LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Poslední červnový týden: Odlehčeni do víkendu...

26. června 2016 v 8:53 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Týden, ve kterém se postupne přehoupneme do prázdnin se zdá být úlevný i náročný. Jakoby se ke konci týdne nechtělo to špatné vzdát a trochu nám zatopilo. Ale zdá se, že si s tím vším celkem fajn poradíme.
Ještě v pondělí máme Lunu v Rybách a to může být dobré období nebo ještě několik dní začátkem týdne, pro sny, pro sny, pro drobná pochopení a budeme-li chtít, můžeme ve své intuici najít odpovědi na své otázky.


Úterý až čtvrtek je potom série dnů, kdy si budeme užívat nových začátků. Může tyto dny provázet příjemný pocit, že víme, kam směřujeme, že jsme odhodlaní následující týdny, měsíce, roky, prožít podle svého. Chvějivý pocit prvního kroku. Ideální doba pro nové, i odvážné začátky, pro hravost, pro záležitosti, které "nemají valného významu, ale potěší", a příjemné je, že právě z takových chvilek vám posléze může vzniknout něco trvalého. Minimálně máme možnost načerpat hravým a přirozeným způsobem síly.

Od pátku do neděle hrozí riziko v komunikaci mezi lidmi. Každý bude chtít hodně mluvit, ale buď bude mluvit o sobě a o svých problémech, nebo se bude snažit do svých problémů zatáhnout vás, podvědomě možná trochu ze škodolibosti. Budeme mít sklony nevyřešené záležitosti svých životů házet na bedra druhých. Lehčeji to ze sebe shodí vzdušná znamení, ta ostatní, zejména pak ta zemitá, budou mít trochu problém s tím si nebrat věci osobně. Vodní znamení pak mohou víkend prožít dokonce až v sebelítosti, protože půjde o věci, které se silně dotýkají citlivého srdce. Co na vás v tyto dny vykoukne a bude si žádat vaši pozornost, to už velmi naléhavě prosí o pozornost, protože to potřebuje vyřešit, odejít, už nebýt v takové míře, v jaké je. Jsou to věci, které vám škodí. Opět si vzpomeňte na lehkost poloviny týdne a pokuste se k ní vrátit. Má v ní místo právě tohle, co o víkendu řešíte?
Přeji krásný přelomový týden a šťastnou nohou do prázdnin....
R.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.6% (35)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.7% (107)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.6% (16)
jen málo toho vyjde... 11.4% (24)
vůbec nic 13.7% (29)

Komentáře

1 kirgyt kirgyt | 29. června 2016 v 10:16 | Reagovat

Koukám, že ta předpověď je pro mě jak stvořená :-)akorát řeším pár věcí, práci, jakým směrem se vydat...trošku tápu a teď jsem si pár věcí uvědomila. co vlastně nechci....díky moc..pěkné slunečné dny všem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.