ZÁŘÍ 2016 pro Býky: Úleva díky pochopení

23. srpna 2016 v 14:09 |  Každotýdenní kalendář
Býci budou mít začátek září ještě poměrně těžký a bude se jim ulevovat až v průběhu měsíce.
Nebo si s sebou celý měsíc, ač už celkem vyřešení a s jistou dávkou úlevy, potáhnou živé vzpomínky na to, co je ještě nedávno trápilo.

I pro ně může být září opravdu zlomovým měsícem, protož hned druhá karta je Kolo osudu, které by je mělo vysvobodit ze situací, které jsou pro ně v tuto chvíli ještě neřešitelné. Devítka holí, která je před ní je o chvíli, kdy už nemůžeme... kdy už jsme opravdu na kolenou, ale ještě naposledy se vzepřeme a pokusíme se vstát. A ejhle, ono jim to kolo osudu podá pomocnou ruku.


Takže milí Býci, pokud máte ve svém životě situace, které ne a ne vyřešit, zkuste to ještě jednou. Možná právě září vám konečně přijde vstříc a konečně to vyřešíte.
Je to také o tom, že můžete věci řešit na základě svých minulých zkušeností a znalostí, jakobyste měli dojem, že teď už všechno víte, teď už můžete udělat první krok a sami tím Kolem osudu pohnout.
Ano, jste unavení, ale ve skutečnosti máte možná více sil, než si v tuto chvíli myslíte.

Všechny ostatní karty jsou ve vašem zářijovém výkladu o sjednocení duše, nalezení sebe sama a o pohybu vpřed a především, jako předtím u Beranů, i u vás je to o tom, že pochopíte souvislosti mezi tím, co se vám dělo v minulosti, a jaké to bude mít následky pro budounost.

Je to celkem rachot, a tak může docházet k čemukoliv, co zavání zásadními až osudovými změnami. K tomuto tématu tu máte rovnoudvě karty a mohou to být změny především v citové oblasti, vztazích s lidmi anebo zázemím, místem "domova vaší duše", s něčím, kde s cítíte spokojeni.
Stabilní vztahy mají obrovskou šanci posílit, možná dojít i rozhodnutí posunout takový vztah na vyšší úroveň, přestěhovat se, mít dítě, udělat tady jakýkoliv krok, který vyžaduje to, abyste to měli dobře promyšlené (protože nyní už máte nebo mít budete), s nestabilními vztahy pak takováto kombinace energií může nepěkně zamávat a záleží na tom, co oba dva od sebe očekávají. Tady není čas, ani nebudete mít náladu na přetvářku, na hraní her, na cokoliv, co vám je proti srsti. V tuhle chvíli už to není o kompromisech, ale o tom, jací chcete být.

Poslední karta je Víra, která je také o stabilitě a o vědomí toho, kam směřuji. V co věřím a kde chci zakotvit. Vzhledem k té pohybové kartě Vozu, bych se nedivila, kdyby se nějaká část Býků v září stěhovala nebo zásadně měnila práci, vztahy, nebo si ve zvýšené míře plnila sny...

Rozhodně vás čeká v září pěkný měsíc, ve kterém přijímejte své změny s otevřenou náručí, je to po dlouhé době, kdy se vám může ulevit a když opravdu uvidíte, kudy jste se nasměřovali a budete tam mít pár událostí a možností, jak své změny provést.
Prostě, rozhodnete-li se odložit smetáček s popelem, vezmete si šatičky, tak ten kočár s koňmi za domem čekat opravdu bude...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.