TAROTSKOP na ČERVEN 2016 III: Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

7. června 2016 v 9:44 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Je tu poslední série červnových taroskopů...


Střelec
3 mečů, 6 holí, 3 holí, 4 mečů, 6 pentaků
Milí Střelci, i vy máte pracovní oblast na mrtvém bodě. Je zvláštní, jak se to mnoha znamením opakuje. Červen v tomto případě nepřeje nějakému hmotnému rozvoji, tomu, abyste sbírali výsledky svého činění, ale naopak velmi přeje tomu, abyste si na ty budoucí výsledky založili půdu. Je to období, kdy si musíte především odpočinout, zastavit se, abyste všechno to "pracovní" viděli z jiného úhlu pohledu. Stagnace léčivá a posilující.
Nakonec, je vám to třeba, protože červen je pro vás možná měsíc, kdy si lížete rány, především citového charakteru. Něco se dojasňuje, dojasní, a nemusí to být úplně příjemné, na druhou stranu vám to sundá okovy z nohou a budete mít šanci udělat krok dopředu, směrem k nové budoucnosti. Není to ještě o tom, že by budoucnost byla vidět, to vůbec ne, je jen na obzoru a možná ještě v mlze, ale JE tam. Taky to bude vyžadovat vykročení, které je odvážné a do kterého se vám moc nechce… Štěstí ale přeje jen odvážným. Můžete to být vy, může to být i někdo ve vašem okolí, kdo podobnou situací prochází a vás se to citově dotýká. Ten někdo je nějakým způsobem spjat i s vaší budoucností.
Co se týče lásky, tak dostanete takový průměr. Dostanete to, co si zasloužíte, dostanete možná nečekaně milé gesto, ale věřte, že bude upřímné. Jedním si v červnu můžete být jisti. Kdo vám projeví v tomto měsíci sympatie, ten je myslí vážně.
Co vás může v červnu trápit? 8 mečů. Nemožnost se hnout. Ochromující strach se hnout z místa. Možná ta bolest, která ve vás je nebo ještě bude, je příliš silná a paralyzující. Věřte však, že vás to, čeho se bojíte, ve skutečnosti neohrožuje, že jen máte strachem zostřené smysly. Takže si tím projděte, nechte strach projít sebou, kolem sebe a pusťte se do odvážných kroků. Na konci měsíce sami sebe pochválíte.
Kozoroh
Královna mečů, Páže mečů, Královna, 5 pohárů, 6 holí
Je to neuvěřitelné, ale i vy máte nikoliv úplně pěknou kartu na práci. Tady vás čeká možná nějaké zklamání. Podraz, nebo chyba vlastní vinnou, která vás bude mrzet, opravdu mrzet. Ztráty ale určitě vyváží další měsíce, takže jde o to, nějakým způsobem dobře projít touto krizí. Dávejte si pozor na chyby, na liknavost, na lenost, v červnu se konkrétně vám může velmi brzy vrátit v podobě velké ztráty.
V lásce ale budete celkem v pohodě. Měsíc odvážných kroků nebo pocitů vítězství. Jste v procesu jakéhosi "nabití energií", jste v situaci, kdy stojíte na prahu a nevíte, jestli zaklepat. Moc byste chtěli, ale nemáte možná dost odvahy? Zdá se ale, že ji v průběhu června posbíráte. Obecné energie na červen jsou hodně o komunikaci, o tom, že budete chtít řešit, že budete mít sílu i ukončovat rozumně to, co vám již neslouží, že budete chtít se vším všudy skoncovat s tím, co vás už štve! Odvahy na rozdávání. A končí vám červen příjemnou kartou, která pro ty, kdož chtějí býti matkou, může znamenat těhotenství nebo pro ostatní období, kdy si spočinou ve svém křesle pohodlí a řeknou si, že teď všechno běží tak, jak má a je to proto, že "jsem si za tím pořádně šla nebo šel!" Vlastně nemůžete v červnu udělat chybu (až na tu pracovní oblast, ale tam asi skrytě tušíte, oč půjde, je to tam výsledek dlouhodobějších událostí v minulosti)… ačkoliv vás může měsíc červen bolet, jsou to jen porodní bolesti výsledku, který zanedlouho uvidíte.
Co vás může v červnu trápit? 4 mečů. Nemoci… možná nějaká nemoc nebo cokoliv, co vám znemožní posun, pohyb vpřed, akci… V kombinaci s těmi kartami obecnými je to spíš o tom, že si to budete myslet. Chtěli byste prostě v červnu zvládnout akčně víc, než na co možná stačíte, než na co stačí vaše okolí a tak vás může někdy štvát, že nejdou věci tak, jak byste si přáli. V těchto chvílích se zastavte a podívejte se kolem sebe a hlavně do sebe - v tom odpočinku naleznete možná ještě lepší řešení, než je máchání mečem kolem sebe!


