LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Druhý červnový týden: Vezmi si to a jdi!

5. června 2016 v 10:45 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Tento týden nás potěší. Jestli jste potřebovali něco, čekali na něco, toužili po něčem - tento týden to může přijít.
Za prvé, všechno si sedne na své místo, pochopíme i to, co nám možná zadíralo mozkové závity do této doby.
Za druhé, osud se postará o to, abychom dostali své domněnky potvrzené něčím hmotným.
Za třetí, kdo bude chtít, může okamžitě vyrazit na cestu v těchto nových podmínkách.


Ale vezměme to popořadě.

Karty pro tento týden: Mírnost - 6 pentaklů - Vůz
Po dlouhé době opravdu příjemné pokoukání a řekla bych, že až na úterý a středu, které mohou být citlivější díky Luně v Raku, se nám bude dařit dobře.Pondělí ještě dojíždí v Blížencích a energie Luny je podpořena i tím, že se obecně nacházíme stále ještě v blíženeckém znamení, takže co můžete, dodělejte, naplánujte si totální pracovní zápal, protože co uděláte, jakobyste dělali kosmickým tempem. Navíc máme po novu, takže mimořádně dobře se bude dařit novým projektům, novým cestám, novému smýšlení, prostě tomu, co následuje, pokud jste něco nechali za sebou.

Úterý a středa může být citlivější, náročnější, může přijít únava, ale i v té únavě zůstanete spojeni sami se sebou, s komunikací. Možné jsou i vhledy, dobře bude pracovat intuice, dejte si v tyto dny zvláště pozor na své sny, mohou být ukazatelem hlubších problémů, které si třeba snažíte marně vyřešit. V nich můžete najít odpovědi. Fajn je, že ač budete hodně citliví, budete zároveň dobře schopní o svých problémech mluvit. Je tu vůle jak mluvit, tak posloucha a hlavně hledat řešení. Dávat do rovnováhy. A nacházet také praktická řešení, nebudou to jen slova a teorie, ale může se stát, že v tomto týdnu přijdou opravdová řešení!

Čtvrtek a pátek máme ve Lvu, a i karty ho podporují ještě praktičtější podobou. Stále tu je energie směřování, může to začít něčím drobným nebo jen malou šancí, kterou dostanete s tím, že "běž a udělej s tím něco, vždyť na tohle jsi čekal". A i když to zprvu třeba vypadá obtížně nebo to je nepříjemná změna, časem se ukáže jako první krok za něčím lepším.

Sobota a neděle jsou potom v Panně a tarot se překlápí do karty Vůz, takže ještě pevněji bere to rukou všechno to, co se celý týden dělo. To, co se vám v tomto týdnu dostane je něčím, co si zasloužíte, co po právu dostáváte, s čím můžete nakládat dál a co je k vašemu prospěchu.
Je to celkově velmi milý týden, který se ale vyplatí nepromrhat. Nemusíte se bát, že byste na něco neměli, že by tam byl důvod k nedostatečnému sebevědomí k té nové cestě, naopak, vždyť vy to víte, umíte, jste přesně tam nasměrovaní - stačí jen lehce držet otěže a....

Těším se mimořádně tento týden na vaše reakce, protože se zdá, že to je další týden, co ve skutečnosti není zákeřný, ale očišťující...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.6% (35)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.7% (107)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.6% (16)
jen málo toho vyjde... 11.4% (24)
vůbec nic 13.7% (29)

Komentáře

1 Iveta Iveta | E-mail | 5. června 2016 v 16:03 | Reagovat

To vypadá na zajímavý týden.
Ano - OČIŠŤUJÍCÍ !!!
Jako ty předchozí také byly v tomto duchu...no je toho hodně, co musíme všichni očistit a propustit...jasně že když se nedaří, tak běduju, nadávám, přijde mi to vše nespravedlivý a zákeřný...a do toho šííííleně brečím a skoro i samo od sebe jako tele - a to je to očištění. Však kolik Koček-holek tady by mohlo potvrdit, že poslední týdny (celý květen) to byla síla a učiněný emoční masakr.
Ale dobře tedy, když to musí být - tak ještě červen tedy, O.K. Šup šup, ať je to tedy rychlý a za námi.
Ať si krucipísek užijeme prázdniny - léto - červenec a srpen. Čistý čisťounký...!!! :-)))

Díky, Reni:-*

2 Petra Petra | 5. června 2016 v 20:10 | Reagovat

U mě ty emoce moc nebyly, spíš se děly věci zvenčí, a ty mě trochu rozhodily. Emocema zmítaná jsem zas až dnes, tradiční depka ze samoty. Doufám a těším se, že ten nadcházející týden bude hezký...

