Narozeninový výklad pro všechny Blížence pro rok 2016

2. června 2016 v 14:51 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Blížencům, kteří už oslavili, nebo slavit budou, své narozeniny, přeji všechno nejlepší a jako malý dáreček tady máte výklad, který možná některé z vás osloví a pomůže vyřešit vaše problémy.
Začnu to s vámi, milí Blíženci, tak trošku odzadu. V období od těchto narozenin, do těch příštích, dostanete šanci zažít takový klid ve svém životě, který jste snad ještě necítili. Sáhnete si na své sny...


Neříkám, že nyní časově mi to vychází až na pozdější léto nebo podzim, ale může to být i rychlejší proces.
ALE... Současnost pro vás ale může být v tuto chvíli těžká, dokonce snad až tak nesnesitelná, že se jí snažíte nevidět. Jakoby se střetávaly emoce a mysl, celé to současné žití je pro vás především náročné na energii. Můžete v tomhle počínajícím létě trpět únavou a vyčerpaností, případně nemocemi, které souvisí s vyčerpáním organismu, případně i s duševním přetížením. Na to si dávejte pozor, je tu varování, že by z toho teoreticky mohly být i celkem vážné potíže.
Dobrá zpráva však je, že tato negativní energie, která vás možná svazovala celý tento dosavadní rok, se úderem vašich narozenin začíná měnit, odcházet.
Když se dívám, s čím ta příšerná únava souvisí, vychází mi za prvé věci, kterým nerozumíte, které vás uvádí v negativní úžas "jak je tohle proboha vůbec možné, nerozumím tomu", "tolik jsem do toho dala a nemám žádný výsledek" a mohlo se to týkat věcí, vztahů, práce, oblastí, ve kterých jste jakoby šlapali po nové půdě a možná jste si ani tolik nevěřili. Fajn, tak se možná něco nepovedlo, ale když vidím všechny ty ostatní karty do budoucnost, netruchlete, protože vás čekají nové obzory, nové cesty.
Pokud se nyní něčeho zbavujete, nebo se ještě nějaku dobu zbavovat budete, budou to věci, které vám škodí, berou energii, berou vám zdraví, radost, uvádí vás na scestí. Spojeno to může být s rozepřemi a drobnými lstmi od vašeho okolí. Dejte si zvýšený pozor na to, co vám nyní, nebo tak ten měsíc dozadu, měsíc dopředu, kdo říkal, chtěl, o čem vás chtěl přesvědčit. Ve chvíli, kdy jste podlehli třeba svému strachu a nízkému sebevědomí, mohl vám tento člověk něco sebrat, snažit se něco vzít. Podlehnutí emocím, závazkům, nejistotě, emoci pozitivní i negativní, ale spojené s nevyrovnaností, protože prostě nevíte, co s tím dělat.
Na druhou stranu tady máte vedle této události vedle sebe člověka nebo přicházející situaci, která drobným gestem podá pomocnou ruku nebo podporu. A celkem rychle to bude pryč.

A dalo by se říci, že až tohle pomine, což by nemělo dlouho trvat, už se váš život neuvěřitelným (na to, jaké hrůzy byly poslední půlrok) vyrovná. Dostanete do náruči své sny... V několika fázích opět budete za sebou nechávat něco, co už nefunguje a co vás svazovalo. Tohle se bude v průběhu celého roku až do dalších narozenin vracet v různě dlouhých cyklech, ale všechno bude směřovat k docela stabilním novým začátkům.

Podíváme se na práci a pracovní oblast:
Zlepšování. Máte pocit, že stojíte na místě, strašně moc něco chceta a ono to ne a ne přijít? Jestliže uvažujete o změně práce, v tomto roce to můžete zrealizovat. Dokonce mi přijde, že to bude nějakým postupným odumřením starých činností, starého zaměstnání a celkem náhlou nabídkou odjinud. Přijde to ve formě pobídky. Snad to ani nemusíte hledat sami, ono si vás to najde. A bude to práce "o úroveň výš" jak bych tak řekla. Z chatrče se přestěhujete do pořádného domu! Z brigády do pořádné práce! Polepšení si v oblastech, které považujete za "stabilitu". Je jedno, jestli budete mít víc peněz, protože peníze jsou pro vás důležité, nebo jestli ta stabilita bude v lepším pracovním kolektivu nebo pracovní náplni, ve které se najdete...

