Třetí červnový týden 2016: Všechno stihněte v pondělí!

12. června 2016 v 10:42 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Hned v pondělí čekejte uvolnění v komunikační oblasti. Pokud se vám věci pořád nějak nechtěli hýbat, tak Merkur, planeta komunikace, se v pondělí stěhuje do Blíženců. Navíc jsme v tomto znamení ještě celkově, a Luna je v Panně. Pondělí je tedy ideálním dnem pro komunikaci a vyjasňování si čehokoliv. Vrhněte se do jakékoliv práce, která vyžaduje velkou porci předávaných nebo tvořených informací.
Zdá se i, že budete mít štěstí na lidi, jakoby všichni byli tak nějak milejší. No prostě dobře naladění.


Úterý a středa bude pokračovat v podobném duchu a může nás uprostřed týdne potkat i něco, co nám pomůže si věci ujasnit. Potkáme "anděla", potkáme člověka, který jen tak mimochodem navrhne řešení, které nás ani nenapadlo, někdo s námi zapřede hovor na téma, které se později ukáže jako zásadní a posouvající vpřed. Týden je to sympatický, protože není o emocích, ale o rozumu a dokonale promyšlených věcech.

Čtvrtek až sobota je Luna ve Štíru, navíc se mílovými kroky blížíme k úplňku, a navíc v pátek ještě Venuše vchází do citlivého období Raka. Možná na nás v tuto dobu - a ještě o víkendu, mohou padnout staré bolesti, smutky, nostalgie. Asi budeme trochu citlivější. Konec týdne nese kartu Svět, která ukončuje, přirozeně ukončuje cykly a začíná také nové. Takže cokoliv se s koncem týdne přihodí, bude ve výsledku osvobodzující. Možná to bude smutné... možná to budou nějaká smutná uvědomění, ale zároveň parádně naservírovaná další budoucnost. Jen asi bude těžší ji vidět, záleží na tom, do jaké míry už jste nasměrováni k tomu novému a v jaké míře jste ještě po uši ve starém. Své také vykonává letní slunovrat, který bude už příští úterý. Je to čas rizikový pro srdce, pro vyčerpání, můžete mít možná i pocity, že si připadáte jak po nekončícím flámu, nedospalí, unavení, neorientovaní v čase, hnaní neustále k výkonnosti. I na našich tělech se odráží krátká noc a citlivější jedinci mohou reagovat i únavností, která může být vyšší než v zimě. Rovnodennost v kombinaci s úplňkem prostě osvítí úplně všechno, i to, co bychom už radši nechali schované...

V neděli odpočívejte, sám Střelec se postará o to, aby se dokončilo všechno to, co se ještě třeba přes týden nedokončilo.

Kdo udělal odvážné kroky, tomu se příští týden vyplatí.
Kdo neudělal, ten dostane kopanec do kotníku, aby teda už konečně vykročil.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 12. června 2016 v 19:50 | Reagovat

Teda Renčo ty jsi mi udělala radost.Já si přeji potkat ANDĚLA jelikož ve středu přijde ortel ohledně bytu.A ten týden vypadá moc pěkně.Děkuji a všem kočkám krásný týden už je mi líp .

2 Magda Magda | 13. června 2016 v 16:47 | Reagovat

Tak nevím. U mě se to dnes nějak překlopilo do těch emocí a mám bulivku. Tak věřím, že i pro mě se nějaký ten andílek najde a otře slzičky.
Užívejte prima dny. :)

3 Selinka Selinka | E-mail | 14. června 2016 v 9:33 | Reagovat

Teda já včera komunikovala co to šlo a stejně mi pořád ještě ty 3 uprděný dny službky neschválili a diskuze pokračuje :-(

4 sylva sylva | E-mail | 16. června 2016 v 11:31 | Reagovat

Holky já mám radost ANDĚL mě slyšel a mám to opět přiklepnuté na půl roku.
Jinak čtvrtek jak píšeš Reny mám úplně podle tvé předpovědi fakt doslova a asi to bude v tvé předpovědi pokračovat až do neděle.
A moc mě těší i ty poslední 2věty,vybrala jsem si tu 1 .Konečně se někam pomalu posouvám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.