LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Poslední srpnový týden: Zásadní témata na stole

28. srpna 2016 v 9:46 |  Každotýdenní kalendář
Poslední týden prázdnin je tady. Užijte si poslední dny, teplo, sluníčko a rozlučme se s letošními prázdninami s grácií.


Ještě pondělí bude pod vlivem Raka, jehož citlivost nás mohla rozkolísat o víkendu. Všechno už se ale začíná stabilizovat a od smutných nálad nás pondělí definitivně vysvobodí tím, že Luna přejde do znamení Lva a na víkend do Panny a na neděli už do Vah.

Ve zvýšení míře nás mohou příští týden potkávat k řešení zásadní věci. Týkající se vztahů, majetku anebo kombinace obojího, protože tu jednoznačně jde o něco, na čem našemu srdci maximálně záleží. Je to stejně tak energie ztrát jako velkých zisků - ale v každém případě to bude něco karmického, něco, co dostáváme spravedlivě. Nebo je nám spravedlivě udělena lekce.
Začátek týdne je opravdu něžný, můžeme ho tak vnímat... bude ale taky možná příliš citlivý, ještě stále ten Rak.


Na druhou stranu, když udržíme emoce v těch pravých mírách, nepropadneme depresi, pak je toto spojení pondělního dne jako dělané pro spolupráci, pro nové vztahy, pro zásadní rozhodnutí, která ale mají pevný podklad, pro všechny zážitky, kdy "chcete zažít něco hezkého".

Praktický Lev a další znamení potom tento týden posouvají vpřed a může to znamenat, že ještě poslední prázdninové dny sklidíte plody za své úsilí a bude to vcelku štědrá nabídka. Dokonce taková, že vás zastaví, vyrazí vám dech a možná se na chvíli s koncem týdne schoulíte sami do sebe, abyste se s ní těšili, nebo abyste si rozmysleli, co dál.

Někteří mohou řešit právě ta finanční a hmotná témata, témta související s dalším směřování něčeho pro sebe velmi důležitého a spjatého s city, s něčím, co si neumíte představit, že byste neměli - a tady se právě mohou dít ty záležitosti, které s budoucností pohnou, přehodí výhybku. Poustevník je potom výsledkem, ale není to špatná karta. A může u každého mít jinou podobu. Někdo se bude cítit okraden a tak odejde do ústranní, alespoň ve své duši... Někdo se bude cítit obohacen a tak odejde do ústraní, aby se se svým darem těšil a "nespotřeboval" ho zbrkle. První zářijové dny vyzývají ke klidu, k dobrému přemýšlení nad vším, co vás potká.

Události to mohou být zásadní, které vás posouvají nebo vám ukazují cestu. Dívejte se dobře a ještě lépe přemýšlejte a dejte na svou intuici. O tom právě Poustevník je. V kombinaci se Spravedlností je opravdu silná energie pro věci dobré, šťastné i méně příjemné. Ale vždycky je tam přítomna spravedlnost. Nebo ukončení nevyhovujícího stavu, při kterém dostanete čistý list papíru - tak a teď s DOBŘE ROZMYSLI, co vlastně chceš.

Mohou se plnit ta škodolibá přání - dej si pozor na to, co si přeješ, aby se ti to náhodou nesplnilo.

Mohou se potkávat osudoví partneři....

Můžete hledat novou práci, bydlení, cokoliv, co zásadně mění život.

Můžete dojít k zásadnímu poznání o svém životě.

Tak tohle je opravdu důstojný a silný konec srpna, co říkáte?
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.6% (35)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.7% (107)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.6% (16)
jen málo toho vyjde... 11.4% (24)
vůbec nic 13.7% (29)

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 28. srpna 2016 v 12:11 | Reagovat

Ako rýchlo to ubehlo... myslím prázdniny a leto :-)
Želám všetkým krásny, silný týždeň plný uvedomení a ďakujeme za výklad Renatka.

2 Selinka Selinka | E-mail | 28. srpna 2016 v 12:19 | Reagovat

Jo, já mám dostat po 5 letech konečně přidáno, ale za dosti zvláštních podmínek :-( Taky přemýšlím, co s tím.

3 Tom Tom | 28. srpna 2016 v 13:16 | Reagovat

Jako bych se v tom viděl. Ty víš nad čím vším přemýšlím. Jen se musí něco doladit, aby ta změna proběhla. Práce se hezky rozjela, pokud se to udrží, přijde brzy i stěhování a až dojde k tomuhle, myslím si, že se tím vytvoří půda pro to srdcové. Ještě mě čeká hodně práce to všechno uvařit a nebude to snadný, ale zvládnu to... :) Tak mi drž i chodidla... :D

4 umodrekocky umodrekocky | Web | 28. srpna 2016 v 13:23 | Reagovat

[3]: Ráda! Moc moc moc....

[2]: Ještě se k tomu mohou nějaké věci vyjasnit, on ten týden je i o té spravedlnosti, která přijde...

[1]: Máš pravdu, uběhlo to rychle, uběhly mi snad nejrychleji ze všech zatím :-(, kéž by nadšení ze začátku školního roku vydrželo nebo se alespoň cyklicky vracelo ;-)

5 sylva sylva | E-mail | 28. srpna 2016 v 13:45 | Reagovat

Moc krásný týden nás čeká Reny podle tvé předpovědi, tak jsu napjatá.Ale jak píšeš dnešek je v raku a já  bych bulela a bulela,tak snad to přejde.A zítra jdu po 14 dnech dovolené do práce a vůbec se mi nechce.Takže všem krásný začátek září a školního roku.

6 Jitka Jitka | E-mail | 28. srpna 2016 v 19:52 | Reagovat

Uffff. ... Reni... Aniž bych četla Tvoji předpověď, udělala jsem Něco ve vztahu... a nevím, jestli je to správně? Právě teď... Co myslíš, prosím... Jitka 12.8.  a ON 19. 9.

7 Marcela Marcela | Web | 29. srpna 2016 v 19:10 | Reagovat

Tak jestlipak se mi to splní. Prázdniny byly okamžitě pryč, jsem moc zvědavá....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.