A ještě láska a vztahy:
No, tak jestli je tady někdo, kdo plánuje svatbu, tak si může skoro rezervovat termín... Vážěně to tak vypadá! To by samozřejmě člověka potěšilo, ale první karta moc hezká ještě není. Jakoby spousta Blíženců trpěla ve vztazích v tuto chvíli osamělostí, pocitem vyhoštěnosti na mráz. I zlomená srdce tu jsou, velká emoční bolest způsobená snad i tím, že mají pocit, že něco špatně naplánovali, něco špatně udělali, ale přitom to tak není... Bylo to prostě jen něco, co se měli naučit a ono si to svůj význam časem najde. Nehledejte chybu u sebe, ač taková ta otrávenost je obrovská. Stejně obrovská je i bolest. Zvláštní je, že v průběhu následujících měsíců jakoby přišla nenadálá šance tohle všechno otočit a zužitkovat ty předchozí zkušenosti, poučit se z nich. Díky krizím, které máte za sebou, popojít o kousek dál a tím účinněji a rychleji dojít - je to možná až nadnesené, ale tyhle dvě karty jsou opravdu silné - dojít k osudovému partnerovi? Nebo k osudové chvíli ve vztahu? Stát by se to mělo ve chvíli, kdy odvážně vystrčíte z toho mrazu nos a možná uděláte nějakou drobnost nebo věc, kterou jste nikdy předtím neudělali. Navazuje na to Kolo osudu, takže cokoliv vlastně uděláte, by se mělo potkat s přízní osudu. Pokud tedy půjde o něco, co s vámi na té další cestě souzní.

Karta pro Blížence:
A ještě poslední kartička pro Blížátka... Hvězda. V celém výkladu se mi opakuje. Takže na ní ještě důraz? Dobrá! To je totiž úžasná karta, která má toto poselství:
"Uklidni se, milý, pšššš.... Neztrácej víru. Budu ti svítit na cestu."

Máte za sebou patrně nelehké období Blíženci, ale zdá se, že až se tady za rok sejdeme, tak budete nohama stát už na zcela jiné zemi, než nyní...
Tak krásné narozeniny....
Renata

A zítra - výkladový den. Výklady pro znamení odkládám na příští týden, protože jsem je vůbec nestihla...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 2. června 2016 v 19:11 | Reagovat

Reny mají to,ale ti blíženci zajímavé.Jednoho znám však víš Kamil,tak nevím co si s ním bude jsu sama zvědavá,ale přijde mi ,že je spokojený.

2 Dana Dana | E-mail | 2. června 2016 v 21:40 | Reagovat

Moc děkujeme a zatím to vychází a doufám, že bude poračovat v tomto duchu :-)

3 Iveta Iveta | E-mail | 3. června 2016 v 10:32 | Reagovat

RENATKO, NENACHÁZÍM SLOV !!! :-000
Naprosto přesné. Fakt ! Véééliký klobouk dolů a smekám... !!!
Můj muž je Blíženec (11.6.) - NAPROSTO PŘESNĚ jste popsala jeho (naší) situaci, vnímání, ty půlroční hrůzy a pocit zmaru.
Jak doma (okolí), tak v jeho práci.
I syn je Blíženeček, ale ten je celkem malinký (16.6.2007), takže ten vnímá tu energii a zoufalé zdeptané rodiče, okolnostmi kolem. Především teda tatínka, mého muže.
Ale já skutečně věřím, že se MU to začne obracet k lepšímu, jakožto kovanému Blíženci,  zlepší se mu tím i jeho zdravíčko = psychický stav !!!:-)

Renatko, moc děkuji za dárek.
Za dárek všem Blížencům.
Zasloužíte si to, vy Blíženečkové, jako nikdo jiný...:-)
Ten celkový obrat k lepším zítřkům:-)
STANIŽ SE ! :-D
(Ne, nerouhám se, věřím, že je to i v souladu s Osudem - s Boží vůlí. Jéjej ! Po tom martiriu, především tento dosavadní strastiplný rok).

DĚKUJI.
Děkuji za tu práci a energii - výkladu, dárečku, tomu vloženou.
Hezký víkend a Blíženčí narozeninky, Renčo:-*;-)

4 Iveta Iveta | E-mail | 3. června 2016 v 10:37 | Reagovat

[1]:
Fakt? Spokojený?
Tak to je snad jako jedinný Blíženec...na pohodu...to koukám tedy! :-)

U nás teda Renatka popsala NAPROSTO PŘESNĚ dosavadní vnímání a žití Blíženečků, já když jsem to četla, přišlo mi, že snad i zná a píše to na tělo a jenom pro mého manžela !!! :-0 Až tak :-D

5 sylva sylva | E-mail | 3. června 2016 v 12:02 | Reagovat

Ivetko aspoň ,tak na mě působí a neřekne ,že se trápí.Ale když to tu čtu asi se mýlím a on se jen snaží to nedát najevo a vnitřně bojuje.
Jinak všem blíženeckým holkám i klukům přeji jen to krásné aby to zvládly na hvězdičku jak tu píše Renča a všem držím palce.

