ZÁŘÍ 2016 pro Lvy: Budete se muset vydat na cestu. Jinou.

24. srpna 2016 v 9:31 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Lvi mají možná v tuto dobu těžké období. A ještě těžší je čeká. Všechno to přetížení nebo pocit neštěstí, která vás provází je způsobem nesprávným úhlem pohledu na celou věc. A nebo tím, že ve svém životě dosud držíte něco, co tam už nemá být a co byste měli opustit.
Září vás bude provázet právě tímto snad někdy i trýznivým pocitem, že se věci dějí nějak vzhůru nohama, že se nedějí tak, jak byste si přáli. Nebo budete událostmi tlačeni ke zcela novému pohledu na věc.

A ono se vám nechce. Zkuste toho Viselce, který sype peníze do únavy, do zbytečností, do bezedné jámy neúspěchu, otočit. Najednou je vše jinak...

Viselec ze své ruky sype peníze, mince... a ukazuje k 8 pohárů, která je o opuštění něčeho, co možná máme rádi, ale strašně moc nám to už neslouží. A mince sype směrem k 8 mincí, která je o tom, že trpělivou a poctivou prací přijdeme k novým trvalým hodnotám. Je to jako podívat se do zrcadla a vidět tam něco, co dvakrát vidět nechcete, ale z toho výkladu je zřejmé, že je to jediná možná cesta ven. Jediná taková, která vám přinese opravdovou stabilitu v životě, nebo třeba stabilního partnera. Jste unavení, je tady patrná veliká únava, ale také máte za sebou zkušenosti, které můžete využít při učení té nové cesty.


Máte znalosti a dovednosti touto cestou projít.

Závěr výkladu ještě upozorňuje na to, že jakési machrování nebo nasazování si masek a to jak vášnivých, tak rozumných, nemá smysl a ve výsledku může vést k porážce nebo tomu, že někoho podvedete. Pozor tedy na agresi, na agresivitu ať už k jiným, nebo sobě samým, že si budete něco namlouvat. Pyrrhovo vítězství. S spojuje se mi to s tím, co zažíváte nyní, z čeho jste unavení. To, co vás nyní vyčerpalo, vás může začít nutit nasazovat právě tyto masky falše a přetvářky a dovede vás to k porážce. Ne třeba hned, ale až po čase...
Dobře tedy zvažujte to, jestli třeba znovu chcete sklouznout do starých modelů chování, ke starým vyčerpávajícím vztahům a lidem - a jestli chcete znovu dopadnout na zem unavení.

Pokud toto staré necháte za sebou a usednete do dalšího ročníku lekcí života, tak se vám otevře doopravdy bohatství a je to taková nálož, že si jsem jista, že už v průběhu těchto týdnů byste viděli první výsledky. Nesmíte se ale ohlížet, ani příliš se nechávat rozptylovat, je to práce, která je soustředěná, na kterou potřebujete často být sami, a která vám opravdu potem orosí čelo.

Přijde mi, že velmi často vás na tento směr bude září upozorňovat, směřovat vás tam... a nutit vás opustit staré koleje, které jsou tak příjemné, ale.... prostě už vedou jen do slepé uličky.

Září, nebo následující čtyři týdny, jsou tedy i pro vás obrovskou výzvou skoncovat se svými zlozvyky, neřestmi, vším, co vás vyčerpává... a nastoupit na novou cestu. Vůle, úspěch a motivace tady je přítomna v obrovské koncentraci.
Takže to za to určitě stojí!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.