Vodnář
Blázen, 10 mečů, 2 mečů, 6 holí, 2 mince, Rytíř kalichů
Jste asi jediní, komu se bude tento měsíc dařit v práci, NEBO v pracovní oblasti potkají příjemné lidi. No, docela tak příjemné, že to může zavánět až nějakým lehkým okouzlením. Nebo opravdu pěknými nabídkami. Něco vám tady ten měsíc prostě mimořádně parádně zpříjemní. Jinak to totiž nebude úplně jednoduché. Možná jste minulý měsíc dospěli k nějakým smírným řešením nebo řešením vůbec, ale v červnu poznáte, že to tak jednoduché vítězství nebylo a že vás čeká další bitva, která může začít rovnou nečekanou prohrou. Nebo vědomím, že tady to opravdu nepůjde a musím to prostě vzdát. Může se to týkat mezilidských vztahů, protože k nim máte pro tento měsíc velmi těžkou kartu, a spojuje se s tou obecnou. Možná na vás vyplave problém, který nebudete moc chtít vidět, nepříjemný, opět vyplavalý a "zase prostě někomu ustupovat? Už toho mám dost, dejte mi všichni pokoj!" Zdá se, že to nové směřování se ještě oddaluje, nebo k němu přijdou v červnu nečekané a nepříjemné komplikace. Ke konci měsíce ale už zase máte půdu pod nohama a uvidíte cestu, kterou se dát. Začátek a konec měsíce má stejnou energii, ten střed je ovšem nepříjemný v tom, že řešíte nutnost ještě dokončit tu očišťující práci na svém životě, možná i trochu poopravit své názory bude třeba. Možná také spíše uvidíte, že to, co jste udělali v minulých měsících bylo opravdu dobré a tyto změny budete přijímat s nadšením a rádi dometete to, co máte ještě zašpiněno. Záleží to na tom, čeho a jak se vás to dotýká.
Co vás může v červnu trápit? 6 mečů. No právě to, že ještě nikam nemůžete. Už vás to na starém místě nebaví a na nové ještě nemůžete. Rádi byste zrychlili ten vývoj…. Ale ještě to nejde. Dobrou zprávou je, že na konci měsíce už to opravdu uvidíte, takže vydržte v klidu. Prázdniny vám jistě přinesou oddech.
Ryby
3 mincí, 9 holí, 4 holí, Viselec, 2 mincí
Vy budete v práci v červnu opravdu dříči. Dokonce i na takových místech, která vás vyloženě nebaví a na kterých trpíte. Budete možná velmi unaveni nebo vyčerpáni a ze všeho nejvíc budete chtít nějaké volno. Můžete také zvažovat změnu své práce směrem, se kterým si v myšlenkách už delší dobu pohráváte. Jenže nakonec možná budete uondaní červnem ještě víc, protože práce je před vámi opravdu hodně. A to i té obecné, životní. Minulý měsíc jste možná začali něco nového, možná se vám vylepšili vztahy s lidmi, to by mělo i v červnu pokračovat, ale také možná budete na lidi kolem sebe měnit názor. V lásce se vám nebude moc dařit v tom smyslu, že byste podnikali smyslné výlety a akčně plánovali svatby… spíš naopak, jakobyste se uzavřeli do sebe a velmi přemýšleli nad těmi, se kterými žijete. Na druhou stranu, když tato introspektiva dopadne dobře, poslední karta vašeho června je mimo jiné i o svatbě. O zakončení, o úspěšném vyřešení toho, co vám měsíc přinese. Můžete zažít několik těžších chvil, ale na druhou stranu máte vždy po ruce řešení, vždy tam bude pomocná ruka nebo náhoda, která vám pomůže. Dávejte si v červnu pozor na své zdraví, je tu ohrožení tou únavou a nemocemi z únavy a vyčerpání, jinak se dá říci, že máte našlápnuto velmi dobře a celý měsíc vás povede přes kameny správným směrem.
Těžte ze svých minulých zkušeností, nenechávejte se ukolébat planými sliby nebo novinkami, které nejsou ověřené, pokud budete potřebovat pomoc sami sobě, obraťte se do svého nitra a do zkušeností, vzpomínek a logiky.

