ZÁŘÍ 2016 pro Kozorohy: Nešlapte si po štěstí...

27. srpna 2016 v 10:38 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Kozorozi budou věru těžké září, nebo těžkých pár týdnů před sebou. Hlavu plnou až přeplněnou. Jakoby se v nich úplně schizofrenicky drtila touha něco drtit, dořešit, konečně zamáčknout - a kombinace vášnivosti a lpění je prostě vražedná, a touhy něco nového začít. Je tu riziko - a to po celý měsíc, že si můžete šlapat po štěstí.
To je jediný a nejlépe vyjádřený dojem z první poloviny karet.


Všechno vás bude štvát... všechno vás bude štvát tím, že to nepokračuje, že to netrvá, že to nezačíná nebo že toho je málo. Z výkladu jasně dominuje touha MÍT VÍC. Vydyndat z jalové krávy tele nebo ze semínka plody.
Může to být ale i jinak - je možné, že vám září přinese pocity nebo události, při kterých se budete cítit zahnáni do kouta, nuceni si chránit to málo, co vám zbylo. To málo, co máte - nebo to nejcennější ve vašem životě. Můžete se cítit ohroženi.
Ve hře v každém případě bude něco, co považujete za nesmírně cenné a cosi nepříjemného, nutkavého a úlisného, co se kolem toho bude motat.
Jakou to nakonec bude mít podobu, uvidíte sami, to může být u každého jiné.

Dobré zprávy na obzoru
Nemusíte však propadat takové depresi nebo úzkosti, jako se na první pohled zdá. Září je pro mnohé Kozorohy také měsícem, který jim přinese ta řešení, po kterých touží. Tam, kde osud rozhodne, že už je čas. Kolo osudu je velmi slibná karta a vám se navíc otáčí v příznivém směru moudrosti a klidu. Události, které by vás tedy mohly potkat by vás měly uklidnit a ukázat, že vaše obavy nebo ty černé myšlenky po nocích, nejsou tak strašné a tak reálné, jak se někdy zdá.

Září také může přinést události, které jsou pro vás nové, které jste nezažili a kdy budete nuceni se postavit před něco, co jste v životě neměli v rukou. Co jste ještě nezkusili a čeho se možná bojíte, protoež si prostě nejste jisti. Jakési vyhození teoretiků do praxe. A to může souviset s těmi životními změnami, které přinese to Kolo osudu.

Září pro vás tedy může být měsíce úlevy, pokud se nenecháte požrat ďábelskými myšlenkami a nezaslepí vás krátkodobé cíle před těmi dlouhodobými. Měsíc, ve kterém může vznikat něco nového, co se až později rozvine v plnou úrodu, ještě na to nespěchejte. A týkat se to může především praktických událostí, praktického života, nových pracovních nebo studijních začátků - prostě něčeho, co vám přinese především fyzický i duševní pocit pohodlí odvozený od materiálna.

Tak směle do září, milí Kozorozi....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magda Magda | 27. srpna 2016 v 18:31 | Reagovat

Třeba si u mě Osud udělal poznámku, že už je čas....
Děkuji, Renatko, za horoskop pro Kozorohy i pro ostatní kočky a kocoury.

2 Audrey Audrey | 22. září 2016 v 20:39 | Reagovat

Renatko, já taky moc děkuji a jsem ti za tvé výklady vděčná 💝

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.