11. - 17.7.2016: Užívejte si klidu , v půlce týdne buďte trochu akční...

10. července 2016 v 8:16 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Čeká nás opět celkem příjemný a částí i akční týden. Celkově pokračuje trend snižování "přecitlivělosti", kterou nám nesl Rak. V něm se sice bude koupat Slunce ještě do půlky příštího týdne, ale úlevu nese například úterní Venuše vstupující konečně do Lva a do stejného znamení jde ve čtvrtek Merkur. Takže se naše uvažování, věci týkající se lásky a komunikace stane postupně během tohoto týdne víc věcná, víc promyšlená, méně ovlivňována city, smutky a nostalgií a netrpělivostí, případně vztahovačností. Na druhou stranu, co umírá, kope a bolí - takže ty bolestivé myšlenky do minulosti mohou cyklicky v tomto týdnu gradovat.


Pondělí a úterý máme Lunu ve Vahách a i tarot podporuje touhu po hledání jistoty a harmonie. Více než kdy jindy budeme v tyto dva dny toužit po klidu, po rovnováze, touhu chtít sklidit plody svého úsilí, ale také si na ně počkat. Dva trpělivé dny, které nejlépe využijete tím, že se budete věnovat sobě a svým blízkým. Komunikace bude věcná, pokud chcete něco řešit, směle do toho, mohlo by to i padnout na úrodnou půdu na druhé straně, protože ze všeho, co řeknete bude zřejmé, že velmi myslíte na budoucnost a nenecháváte nic náhodě, jste odhodlaní se postavit minulosti i budoucnosti. Období aktivního čekání na budoucnost.

Prostředek týdne, středa až pátek je ovlivněn energií a především rizikový pro ohnivá znamení. Sice jejich impulsivitu mírní komunikační Merkur vcházející do Lva, ale na druhou stranu, právě toto znamení v nich může probudit šelmu. Vyhněte se v těchto dnech především Štírům, Střelcům, Beranům a Lvům. Ti mohou velmi trpět pocitem netrpělivosti a touze řešit neřešitelné a nadělat kolem sebe víc škody než užitku. Zbrklost a touha mít všechno hned může zmařit všechno předchozí úsilí. Ostatní, nebo pokud nebudete toto puzení cítit, mohou tuto dobu využít k tomu, že navážou na příjemný začátek týdne a mohou něco z toho, co si pro sebe vymysleli, realizovat. Doba přeje akci, odvaze, ale také něze. Pozor na sny, mohou v tyto dny být kruté, noční můry a období také mimořádně přeje různým intimním bolestem, zánětům, zánětům močového měchýře apod.

Víkend se zklidní, ačkoliv přechází do Střelce. Energie se trochu zmírní, ale zase jen tam, kde je všechno v pořádku. Protože se stále překrývá velká citlivost a přitom touha mít věci v pořádku po té logické stránce, může být i víkend trochu "jedovatý impulsivností", a trápit nás mohou pocity, že nemáme kolem sebe právě to materiální nebo citové zabezpečení, které potřebujeme. Na druhou stranu, když o víkendu sáhnete na cokoliv, co vám má přinést zisk do budoucna - věřte, že budete mířit přesně. Jen prostě dobře přemýšlejte, promýšlejte....

Celý týden opět nese energii, díky které si lépe uvědomíme věci, které chceme nechat za sebou a zejména ve středu týdne budeme mít odhodlání je za sebou opravdu nechat. Dejte si pozor na impulsivitu ve středu týdne, užijte si příjemný začátek týdne, načerpejte síly a tento pocit si udržte celý týden, využijte akčnost, kterou s sebou ponese a šlápněte do pedálů tam, kde můžete. Myslíte, že by se vám vyplatil nějaký risk? Uvažujete o tom už delší dobu? Riskněte! Týká se to především věcí, které mají spojitou s něžnou minulostí... Tam je jednoznačné ANO... využijte v tomto směru ještě poslední zbytky Račí něhy, která nás bude provázet ještě do půlky příštího týdne. Lidé jsou ještě hodně rozcitlivělí, ale zlepšuje se schopnost o citech komunikovat a lépe a praktičtěji je cítit, uvažovat o budoucnosti....

Příjemný druhý prázdninový týden přeji!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 18.3% (32)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.3% (88)
něco z nich vychází dobře, něco ne 8.6% (15)
jen málo toho vyjde... 10.3% (18)
vůbec nic 12.6% (22)

Komentáře

1 Iveta Iveta | E-mail | 14. července 2016 v 12:36 | Reagovat

Renatko, děkujeme !!! :-)

Už je půlka týdne, chtělo by to více akce, ano, ale také lepší počásko - minimálně alespoň nedeštivo.
Ale pak zase ty houby co porostou...to bude balada...

2 selinka selinka | 16. července 2016 v 13:50 | Reagovat

Hlasim, ze jsem si to vzala k srdci a aktivne posilam kazdy den jednu fotku sebe od more, tak doufam,ze se mi to zuroci.... jinak Vas zdravim z Bulharska, zitra letime domu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.