Co vás může v červnu trápit? Spravedlnost. Nejistota, je všechno tak, jak má být? Nebo se mýlím? Faktem je, že spousta věcí ve vašem životě se může otřásat a nejste si jistí. Pečlivě zvažujte, on to konec měsíce už nějak vyhladí a uvidíte tu správnou cestu nebo řešení.

a ještě červen obecně:
Červen obecně nemůžeme ovšem pominout...
…řekla bych, že do něj ještě přechází celkem obtížné květnové energie, ale dobrou zprávou je, že je to opravdu už generální úklid. Začátek měsíce je ještě těžký, přijde mi, jako bychom byli taženi ještě situacemi, které tak úplně nechceme, ale ony se na nás lepí - je to vyloženě o něčem, co nám bere energii, ale ještě snad i proti své vůli musíme chvíli vydržet. Pro jiné to může být neskutečným způsobem nahuštěné situace, práce, události, vztahy, které se přímo překřikují a chtějí dořešit. Jako když finišujete do cíle, už fakt nemůžete, ale ještě vzepnete poslední síly, vyplivnete plíce a doběhnete to. Tak nějak působí první část měsíce. Spojeno to může být s minulostí, nebo s řešením minulosti, často zasahující hodně daleko. Nebo s někým, kdo se odněkud vynoří a podá vám pomocnou ruku. Je to také čas pěkných a nečekaných gest a něžností, které tu a tam mohou vyskočit a opravdu pěkně vás překvapit.
Kolem 10. června mám dojem, že začne všechno už pomalu, až nesměle měnit. První karty jsou "pážecí", je to o nesmělém se rozhlížení v nových situacích. Zcela zřetelně ale pocítíte úlevu od starého, a to nové vás možná překvapí, přijde vám náročné. Může to být ale způsobeno pouze únavou z předchozích týdnů, měsíců. Není to o tom, že byste se měli leknout. Naopak, vezmete-li vše za správné konce, už koncem června se můžete dočkat prvních výsledků, sladkého ovoce nebo dílčích úspěchů. Střed měsíce bude o nutnosti se postavit něčemu, co nás může i ohrožovat, nebo obtěžovat, a zároveň se dobře rozhlížejte kolem, mohly by se sypat situace, které mohou přinést zisk v týdnech a měsících příštích.
Je obrovský rozdíl mezi začátkem a koncem měsíce, jako nebe a dudy. Na to jsem sama zvědavá, jak to na začátku prázdnin zhodnotíme.
Znamení předchozí najdete na červen pod těmito odkazy:
a
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 maje maje | 7. června 2016 v 10:28 | Reagovat

Rení, tak to jsem se asi tak moc těšit neměla, co? i když vlastně,... no nic, tak odfrkneme si jindy, posunem se taky jindy a jdeme zase bojovat :-/

2 Selinka Selinka | E-mail | 7. června 2016 v 10:53 | Reagovat

Jo, jak už jsem psala, v práci se cítím vyhořele, druhým pohlavím se cítím využívaná a vůbec jsem ve stavu "vlezte mi všichni na záda". Tak co na mě ještě vypadne za kostlivce, to bude paráda..asi.

[1]: všimla jsem si, že teď taky řešíš intriky v práci, Marti, to je hnůj, co?

3 maje maje | 7. června 2016 v 12:08 | Reagovat

[2]: Seli, taky. když mě nejvíc vadí, že nikdo nic neřekne, jen štěbetání za zády, šeptání, společné odchody,... víš, kdyby přišli a řekli, že jim třeba vadím, bylo by mi to milejší, než tohle. nevím, co si o tom mám myslet a z jaké strany to přijde. Seli, drž se. mám stejné pocity. vyhořelá, využívaná, zdeptaná, unavená ze všeho a všech. a vlezte mi všichni na záda (nebo i jinam) mám na můj vkus už dlouho. možná to mě vnitřně ničí ;-) ale víš co? bude líp. musí. protože jinak by to nešlo. za každým mrakem svítí slunce. jen počkat, až ten mrak přejde ;-)

4 Selinka Selinka | E-mail | 7. června 2016 v 12:15 | Reagovat

[3]: tak já doslova intrikaření zažila minulý týden, ale tak moc okatě a nepříjemně, že mi je z toho zle ještě teď. A je mi jasný, že tím to nekončí. Je toho samozřejmě víc, jenom teď to jde všechno vidět, i ty návaznosti z předchozích měsíců, a všechno dohromady tvoří obrovskou kopu hnoje. A to jsem se v lednu radovala, jak se mi po dlouhé době nastartoval motor ..ha ha,tak teď jedu na tužkový baterky. Posílám Ti tam zafoukání, ať Ti ten mrak konečně odpluje :-)

5 Magda Magda | 7. června 2016 v 12:16 | Reagovat

Tak jsem si přečetla výklad pro Kozorohy a řeknu vám, že se jdu zahrabat pod peřinu a vykouknu až 1.července. To už na mě vyjukne nějaké to štěstí. Mám asi jedinou výhodu. Jsem na rodičovské, takže katastrofa v práci se mi nejspíš vyhne.
Děkuji, Renatko, za Tvůj čas a pečlivost, za písmenka pomoci a uvědomění, co nám tu skládáš.

6 Jonlys Jonlys | Web | 20. července 2017 v 20:47 | Reagovat

Ako sa dostať bezplatný iPhone5S? Veľmi jednoduché! Detailov WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.