LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ZÁŘÍ 2016 pro Váhy: Sny o budoucnosti a sjednocení duše

24. srpna 2016 v 19:04 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Pro některé Váhy bude už září trošku narozeninové a vy si opravdu nemyslíte nízko. Následující dny a pak zářijové týdny možná prožijete v přemýšlení nad tím, jak zlepšit hmotně svůj život. Jak si vylepšit bydlení, jak si lépe zajistit domácí pohodu. A může tady jít o praktické věci, stejně jako o záležitosti spjaté s partnerem.
Jde o zázemí, o ten "domov", který můžete cítit v duši, ale i na nějakém tom místě. Možná budete hodně vzpomínat na teplo domácího krbu.


Dvě nejkrásnější karty tarotu se vám budou honit v podvědomí, v myšlenkách, v pocitech. A budou trochu blokovány neschopností se hnout z místa. Buď vám půjdou události proti proudu, nebo vás skolí nějaká lehčí nemoc nebo zranění, prostě je možné, že tady budete muset býti trošku zabržděni.
Nebo tohle všechno pro vás bude o tom, že nad tím vším budete velmi důkladně přemýšlet.

Ono zbrzdění a paralýza má také své výhody. Donutí nás přemýšlet o tom, co jindy, v běhu stresujícího dne, vynecháváme. Jedno je ale jisté, nebudete se v tomto stavu cítit příjemně. Jakobyste chtěli se hnout z místa, ale při každém pohybu někde narazíte na nějakou překážku, která bolí. Mohou to být citové bolesti, vzpomínky nebo lidé. Původcem těch zranění ve chvíli, kdy chcete popojít dál, mohou být lidé v okolí, mohou to být vaše vlastní myšlenky.

Na druhou stranu je to opačný trend, jakobyste neměli tento měsíc mít nic úplně průměrného. Buď se prostě nehnete z místa, nebo naopak, se všechno rozjede plnou rychlostí.
Na té hmotné a reálné rovině máte velmi rychlou kartu 8 holí a pak tu máte pár Krále a Královnu pohárů A také Eso mincí. Takže, když se z toho vězení, které tu představuje ta spodní karta 4 mečů dostanete... dostanou věci velmi rychlý spád a budete mít dvě šance:

1. uvědomit si to, co chci, sjednotit svou duši, najít sebe samého a zklidnit se. Zbavit se stresu. Tady je citelné obrovské spadnutí kamene ze srdce.... A můžete pak stejně bortit jako stavět.

2. pokud toto má souvislost s partnerstvím, tak je to úžasné období pro obnovení toho partnerství, které doopravdy chcete. Jemnými náznaky, prvotními pobídkami, můžete znovu rozhořet oheň, který potom zase stane součástí vašeho krbu.

Zvlátní je spojení té Královny pohárů a 4 mečů, kde se zdá, že stačí otevřít oči a ty překážky, které 4 mečů představuje, odejdou. Že to opravdu není reálné ohrožení.
Pokud však budete nemocní, pak tato nemoc bude stoprocentně psychosomatická, její příčina bude v něčem, co ve svém životě děláte špatně. Čím dusíte svou duši.
To si v takovém případě proberte a pokuste se z toho vzít poučení, září je pro vás takovou rajskou zahradou, ve které si můžete vzít sazeničku čeho jen budete chtít a to zasadit. Dejte si možný pozor na impulsivnost, se kterou byste mohli třeba rozdávat "lásku" i tam, kam doopravdy nechcete. Ale s touto kombinací karet si jsem jista, že máte ty hodnoty opravdu srovnané až nahoru, až na půdu, a o nezralé ovoce zájem nemáte.

Tuto rostoucí a příznivou energii můžete využít stejnou měrou ve vztazích, i v pracovních oblastech. Tady můžete mít nové pěkné začátky, práce, o které jste snili a která vás dovede k pěknému zajištění. Vlastně budete velmi spokojení a je možné, že někteří z Vah už na konci září zapálí oheň v tom opravdovém krbu svého života.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 25. srpna 2016 v 14:12 | Reagovat

Tak na to jsem zvědavá..coby váha, nechám se představit..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.