Narozeninový výklad pro všechny RAKY pro rok 2016

28. června 2016 v 0:11 | Renata
Pro Ráčky jsem si tentokrát vzala Tarot skrytých světů, který k nim tak nějak ladí. Takže, milý Raci, všechno nejlepší k narozeninám, které právě v těchto dnech oslavujete, ať máte v životě vždycky čistou vodu, kterou nutně potřebujete…
A to není jen "životně nutné prostředí pro raky", ale také fakt, který výrazně vystupuje i z výkladu.

Raci, mnoho z vás mělo výrazně těžký půlrok a problematický zůstane i ten další rok, i když spousta věcí se vám může samo od sebe vyřešit. Začnu tím horším, protože už první karta, která vám vyšla, je o prožívaném zklamání, které se může týkat dvou základních problémů - pocitu jistoty v životě, jistoty materiální, finanční a takové hmatatelné. A jistoty partnerské - a to v tom smyslu, že už vedle sebe nechcete lidi nedokonalé, nehotové, nedospělé, prostě touha po kvalitě, o kterou se můžete opřít. Sníte o tom, díváte se za tím, ale ono ne a ne to přijít. To způsobuje pocity zklamání, ale takového, že tam ani není vůle na tom něco měnit. "Tak to prostě tam je, tak to tak nechám, asi je to můj osud". Až tklivé chvíle můžete zažívat… Až chvíle, kdy by se i kámen ustrnul. A já si myslím, že ten další rok, od vašich narozenin do příštího června může mnohé změnit.
Vám totiž nejvíce škodí pocit, že jste "okrádáni". A to může být oběma směry, buď máte neustálý pocit, že vám někdo něco bere, že osud nepřeje, že jste už odrbaní, oškubaní snad i z posledního a pořád to "někomu, něčemu" není dost! Anebo naopak, parazitujete, většinou pocitově, na jiných a vyžadujete od nich péči nebo nějaký prospěch - tohle je obousměrná karta a ona je sama o sobě tak trochu tenký led. Protože když se člověk dostane na dno, má sklony s sebou táhnou ti své "zachránce". Račí energie je v tomhle roce 2016 a 2017 (beru to tedy od narozenin do narozenin) velmi náchylná k tomu, aby zveličovala svoje trápení, ale také na druhou stranu, aby si ho plně uvědomila. Abyste si, milí Raci, uvědomili, co vám tedy život konkrétně bere a jestli to chcete zpátky. Nebo nechcete. Nebo co vůbec chcete.
A nyní se dostávám k tomu lepšímu ve vašem tarotskopu. A tím je průběh celého příštího roku, pomoc budete mít často na dosah ruky. Za prvé je tady uvědomění si věcí z minulosti, uvědomění si toho, jak ovlivňuje vaši přítomnost a jak přítomnost ovlivňuje budoucnost. A čím víc si tohle budete říkat, čím víc budete procházet touto cestou naprostého pochopení, tím víc se kolem vás začne otvírat svět. Vy tam totiž máte i příjemné události, snad i nové přátele, nové vztahy…. Radost, oslavy… a to všechno vás společně může dovést k situaci, která je typická pro letošní rok, proto bych tipla, že bude ještě letos nebo na přelomu roku. Věž - zhroucení starého a nové semínko nového. Průšvih trochu je, že to, co dostanete, nebude dort, ani tabulka čokolády. Bude to kakaový bob, ze kterého si budete muset sami tu čokoládu vyrobit. Dostanete totiž jen to semínko. Ale bude tak nepřehlédnutelné, že pro vás bude právě tím, nad čím nyní smutníte. Vám totiž něco chybí, něco, co vám bylo vzato. To "něco" najdete za prvé mezi těmi novými lidmi nebo v těch nových situacích, které vás začnou potkávat téměř záhy po narozeninách a tahle vylepšená linie života se s vámi potáhne dál. I skrze tu zásadní změnu, která by vás měla velmi očistit, odstranit to špatné, tu depresi, tu špínu z řeky, ve které jako ti čistí ráčci žijete.
Je to také příznivá doba pro uzdravení fyzického i psychického těla, jste-li nemocní nebo se s něčím potýkáte, tak v průběhu dalšího roku do vašich dalších narozenin máte velikou šanci se uzdravit. Vyrovnat se, i se zlepší psychická kondice. To je pak spojeno s tou budoucností, která dostane najednou nový rozměr, dostanete od osudu směr, kterým se dát. Dostanete směrovku, vstupenku a prvních pár cihel, na kterých můžete začít stavět.


