ZÁŘÍ 2016 pro Ryby: Čas zastavení se...

27. srpna 2016 v 10:39 |  Každotýdenní kalendář
Ryby mohou mít už v tuto dobu velmi citivé období. Dobu důkladného zvažování, které ale zatím nevede k žádným kýženým výsledkům. A ta paralýza může být až taková, že se můžete cítit nemocní, nebo nemocní opravdu být. Jste v bludném kruhu a možná z okolí ještě je někdo nebo něco, co vám přitěžuje, čemu se musíte bránit.


Může jít pro vás o velmi zásadní věci související s něčím, na čem vám velmi záleží, co je dokonce vaším životním snem nebo vírou, přesvědčením. Je tu obrovský rozpor mezi tím, co byste v této době chtěli dělat, a co dělat musíte.
Rozpor mezi tím, co vám život dává, a co byste velmi rádi v tuhle chvíli chtěli.
Tápání v hlubinách duše. Mohou se vám zdát divné sny, ve kterých může dominovat strach ze ztrát. TO je ovšem strach, který se prolíná i do reálného života, protože se prostě cítíte ohroženi.

Můžete být ve fázi zrodu svých snů... svého směřování
Nemusí to být vždycky takhle ožehavé. Ryby mohou v této době být také ve fázi zrodu svých nových snů, své nové životní cesty, ale jako každý zrod, i tenhle je spojen s bolestí, se zmatkem a s naprostou černotou nejistoty z toho, jak to všechno dopadne. A protože Ryby všechno prožívají emočně naplno, tak právě v takových situacích se koupou až nad uši.

Nenechte si v září nakukat od druhých, že za nic nestojíte, nenechte si brát své sny, své i zatím nezralé myšlenky. Možná se toho v následujících týdnech moc nestane (ale pokud ano, pak to budou opravdu velké záležitosti, ke kterým jste postupně dozráli a které jsou výsledkem tvrdé dřiny), ale o to víc se snažte analyzovat a promýšlet každý svůj krok. Je to čas důležitého zastavení se a nalezení pevné půdy pod nohama.
V tento čas se nesnažte věci urychlovat, ani zásadně řešit. Nešlo by to. Nehlo by se to. Počkejte až s koncem měsíce, kdy začne být jasněji a kdy už alespoň budete vědět, jakým způsobem na to jít...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.