ZÁŘÍ 2016 pro Raky: Uvědomění si svých snů a šance je vzít do rukou

24. srpna 2016 v 9:27 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Raci budou mít září, nebo dobu od nynějšího výkladu zhruba měsíc poté, velmi zajímavý. Ještě v tuto chvíli se mohou cítit všelijak, jako v bludném kruhu. A tento pocit se po nich může plíživě sunout po celé září. Ale není jim neznámý. Karta Měsíc je tak trochu račí a věčná zmatenost a zasněnost je jim prostě blízká.

Nyní to ale bude trochu jiné. U Měsíce máte další dvě citové karty, Rytíře pohárů, který může onu touhu po něčem, něčem neuchopitelném, co vás z té pavučiny vyvede. Tenhle rytíř to zrovna dvakrát neumí, protože je sám velmi zasněný a zamilovaný do všeho krásného, což ho ale odvádí od praktických záležitostí.
Od těch ovšem budete mít asi chuť odcházet v září častěji. Nedělejte to, později si povíme proč....


V tomto podivném rozpoložení ale máte také 9 pohárů, která vám naopak ukáže, co ve svém životě chcete, co nechcete a kam směřujete. Pokud se v tomto měsíci do sebe ponoříte a dáte si na sebe čas a klid, tak se vám může podařit najít to "zlato" ve vašem životě. Naplnit ten pohár. Pokud tápete o svém směřování, o smyslu svého žití, tak velmi dobře naslouchejte své intuici a potom tomu praktickému, co vám život nabídne, protože máte velkou šanci to všechno pochopit.

A to u některých může být až do té míry, že se rozhodnou k nějakému radikálnímu kroku.

Druhá polovina výkladu velmi praktická.
Stojíte tady jako někdo, kdo chce ve svém životě úspěch. Je to i velká ochota pro ten úspěch něco udělat, počkat si na něj, nebo udělat konkrétní kroky. Eso holí, které tu také je, vám může přinést velmi prozíravé okamžiky nebo události, které jen posílí ten směr, který máte. A Smrt na konci výkladu je o tom, že díky těmto impulsům, díky tomu odhodlání můžete opravdu vstoupit do toho procesu opravdové, praktické změny.

Týkat se to může vztahů nebo záležitostí, které jste si vysnili. Tady se mohou nyní stát dvě věci - buď to všechno necháte plavat a tudíž uplavat... a to zcela vědomě, protože se vám v průběhu měsíce ukáže, že to byl špatný směr.
Nebo se naopak ukáže, že je to právě to, za co stojí si odřít kolena a za co bojovat. A sil k tomu budete mít hodně
Každopádně mnohým se tady mohou dít věci i zvenčí - ty změny pro nepřipravené (nebo ty, kteří s těch řešení bojí), mohou začít chodit jako události nepříliš příjemné. Přesto ale ve svém důsledku osvobozující.

Nejsilněji ale z tohoto výkladu vystupuje spojení těch splněných snů a vůle si za nimi stát a něco pro ně dělat. A mohou se začít realizovat, protože celý tento měsíc je pro vás o UVĚDOMOVÁNÍ SI. Mnohé věci jako puzzle sednou na své místo.

Také vám půjde život do ruky!
Dalším významným faktorem v září bude také to, že vám osud půjde na ruku. Eso holí je nečekané, dokáže zvrátit život vzhůru nohama a vy ho máte spojené ještě s tou Smrtí. Takže to může být o tom, že pro co se rozhodnete, to neskutečně - ze svého úhlu pohledu - rychle zrealizujete. Je to šance obrovského posunu sebe samých a to jak na úrovni vědomí, myšlení, odvázání se ze starých pout a okovů, tak i ve faktické rovině. V té reálné. Že se to může dít.

Máte šance ukončit iluze a sny, které nikam nevedou. Je to jako proces, který vám v průběhu těch čtyř týdnů dá zcela jasné impulsy k tomu, abyste si
1. uvědomili, co chcete
2. toto uvědomění vám zvenčí potvrdí nějaká událost nebo drobnost nebo náhoda.

A mělo by to potom být spojeno s pocitem úlevy, s tím Esem holí, které se konečně prodralo na svět, ačkoliv víte, že to, co jste odstartovali, bude procesem, při kterém za sebou necháte možná pěknou část své minulosti.

Je to vhodný čas pro změny spojené s tím, že za sebou necháte strnulost, neproduktivitu, bludy, nejistotu.
Prvotní změna se může udít v hlavě - a potom v reálu.
Nebo se uděje rovnou v reálu, načež vám dojde, že je to nějaký sen, který jste zatlačovali, zakazovali si...

Následující týdny pro vás budou obdobím, ve kterém si přesně můžete uvědomit, co chcete nechat umřít... odejít...
a kudy se dáte dál...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 gira gira | 24. srpna 2016 v 10:08 | Reagovat

Jeeee to je krasa! Ale taky z toho citim nejakou vaznost, odpovednost... Dekuju moc, reni. To je myslim, presne to, co vecne do oblacku unesenej a nejistej Rak potrebuje nekdy slyset. :)

2 Joina Joina | Web | 24. srpna 2016 v 10:50 | Reagovat

Moc se mi tedy pár posledních týdnu nevedlo, tak třeba v tom září se to zlepší a uvědomím si či se dozvím vše co potřebuji a dám se dokupy...

3 sylva sylva | E-mail | 24. srpna 2016 v 15:33 | Reagovat

Já už se taky těším na lepší zítřky ,jelikož červenec mi dal opravdu zabrat.Věřím ,že se to pohne k lepšímu a bude už líp.Reny díky  za tvoji práci .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.