3 Selinka Selinka | E-mail | 6. června 2016 v 13:07 | Reagovat

No tak to nevím teda...zatím si akurát tak ujasňuju, že v práci nějak plavu a že už mě nebaví, prázdniny se mi pro děti taky nějak nedaří dát dokupy a čas běží.. a co se druhého pohlaví týká, cítím se využívaná. Takovou reakci jsi asi, Reni, číst nechtěla.

4 Magda Magda | 6. června 2016 v 13:41 | Reagovat

Děvčata, to nic není proti mně. Já dnes ode dveří vyhodila vlastního otce. Upřímně řečeno jsem na dně a vůbec nevidím, kudy se dát. Kde začít. Nedokážu ani rozpoznat, co je pro mě důležité a za co bojovat. Kočky moje mourovate, cerne, bile, zrzave jsem proste v. ... Na to je už asi i naše Renatka krátká.

5 Selinka Selinka | E-mail | 6. června 2016 v 14:25 | Reagovat

Ale jak nás čtu, někdo už by sem měl hodit něco optimistickýho!! :-)))

6 Magda Magda | 6. června 2016 v 15:58 | Reagovat

Já mám, Seli! Ivetka má zítra svátek. :) Všechno nejlepší.

7 Magda Magda | 6. června 2016 v 16:01 | Reagovat

Hodně zdravíčka, kolem samé prima lidičky a vůbec vše nej, Ivi. :)
(Se mi to odeslalo dřív)

8 Iveta Iveta | E-mail | 6. června 2016 v 16:21 | Reagovat

[7]:
Vážně? Už zítra? Ježiši já vůbec nevím, no jo, fakt, kalendář to říká...no jo no, ale já stejně "ty svoje věci" neslavím...nejspíš hodím bobek i v září na ty moje kulatiny (40 - no fuj, babo!:-D), na takový nesmysle já nemyslím, ale chlapovi a děcek to jó to slavíme. Dětské party, jak po americku, hrůza já vím, ale tady to nějací jejich spolužáci zavedli, tak musíme taky, holt no.
Jejda, Magdi, tak to jsi mně dostala teď, jsem z toho nesvá a v rozpacích a nevím proč zase řvu jako krá (ehm, kravička). No tak Ti moc děkuju, holka zlatá kočičí !!! :-))) Jejda, to hřeje, to je krásný ! (Schválně jestli příbuzní se ozvou:-P, většinou ne). Kolem samé prima lidičky mám - T.A.D.Y. !!!!!!! Samé bezva ženské !!! Ač se osobně neznají - moc se vzájemně podporují ! Prostě "my na kočce" jdeme příkladem. Ženská soudržnost. Jako dřívávějc. Tak tak;-)
Magdičko, nenič se, netruchli. Já to mám teď s otcem také tak. Ač je mi to líto:-(  Ale po smrti mámy před dvěma lety se strašně změnil a já ho nepoznávám. Já vím, že každý tu bolest máme, chybí nám, každý truchlíme, ale on se jakoby straní a i k mým dětem (jeho vnoučatům) je chladný. A to mi vadí, jak si to hňácá po Vodnářsku v sobě a radši jde k psychologovi, než aby ty emoce pustil mezi svými. Také nevím co s tím, mám o něj strach, ale už se jen pozdravíme.......hmm, je to těžké. Třeba Ti Renatka s kartičkami poradí, ještě máš čas napsat dotaz.
MAGDI, děkuji a krásný den, zlato :-* :-* :-*

9 Magda Magda | 6. června 2016 v 17:24 | Reagovat

Vidíš, Ivetko, to se musí napravit. Žádné neslavím! Jsi stejně dobrá jako Tvé děti a partner, je Ti to jasné! Takže zítra nebo pozdějc, ale max do týdne!, si pěkně udělej den pro sebe, když na Tebe ostatni kašlou. Skoč si na kosmetiku, kup si oblíbenou čokoládu nebo knížku, po které už dlouho koukáš, nové boty, zajdi si do přírody... Prostě cokoli, co Ti udělá radost. A honem mi napiš na mail (m.rac@seznam.cz) poštovní adresu. Pošleme Ti s dcerkou přáníčko poštou. A neodmlouvat! Myslím, že Renatka a ostatní mi dají za pravdu. To jsme celé my, odbýváme se, co to jde. Mě nevyjímaje ;) Je na čase to změnit. A my to změníme!

10 sylva sylva | E-mail | 6. června 2016 v 18:10 | Reagovat

Zdravím všechny kočky, aby se nám ulevilo.A Ivetce všechno nej k svátku dej si nějakou dobrou zmrzku a kup si něco pro radost.

11 Selinka Selinka | E-mail | 7. června 2016 v 6:32 | Reagovat

Tak i já přeji Ivče krásný svátek! A Vám všem bezva den.

12 Ivuše Ivuše | 7. června 2016 v 9:29 | Reagovat

Taky se připojuji ke gratulantům a přeji hodně štěstí,lásky a optimismu do života.A vážně chce to oslavu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.