ZÁŘÍ 2016 pro Štíry: Temná noc duše? Jak se to vezme!

24. srpna 2016 v 19:06 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Štíři mají před sebou na tyto týdny nelehký úkol, který ale asi dobře znají. Jejich energie bude o opouštění něčeho, co by rádi, o tom, že budou mít pocit, že mají naloženo víc než ostatní (což ostatně je pravda v tomto měsíci) a o tom, že pokud v tom všem najdou to semínko nových nadějí, tak mají zaděláno na zásadní životní změnu.


Základní energií pro vás je totiž 6 mečů, která mám dojem, že se bude táhnout celým měsícem. Je to ten pocit, kdy jste nuceni odejít z místa, která vás kdysi těšilo, ale nyní už netěší a ani se vám nechce nikam jinam. Ten nepříjemný mezičas, kdy staré už není použitelné a nové ještě není v dohledu. Budete se možná uzavírat i sami do sebe více než je obvyklé, budete více hledat odpovědi v sobě, ale když Šítra pustíte do jeho vlastního nitra, do toho jeho Poustevníka, tak může vypadat tak, jako na tomto výkladu...
Okamžitě spadne do nejtemnějších částí své štíří duše. Zklamání, deprese, zveličování a šílený pocit, že už nemůžu a nemůžu, ale přesto to dokážu. Tohle všechno se vám může střídat.

Sílu a inspiraci a řešení můžete čerpat ze dvou zdrojů. Jedním je ten, který nabízí Poustevník, a sice svá vlastní duše, své minulé zážitky, své zkušenosti, které nezakrývejte prosím smutkem nebo uražeností na život, ale vezměte je do rukou a zkuste v nich najít východisko ze své situace. A také se neuzavírejte před jinými lidmi, protože když se jen trošku otočíte, otočíte úhel pohledu, tak už v něm nebudete "žebráky" ale budete možná úplně rovnocennými lidmi jako ti, kdož jsou schopni vám pomoct.

Září také může být o tom, že vám ve zvýšeném počtu přinese události, kdy "něco nevyjde" nebo "něco bude těžší, než jsem si myslel". Nebo toho bude málo, že jsem čekal víc... Můžete také víc snít a ty se budou zdát nedosažitelné.

To je všechno ale jen přechodnou částí, v průběhu tohoto času se už začne rýsovat ta budoucnost a budete mít celkem kliku, protože do dlaní dostanete nikoliv Eso, tedy pouze to semínko, ale rovnou už celou zakořeněnou rostlinku. Takže mějte oči dokořán, protože někde vedle vás celý měsíc budou šance, které vám toto budou nabízet. Ony se nebudou podbízet, ale ony budou jen tak stát a čekat, jestli si jich všimnete, nebo jestli je díky vnímání bolesti vlastních zad přetížených, budete přehlížet.

V této době může také trochu utrpět vaše zdraví, to přetížení může být obrovské, i když bude trvat jenom pár dnů - výjimečně může být delší, záleží na tom, jak dlouho se v něm budete hnípat. Únava, bolesti zad, možná i problémy se spánkem.

Zkuste se vždy vrátit k tomu, co vlastně v tuto chvíli opouštíte, co vás z toho místa vyhnalo. Ono to celé totiž vypadá jako ukončení něčeho, co možná tak zlé nebylo. A pokud to ukončíte, tak vám bude - přechodně - ještě hůř. Jakobyste se sami vyhnali na déšť jako prašiví psi. Pozor na tohle...
To záleží na tom, jesti odcházíte opravdu po rozvaze, nebo v afektu. Pokud v afektu, pak může být to zklamání, že úleva se nedostavila, velké...
Pokud to po rozvaze, tak zkuste vytrvat v tom Poustevníkovi, v tom ztišení a v hledání své vlastní cesty a nechte si víru, že vše se v dobré obrátí, protože ono se obrátí.

Přeju vám, aby každý z vás našel tu svou rostlinku, kterou bude dál opatrovat... každý ji tam máte... Prostě dávejte tento měsíc extra pozor, ať si věci slibně se rozvíjející sami nepokazíte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tom Tom | 24. srpna 2016 v 20:04 | Reagovat

Nooo, řekl bych že to září bude asi hodně rozhodující o tom, jakým směrem se v životě vydat. Ostatně takhle jsem to měl i v adventním a i půlročním. Tak, že by se to začlo vše konečně hýbat? Jinak teda zatím se vše plní pomaličku, tak snad i to ostatní se začne rozjasňovat. Ale to vyčerpání je strašný, pouze fyzický, ale jinak se v práci začalo skokově dařit, tak snad se to udrží. Jsem spokojen a ještě to ostatní a bude to dokonalý. :)

2 umodrekocky umodrekocky | Web | 24. srpna 2016 v 22:47 | Reagovat

[1]: Jé, tak aspoň to mě těší. V tom ostatním hodně štěstí!

3 Ivuše Ivuše | 27. srpna 2016 v 20:29 | Reagovat

Tak to je pecka ten můj tarotoskop na půl roku a konkrétně na září je také o šancích o takovém sluníčku co začne pomalu vylézat z poza mraků.Mám pocit,že nějak jdu napřed už se to pomalu začíná hýbat teď v srpnu.Totiž jako správný štír jsem uzavřená do sebe a vše je špatné a ještě horší.Jak jsi mě Reni psala musím hledat diamanty.Děkuji Reni za tarot.horoskop.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.