6 Iveta Iveta | E-mail | 3. června 2016 v 13:12 | Reagovat

[5]:
Sylvi, tak vidíš, je to tedy asi nejspíš TEBOU, že je tak silný a v pohodě. Když má silnou nezlomnou podporu - Tebe, na blízku ! :-)
Tak to potom asi jo, nic moc se ho nedotýká. Super :-)

Což u nás se říct nedá, jak já mám být teď pro Blížence opora, když jsem sama v prd..i ?!?
Hele, optej se na to schválně - na vás dva - dnes večer Renatky a kartiček !!! ;-)

Já budu mít také dotaz...na tu mojí pracovní oblast. (Jestli to bude tak jak to teď momentálně je, nebo něco jiného, sama nevím. Ale jsem teď šťastná a hlavně VDĚČNÁ alespoň za něco, na poslední chvíli a jako tu poslední možnost jsem si nechala a vzali mně alespoň za kasu do Lidlu... V pondělí tedy nastupuji. Doma být nemůžu a čekat, na životopisy se málokdo ozve, skoro nikdo. Jako není to práce snů, to je jasný, ale je to KONEČNĚ práce !!! Díky za ní).

Holky, ahoj, těším se večer na prokartění, Renča je boží, božanka :-D Pa :-*

7 raketa raketa | 3. června 2016 v 17:03 | Reagovat

No tak to mi Ivet napiš v kterém městě sedíš na kase :) budu se na tebe při placení víc usmívat :)

8 Iveta Iveta | E-mail | 4. června 2016 v 10:19 | Reagovat

[7]:
Říčany u Prahy. To asi né, viď?:-)))
Já se už USMÍVÁM teď...bože to tak hřeje - tak já si na Tebe od pondělka vždycky v práci vzpomenu. Jsi SLUNÍČKO:-)
Jéžišky, tady u Kočky jsou tak skvělý ženský, to je boží, to je ráj........!!!:-*

9 raketa raketa | 4. června 2016 v 11:21 | Reagovat

Ivetko :) co takhle prekvapeni???? Něco me napadlo ale když to budu potřebovat doručit jenom jméno pokladni mi na Ricany stacit nebude. Das i příjmení nebo nějakou přezdívku aby ta zásilka opravdu dorazila přímo k tobě???!!! Pojdte budem dělat radost sobě i všem okolo :) já Vás taky všechny zeru :)

10 Iveta Iveta | E-mail | 4. června 2016 v 21:34 | Reagovat

[9]:
Semtexová zásilka???:-DDD No, Raketko úžasňácká, já nevím, je to tedy závazek, to jó, tak tam HLAVNĚ NAPIŠ své iniciály (příjmení, jméno, taktéž adresu) a taky čekej;-)
Jo, jo...pojďme si dělat radosti, pojďme se chválit...bude líp, krásněji a konečně se jako lidstvo hneme a o míle posuneme - a o to jde !!! :-)
Příjmení tedy : Takáčová - (hrůza já vím, ale manželovo, no za svobodna ještě horší:-D. A přezdívku nemám...asi bych vhodnou nenašla).
Krásnou neděličku, Raketko:-***

11 umodrekocky umodrekocky | 4. června 2016 v 23:02 | Reagovat

Ivetko, no super. Lidl... no a co... tam maj boží ty tématický týdny, se každou neděli těším na leták a už fakt nutně potřebuju De Luxe týden a maracujovej sorbet :-D
A víš co, ono záleží na lidech, co se tam kde sejdou, nějaká firemní (ne)kultúra všude je, ale spíš musíš mít kliku, že ty nadřízení nebudou snaživý blbci tupci a tak. Jinak je to asi všude to samý, si člověk nevybere.

12 umodrekocky umodrekocky | 4. června 2016 v 23:06 | Reagovat

Ještě něco - když si budete chtít vzájemně, milá děvčata, předat kontakty, tak mi napište na můj email, přeměním vám to po emailu, ať to nemusíte psát takhle veřejně, jo?
:-)

13 umodrekocky umodrekocky | 4. června 2016 v 23:06 | Reagovat

[12]: stačí napsat na email dole.

14 Iveta Iveta | E-mail | 5. června 2016 v 16:09 | Reagovat

[12]:
"Jasně, šéfe ! :-D:-)"
Díky za tuto možnost. Kdyžtak písneme.
Ale tak jako rodné číslo sem (vlastně nikam!) uvádět nebudu, to nééé;-)
A to příjmení mám beztak v mejlu, tak to neva.
Hezkou neděli:-*

15 Olga Olga | 5. června 2016 v 22:41 | Reagovat

Dobrý večer, velmi oceňuji Váš výklad. Narozeniny mám na Medarda a sedi to na 100 %. Od zimy se rozvadim, manžel Vodnář děla zle, 1.cervna jsem skončila v nemocnici, dnes me pustili. Ještě me čeka řízení o majetek, a pak konecne volnost (i když rozvod není z mé strany). Vím, že ted už je jen lépe a lépe. Moc děkuji a přeji příjemný týden.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.