LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ZÁŘÍ 2016 pro Blížence: "Těhotenství", které dojde naplnění

23. srpna 2016 v 14:28 |  Každotýdenní kalendář
Blíženci se mi tu ke slovu hrnuli opravdu vehementně, takže první tři karty doslova vyskočily z balíčku. Spravedlnost, Císařovna a Páže mečů jsou tedy hlavními energiemi, které je budou v září provázet.
V září, nebo zhruba měsíc od tohoto výkladu...


Je možné, že v září k vám přijdou události, které jste zaseli někdy v minulosti. Nebo to bude karma, která vám právě nyní bude vracet dobré skutky z minulosti. Bude to v každém případě něco, co bude mít obrovský potenciál růst. Co už bude snad nějakým způsobem přepřipraveno pro vaše ruce, co bude možná už celistvým výsledkem. Můžete otěhotnět, může s vám rozrůst rodina, můžete najít partnera do páru, může se začít rozvíjet a plodit něco, v co především vaše duše doufala, nebo co vám život podstrčí, protože to je plán vaší duše.

Páže mečů, které je za touto dvojicí karet může naznačovat, že si buď tuto událost ještě nebudete moc umět srovnat v hlavě, nebo se jí dokonce budete trochu obávat. Může to totiž být něco, co jste ještě nepoznali, z čeho jste rozechvělí, máte v ruce tu ostrou zbraň úplně poprvé,... chudák páže, tolik se mu třesou ruce a bojí se, aby něco nepokazil... a připadá mi to, že to může být až něco, v co jste sami u sebe nedoufali.
Jako když dostanete něco, co snad ani nepovažujete za vhodné sami pro sebe.

Může se to týkat spíše rodiny, vztahů a záležitostí, které mohou růst, které budou expandovat do prostoru, které vám budou v budoucnu přinášet nějaké plody nebo hmotný zisk.
V září se můžete dočkat jakýhkoliv plodů svého úsilí, zejména tam, kde bylo potřeba trpělivosti, abyste se dočkali. Takové těhotenství, které v tuto chvíli dojde výsledku.
Pocit strachu nebo nepatřičnosti tam může být přítomen, ale další série karet naznačuje, že byste s tím měli být rychle hotovi.

Královna mečů a Síla je potom o tom, že v nové situai se velmi dobře aklimatizujeme. Samozřejmě to neplatí pro každého, ale dříve či později dojdete k úlevnému názoru, že TOHLE je pro vás to nejlepší. A bude to vědomí, které půjde spíše rozumem, které může být tak trošku v tuto chvíli ještě vypočítavé (nebo to tak může působit navenek), ale ve skutečnosti to bude takový úlevný akt od toho strachu, který naznačuje Páže mečů. Ten strach se transformuje do silnější osoby a následně do té poslení karty Síla.

Je to možná i varování před tou vnitřní šelmou, před tím, co v sobě skrýváme, bolesti, staré vzorce chování a myšlení, sebedestruktivní chování. Nenechte ho zvítězit a to z jednoho jednouchého důvodu. TO DOBRÉ vám bude v září převažovat. A bude to to, co si opravdu zasloužíte. Nebo na tomto svém dlouhodobém cíli neústupně dál pracujte! Pokud neuvidíte výsledek, tak využijte tu práci, tu dřinu a nepřestávejte.

Může se to tedy více týkat vztahů, než pracovních záležitostí, ale nejvyšší potenciál tyto energie budou mít v seberozvoji. V tom, co považujete za "stabilitu svého domova, svého srdce". V tom, co je pro vás obraz spokojenosti v životě.
No a pokud je to třeba práce, tak to bude v pracovní oblasti. Pokud je to láska, může se něco udít tam...

Osud vám dá v září možnost ochutnat svou vlastní sílu a to v takové míře, že to určitě nepřehlédnete...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.