt v přírodě vám dodá hodně energie a dobře poskládá puzzle ve vaší hlavě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 15. května 2016 v 10:24 | Reagovat

Tak já jenom doufám, že když jsem si jako Vodnářka ten trénink na začátek června naplánovala fakt chytře..i když naplánovala - prostě tam byl termín, šéf mi to schválil a já toho využila. Ale přiznám, že cílem není ten trénink, ale že doufám, že se s tím "mým" Střelcem uvidíme a že nás to posune dál. Jinak potvrzuju, že hlavně minulý týden byl neuvěřitelně náročný - pracovně i emočně.

2 Janah Janah | 15. května 2016 v 10:46 | Reagovat

Renčo, musím ti tu napsat, že pro vodnáře to fakt sedí jako zadnice na hrnec :-) Pohnuly s věci, které byly dva roky zamrzlé...Díky, naprosto trefná předpověď! Doufám, že mě ten optimismus vbrzku nepřejde!

3 umodrekocky umodrekocky | 15. května 2016 v 11:46 | Reagovat

[2]:v to já doufám také a nejsi Jani první, kdo tohle tady píše. Suprovej měsíc ten květen, fakt!

4 umodrekocky umodrekocky | 15. května 2016 v 11:47 | Reagovat

[1]: Děkuju za reakci a přeju ti ten motor dál. Vodnáři maj báječnej měsíc.

5 Magda Magda | 15. května 2016 v 14:12 | Reagovat

Renči, tak jsem si přečetla předpověď pro Kozorohy. Tak mejdan, píšeš? Bude brzy. Uz se na něho těším, ale prohlašuji, že si ho užiju s chladnou hlavou, vysokým sebevědomím a bez skleničky. Kocovinu radši nee. To až příště, až bude co slavit. Musím smeknout klobouk. Vše, co píšeš, u mě do sebe opravdu zapadá.

6 Martina Martina | 15. května 2016 v 16:37 | Reagovat

Dobré odpoledne, Vodnáře potvrzuji...najednou všechno co, troufám si říci nejenom měsíce, ale i roky se rozeběhlo...vlastně ve všech oblastech...a zatím to vypadá, že dobrým směrem...

7 maje maje | 16. května 2016 v 6:14 | Reagovat

ahoj  Reni. za vodnáře děkuji, děkuji. rozhodně si nepřipadám nejchytřejší, ale je fakt, že už asi konečně vím, kudy se dát. postavit se na zadní a přestat brát pořád ohledy na ostatní. a je fakt, že tenhle měsíc se zdá být podstatně lepší, než ty předešlé.  jo a co se týká těch knížek, které mě mají posunout, cítím, že ta jedna, až vyjde, tak to bude přesně ono ;-) Renčo, díky :-)

8 Iveta Iveta | E-mail | 16. května 2016 v 8:24 | Reagovat

Ty bláho, tady je to samá Vodnářka...no to zírám...!!:-0:-0
Také mám dcerušku Vodnici (4.února. A miluje od narození voděnku, novorozenecké plavání, mořskou vílu Ariel a její největší sen je jet k moři. Je jí 12, ale věřím, že až trošku penízků bude, sen jí splním. I jejímu bratříčkovi a tatínkovi - Blíženečkové, oba. S těmi se člověk nenudí, zvládnou být tolika osobností za jeden den:-D Vodnáři mne připadají takový dost pokrokový, přemýšlivý, ale také trošku studení čumáci...sorry ale je to tak...i tátu mám Vodnáře, tak vím;-)..., no jo no, já jsem totiž zase Panna = hnidopich. Pa pa:-*).

9 maje maje | 16. května 2016 v 10:46 | Reagovat

[8]: omlouvám se, jestli můžu, ráda bych vysvětlila, že vodnáři rozhodně studení čumáci nejsou. jen neradi ukazují svoje pravé pocity před ostatními.  otevřou se málokomu a běda všem, jestli je někdo zradí nebo jim ublíží :-) je to taková pojistka, aby nám právě nikdo nemohl ublížit.

10 Iveta Iveta | 16. května 2016 v 11:39 | Reagovat

[9]:
Jo jo jo...Maje...to je ono, tak jsem to myslela. Že tak na druhé působí.
Jasan, že jen na povrchu. Ne uvnitř.
Moje Kája je hodně citlivá bytůstka, ale musím z ní ty city - pocity dolovat. (Můj otec Vodnář, nemlich to samé! Ale jak otevřou ten kohoutek a důvěru, tak až někdy dojemně plakajíííí...a to je pak krásné, MOC:-):-* ).

11 Loplinka Loplinka | Web | 16. května 2016 v 16:39 | Reagovat

Holky tohle jsou bozii nausnice :) http://www.nausnicekocka.cz/

12 umodrekocky umodrekocky | 17. května 2016 v 17:37 | Reagovat

[10]: Vodnáři hlavně když už pustí city, tak to myslí stoprocentně a mají to maximálně rozmyšlený.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.