Jak tklivě a smutně tento rok možná začíná, tak perfektně bude končit. Nebojte se změn, které ten rok možná přinese, nebojte se nových lidí a co je zajímavé, protože se to obecně moc nedoporučuje, nebojte se ani žonglovat s dvěma možnostmi naráz. Pokud budete nerozhodní, tak si prostě chvíli nechte obě možnosti, ono se postupně samo ukáže, která je lepší a příhodnější. Těch rozhodování můžete mít v následujících měsících i docela dost a budou buď obě těžká (výběr z toho, které zlo je menší), nebo parádní obě dvě (je to tak těžké, nejradši bych si vybral oboje). Tady pomůže trochu čas, který ukáže na tu jednu z možností prstem.
Důležité je vědět a být přístupný tomu, co opravdu chcete… Pokud to nevíte, nyní se vám to ukáže, pokud to víte, tak se vám začnou plnit sny. Před dalšími narozeninami budete o krok dál, budete na své zahrádce právě tam, kam vás dovede vaše snaha. Vy letos dostanete do vínku "kus obrovského štěstí". Los, první minci na výdělek, malou výhru, investici, kapitál - nazvěte si to jak chcete. Přijde to celkem znenadání, jako úleva s může se to týkat všech oblastí vašeho života.
V lásce máte stejně divokou kartu jako obecně. Máte i pěkné karty pro pracovní a finanční oblast, tam je to možná o kousek lepší, protože tam budou ty šance a novinky padat i nějak samy od sebe, v lásce a vztazích to bude chtít trochu snahy a zejména "rozvinout ty prvotní impulsy".. a to jak ve vztazích existujících - je tu šance ten vztah vylepšit a posunout lépe, nebo ve vztazích nových - nějaká ta zamilovanost tam přijít může a je potom na vás, o z ní vykřešete.
Takže přeju hodně štěstí, ještě víc zdraví, všeho by se vám mělo dostat plnou náručí a přeju si, abychom se tady s Ráčky třeba za rok setkali a abych se tu dočetla od vás několika pěkných a šťastných příběhů…
Tak krásné dny, čistou vodu a pěkně velký ukrojený kus z dortu štěstí!
Renča
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maje maje | 28. června 2016 v 6:04 | Reagovat

milé račice a ráčci. přeji vše nej a neskromně se těším, až si příští rok přečtu horoskop i pro vodnáře :-)

2 Aki Aki | 28. června 2016 v 11:08 | Reagovat

Ach jo, to je ale depresivní horoskop.. Teda jako sedí to, o tom žádná (viz ".. máte neustálý pocit, že vám někdo něco bere, že osud nepřeje, že jste už odrbaní, oškubaní snad i z posledního a pořád to "někomu, něčemu" není dost!"), ale člověk by po tom všem radši slyšel, že třeba už konečně brzo taky bude o dost líp, že se to snad někam konečně výrazně pohne.. ale ono se to koukám ještě dlouho potáhne ve stejném duchu :-(

3 umodrekocky umodrekocky | 28. června 2016 v 11:32 | Reagovat

[2]: postupně se to bude vyjasňovat a řešit. Ale co s Rakama, když oni jsou pořád dva kroky vpřed a jeden vzad :-)) Přesto tam ty změny k lepšímu jsou znát a budou se postupně vpašovávat do vašich životů.

Už mám část červencových horoskopů a tam můžu slíbit, že si líznete smetany :-)

4 gira gira | 28. června 2016 v 11:58 | Reagovat

jeee, reni, mne to neprijde tedy ani depresivni,naopak... vlastne jsem se trochu i bala se do toho zacist :). kazdopadne moc dekuju jakozto kovanej rak!! fakt me to potesilo.. porad lepsi kakaovej bod nez koukani do zdi a pocit, ze je to vlastne stejne fuk... vsem takyrackum preju krasny narozeniny a nezoufejme. bude lip.. proste jo :)

5 gira gira | 28. června 2016 v 11:59 | Reagovat

bob, ne bod :D

6 umodrekocky umodrekocky | 28. června 2016 v 12:13 | Reagovat

[5]: tos mě rozsekala!!!!

Už mám námět na článek další - co dělat, když se ocitnete v kakaovém bodu svého života :-D

7 Aki Aki | 28. června 2016 v 14:00 | Reagovat

[3]: No, já jen doufala, že už fakt bude konec.. už se to vleče hodně dlouho (roky).
Každopádně mi věř, že kdybych si mohla vybrat znamení, tak bych se jako Rak rozhodně nenarodila.. :-)

8 sylva sylva | E-mail | 28. června 2016 v 17:14 | Reagovat

Ahoj RAČICE je to tedy nářez,já za sebe taky můžu potvrdit ,že to sedí Reny fakt úplně přesně.A jak píše Aki taky melu z posledních sil a už se to táhne 4 roky a nějak nemám kde brát bez energii.Mám pocit že žiju ze dne na den a to je pro mě hrozně vysilující ta nejistota.Kdybych aspoň měla s kým jet na dovolenou ,kterou bych tak moc chtěla abych někam vypadla.

9 Bosorka Bosorka | 28. června 2016 v 19:31 | Reagovat

"Kakaový bod v životě" :D :D :D Tak to nemá chybu... :D

10 ivanak ivanak | 28. června 2016 v 20:50 | Reagovat

Milá Reni, manžel je rak a musím říci, že to sedí až to není hezké. Na jeho bob se vcelku těším. A po pravdě ať v dobrém či ve zlém nám to asi ve vztahu pomůže.
Trochu mi přijde, že všechny "skopy" pro letošních rok jsou hodně o řešení, posunu, kolizí, i tak mi přijde že výsledkem je  pročistění "vzduchu" k žití. Nebo alespon u vodních znamení mi to přijde hodně velké točení všemi směry.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.